Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależniony od seksu


hank.m

Rekomendowane odpowiedzi

 

detektywmonk napisał(a):

Ja chcę kobiety i seksu !

 

 

Tu raczej tego nie znajdziesz.

 

 

 

czemu nie ?

detektyw dmuchnąłbyś obojętnie jaką ,każdą która by Ci dała teraz i od razu ?

też mnie to trochę dziwi i w zasadzie która kobieta by poszła z facetem co chce mieć każdą :roll: Żadna kobieta nie chce robić za koło zapasowe. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dało by Wam ludziom świadomie stwierdzającym iż są uzależnieni od seksu odbycia takiego aktu?

Prócz chwilowego uniesienia rzecz jasna lecz po kilku minutach stan ten zniknie zaspokoicie Swoje własne zachcianki cielesne które niczego ale to niczego dobrego nie przyniosą.

Jedynie przyśpieszy nurt rzeki uzależnienia na którą jesteście łajbą płynąc od portu do portu ''dmuchając'' bez opamiętania.

Jedynie tama w postaci silnego postanowienia zerwania z nałogiem, jest w stanie odwrócić nurt rzeki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem uzależniony od samego seksu, ale strasznie potrzebuje bliskości, ciepła faceta, jego smaku, zapachu. I gdy tego nie dostaje to jestem załamany. Bardzo. Nie zależy mi na samej przyjemności seksualnej, ale na tym wszystkim, co się kryje za aktem. W seksie zaspokajam swoje potrzeby emocjonalne. Jestem od tego bardzo mocno uzależniony. Seks jest dla mnie najważniejszy w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż Cejrowski nie podołał,wymaganiom.

Bo to tak jest ,że babom z wiekiem chce się bardziej , a facetom nie dość ,że mniej się chce , to również nie staje ( jak kiedyś w jednej chwili ) na zawołanie .

Inna sprawa ,to że My tutaj w większosći bierzemy leki psychiatryczne , a one tez potrafią zabić w człowieku seksualność i nawet żal po tej stracie też zabić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem jest taki, ze nie staje pewnie wystarczająco długo czy coś, Nie wiem jak u facetów działają psychotropy.

 

A ja powiem inaczej, antydepresanty często są przepisywane mężczyzną mającym problem z przedwczesną ejakulacją jako środki mające na celu opóźnienie wytrysku. Ja w tej materii bardzo sobie cenię te leki, bo dzięki nim mogę dłużej zaspokajać partnerkę, choć nigdy nie miałem problemu z przedwczesnym wytryskiem. Dzięki temu obie strony mają satysfakcjonujący seks :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×