Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zosia_89, ja niestety wieczorami się nakręcam, że powinnam coś jeszcze zrobić.

 

kosmostrada, ja siebie też podziwiam, albo przynajmniej pytam, co ja tu robię. Chcę do apteki. A najbardziej to siedzieć w domu i grać w grę. No szkoda mi gier, bo dużo już w nich zdobyłam i postaci nie zostawię tak o. I obiecałam innym graczom, że coś razem porobimy. Teraz w ogóle unikam kompa jak ognia, bo boję się zasiedzieć jak również wydaje mi się, że powinnam się przygotować przed następnym dniem do pracy.

 

acherontia-styx, ach, no ja mam tylko 100 podopiecznych. Uczę się 3-4 imion osób dziennie.

 

Nikt mi nie poradzi, co z tą wojną? Zbroić się, czy brać więcej leków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, nie no ja mówiłam o Tobie, że się ujawniłaś... :lol: Ja już dawno powiedziałam o swoich byczych różkach. Ach to pisanie, intonacji nie pokazuje...

 

cyklopka, Ja o wojnie nie myślę, nie mam na to wpływu, choc przejmuję się ludźmi dotkniętymi wojną i bardzo im współczuję. Nawet dzisiaj byłam na wernisażu, gdzie były zdjęcia z Syrii i Palestyny.

Więc Kochana nic Ci nie podpowiem. :bezradny:

 

Skończyłam książkę i ciut się zasiedziałam. Dobrej nocy wszystkim!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ciesze sie ze na wernisazu fajnie! :******* Jak dzis sie czujesz?

 

Ja oczywiscie juz od rana wczesnego nie spie , tylko sie przewracam po lozku atakowana czarnymi , lękowymi myslami :? ale czyz sadzilam ze bedzie inaczej? Nie! ;)

Do tego glowa mnie boli na dworze leje a ja musze isc w kaloszach bo mam jeno balerinki a na taki deszcz to one sie nie nadaja ...

 

Machina rusza!

 

Zycze Wam milego dnia !!!!

 

JERZY62, Jerzyku witaj:*****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Migreniszcze mam... :( Dlatego nie lubię, jak nadchodzi jesień, bo u mnie ciśnienie atmosferyczne zaczyna szalec i znowu cierpię. Ciężki poranek, chyba jednak mi dokucza to odstawianie leku, ale spróbuję tak pociągnąc.

Dziś mój dzień wolny, lecz jak zwykle zawalony obowiązkami domowymi. Ibuprom łyknęłam i powolutku zabiorę się za robotę.

 

platek rozy, Kochana***** trzymam kciuki i czekam na Twój powrót i relację, jak Ci minął pierwszy dzień warsztatów.

 

JERZY62, Hej Jerzyku! Może jeszcze Ci się ten dzionek rozkręci... Znam takie dni, jedyne wyjście przeczekac. Tulam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziew.gifziew.gifziew.gif

 

Nieuchronnie zbliżamy się do momentu, gdy będzie można pojechać na owocne grzybobranie. :105: A potem pyszny, wybornie pachnący sos ze świeżych grzybów, książka i...

 

ziew.gifziew.gifziew.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, To tak ostro musiałoby popadac, bo póki co za sucho, grzybków niet. :( Też mi się marzy pójście w las z koszyczkiem. :105:

 

Infinity, :papa: Ale dawno Cię tu nie było!

 

mirunia, Już jutro wolne Kochana, to jak aura nie dopisze - pokocykujesz sobie. ;) W ten deszcz pójdziesz na swoje piątkowe zakupasy?

 

Jestem tak rozmemłana, że nie mogę nawet podjąc decyzji, jaką zupę dziś ugotowac.

Zauważyłam prawidłowośc, że po intensywnym dniu następny mam na zwolnionych obrotach. A ja kcę miec śrubkę na stałe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Wzięłam 38. Pozastanawiałam się chwilę, ale za tą cenę taki ciuch, który będę nosic na okrągło...Dziś idę na wernisaż i włożę je do zamszowych szpilasów peep toe. :yeah:

Taaa oganęłam się, ale jestem tak zmęczona, jakbym conajmniej ze zmiany na budowie wróciła...

Cieszę się, że wracasz do formy! :great:

 

Ferdynand k, :D

 

detektywmonk, Ja mam letnią koszulkę nocną z Kubusiem Puchatkiem i co, nie zaaresztowali... ;)

 

Do gulaszyku gotuję komosę ryżową. :105:

Musisz wyglądać super w tej koszulce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zła wiadomość, podnieśli nam czesne, bo nie ma nowej klasy.

Dobra, zaczynamy dopiero za tydzień, więc jutro spędzę dzień z przyjaciółką.

Zła wiadomość, popierniczyłam trochę w pracy z pakowaniem i przeprowadzaniem klas do świetlic i stołówki.

Dobra wiadomość, były grupowe uściski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey :******** Kochani wrocilam wlasnie.

Jestem zmeczona jak nie powiem kto , ale zyje .

mirunia, kosmostrada, Kochane nie nie , dzis ani staz ani warsztaty , bylam u pani od aktywizacji zawodowej na profilowaniu i na wypelnianiu calej papierologii, spedzilysmy nad tym kawal czasu a mam jeszcze torche zalatwien bo musi mi UP wydac pozwolenie na udzial w tych warsztatach i skierowanie wydac do UM.

W Poniedzialek jade do UP i musze ich przekonac ze jestem na tyle zdrowa zeby mi dali drugi profil i zarejestrowali mnie w programie. Obym nie wpadla w lęki i nie zaczela tam odlatywac :D bo beda jaja . Z tym papierem w piatek ide do pani od aktywizacji i dzialamy czyli zaczynam warsztaty szkoleniowe ---miesiac u zaraz po nich ide do UM do pracy, jeszcze dzis mi sie pani pytala czy chce UM czy latwiejsza prace w caritasie w biurze ale odparlam ze nie , wole UM bo to ciekawsze i ze juz sie na niego nastawilam i musze dac rade bo chce!

Powiedziala mi ze po ostatnim naszym spotkaniu myslala ze zrezygnuje z tego ale sie cieszy ze chce brac udzial w tym programie i wrocic na rynek pracy.

 

Nie wiem czy dzielna jestem czy glupia ale nie chce latwiejszej pracy , chce ta trudniejsza i ciekawsza.Zwlaszcza ze tu mam mozliwosc ewentualnie zostac a w caritasie nie.

 

Dziekuje za kciukasy.

 

Jechalam dzis nawet tramwajem !!!!!!! :lol::lol: nie jakos daleko ale zawsze cos.

 

No i juz mam rozpiske warsztatow na caly rok . Beda sie zmienialy co kilka miesecy , i beda inne grupy ludzi i inni opiekunowie.

Teraz tylko w pon zeby mi sie udalo ten drugi profil dostac w UP :uklon::uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×