Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, kosmostrada, jęczmień to chyba się robi na dolnej powiece przy wewnętrznym kąciku, a to jest tak kawałek za okiem.

 

Delektuję się piąteczkiem. Nie wiem czy obejrzeć ostatniego Iron Mana, czy wziąć książkę, a jeśli tak, to którąś z nowych czy z zaczętych, a może rozwiązać sudokuny, pograć na foniku i chamsko iść spać No bo co jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście wspaniali, wystarczy napisac że smutno i już się znajdą chętni do tulenia :)

 

filip133, hihi, chyba się za bardzo spieszysz do tego tulenia, zwłaszcza Sigrun ;) ale dzięki!

 

cyklopka, ale miałaś zwariowany dzień w szkole :) i co, odzyskałaś ten kubek z herbatą?

 

robię sobie gofry na poprawę nastroju.

 

jutro prowadzę szkolenie, ale mam stresa :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, chyba zostanie na weekend, biedaczysko, bo zwyczajnie klucza nie znalazłam. Przywiozłam całe pudełko pomocy naukowych do przejrzenia. Potem je po trochu zawiozę. W następnym tygodniu będę już wiedzieć, która klasa zostaje w sali, a która idzie na obiad, bo strasznie dzisiaj zmaściłam.

 

Bardzo mi było miło, jak do mnie pani z biura napisała, że jej zależy, żebym wzięła jednego klienta, bo to stały klient i potrzebuje doświadczonego lektora. Ale będę musiała zrezygnować z gościa z zeszłego roku, bo mi w grafik nie wejdzie. Byleby mi terapia weszła.

 

Jutro idziemy z przyjaciółką na curry, do kina i na frytki <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro idziemy z przyjaciółką na curry, do kina i na frytki <3

 

Wiesz że chyba pierwszy raz na Spamowej użyłaś tego słowa? To chyba duży postęp, że kogoś nazwałaś przyjaciółką. No i duża radośc, że kogoś możesz tak nazywac. Cieszę się! :great:

 

Aurora88, Tylko dlatego ślinka mi nie cieknie po klawiaturze, że dziś z okazji gości pofolgowałam sobie na słodkie i się zapchałam. ;)

A ze szkoleniem dasz radę. Oczywiście trzymam kciuki, napisz jutro jak poszło. (Przydałoby mi się więcej rąk do trzymania kciuków na Spamowej... :D )

 

filip133, Jak tam Twoje starania o niesmutanie? ;)

 

Czytam właśnie "Pułapki myślenia" D. Kahnemana i nie mogę się oderwac. Książka trudna i wymagająca, powiedziałabym naukowa ( w końcu napisał ją noblista ;) ), to co mówi o ludzkim umyśle jest zarazem fascynujące i przerażające... Mam takie odczucia jakbym horror oglądała, bojam się, ale chcę oglądac dalej. :shock: Ale jestem pokręcona. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, "Nieracjonalny mężczyzna" Woody'ego Allena. Dobra obsada. :great:

 

Aurora88, piękne z dżemorem :105: Ech, wspomnienia czasów kiedy się jadło mąkę i śmietanę.

 

kosmostrada, bo pierwszy raz od dawna ktoś chce spędzać ze mną czas tak po prostu :105:

 

Siedzę teraz, bo się rozbudziłam jałową dyskusją w internecie z autorami programu kulinarno-dekoratorsko-stylowo-muzycznemu. Nagadałam im, że hej.

 

No poza tym trochę mi tu chodzą po domu, a chciałabym być "sama", tj. wszyscy śpią, a ja mam zamknięte.

 

Wysłałam moją recenzję debiutującej piosenkarce, bo siedzi na fejsie. Mam nadzieję, że odbierze ją dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani:********

Ale wczoraj padlam :shock: i spalam jednym ciegiem do 7 rano :shock::shock:

A dzis randkowanie :yeah::yeah::yeah:

 

Aurora88, :********* tulam Cie za wczorajsze lęki i goferka bym od Ciebie poskubala :)

Dasz rade dzisiaj! Wiem to :) Napisz po powrocie:)

 

mirunia tez mysle ze chyba dobrze wybralam , wiemz e bedzie mi ciezej bo jednak jak mam lęki to i mozg mysli na zwolnionych obrotach ale jak sie oswoje to mysle ze wiecej radosci bedzie z tej pracy niz caritasu , poza tym w caritasie to niestety pelno zuli trzeba obslugiwac bo tam tacy przylaza w duzej mierze . Wiem jak bylam po paczke na swieta to chcialo mi sie plakac bo stalam wsrod takich ludzi wlasnie.

 

Kochani jakie macie na dzis plany????

 

U mnie w domu zimnica jak cholera . Po upalach mamy jesien i to bynajmniej te zlocista i piekna.

 

A u mnie dzis festyn :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

platek rozy, A cóż to za dziewczyna wstała - wyspana, pełna energii i planów na przyszłośc? :105:;)

Baw się dobrze Słońce, rozpieśc się za ten ciężki tydzień!

 

Aurora88, Powodzenia na szkoleniu!

 

A u mnie chłodno, ale póki co słonecznie.

Idziemy dziś do mojej koleżanki pomierzyc i obejrzec szafę. W mieszkaniu które kupiła jest zabudowa jej niepotrzebna, a nam pozwoliłaby może wreszcie uporządkowac i zrobic garderobę. Mam nadzieję, że mój mąż coś wymyśli, żeby to dopasowac do naszego pomieszczenia. Oprócz tego kolejny dzień porządkowania i wyrzucania właśnie w związku z planem zrobienia garderoby.

 

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana***** chyba jednak wolałabym jakoś sympatyczniej spędzic weekend... Ale sama sobie jestem winna, bo robię to małymi etapami, w wakacje mało się zebrałam. Poza tym mam wrażenie, że ciągle mam za dużo rzeczy i mój stan posiadania zmienia się nieznacznie. :silence: Najchętniej to chyba podstawiłabym kontener i sru wywaliła większośc. Ale też nie ma co w skrajnośc wpadac i dokonywac nieprzemyślanych, impulsywnych decyzji.

A to wszystko w związku z porządkowaniem życia...Ech.

Co kupiłaś? Pewnie śliwki i pomidorki w koszyczku są? ;)

 

Jakoś tak się przejęłam, że u Was pochmurno i poleciałam z psem trochę fotonów złapac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nerwuski ;):smile:

Płatek Róży to kup mi petardy :twisted::mrgreen:

Uwielbiam petardy, ale żartowałem z tym kupieniem :P

Jakoś tak, nie umie powiedzieć Płci Pięknej, żeby mi coś kupiła albo pożyczyła.

Zapomniałem, co napisać jeszcze miałem :oops::twisted::mrgreen:

dobra to ty kupujesz utleniacze Płatek reduktory a ja szykuję obudowy i wiedzę jak zrobić i idziemy coś ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ w powietrze :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po szkoleniu, hurra, zarobiłam bejmy! (znaczy pieniążki) <3

kosmostrada, platek rozy, dziękuję za miłe słowa!

 

Wyszło mega fajnie, nie miałam żadnych objawów lękowych, tylko stres. Rozróżniacie to? U mnie stresowanie się jest takie, no, jak u normalnego człowieka, i mega się cieszę że się udało to przełknąć.

Dobre wrażenie zrobiłam, fajnie usłyszeć od rodzica "ja chcę zapisać się do pani" przy rozdzielaniu terminów indywidualnych terapii.

 

A teraz najchętniej poszłabym spać :zzz: ale mam umówioną rozmowę z bratem i randkę z chłopakiem... szalony weekend...

ale mam wuchtę bananów, jabłek i winogron, zostały po szkoleniu więc wzięłam :yeah:

 

A jak u Was mija weekend? widzę dosyć pusto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miała nową szafę! :yeah: Monsz coś wykombinuje i uda się tą darowaną zabudowę zamontowac u nas. Może się przed świętami wyrobię z porządkami... ;)

Zrobiło się u mnie strasznie zimno i leje. Taka jesień z zaskoku. Jak Mirunia mówi - z t-shirta w kurtkę. :shock:

Czas rozpocząc sezon herbaciano-kocykowy!

 

Sigrun, Zostało tego wina do sosu? ;) Oj lubię sosiki na winie... Co pichciłaś? Ja z braku czasu dziś zrobiłam szybką carbonarę.

 

Aurora88, Pewnie że odróżniam stresika od lęku. No teraz to już będzie udany weekend!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×