Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedałam kilka książek, jeden pacjent nie poinformował, że już wysłał przelew i wybraną kwotę wysyłki w poniedziałek, przelew odkopałam w piątek, mogłam wysłać dopiero w poniedziałek po pracy. Od wczoraj jestem zasypywana kulturalnymi mailami typu GDZIE KSIĄŻKA! !!! Powiedział by debil o wpłacie, to bym nie musiała szukać i wysłała przed weekendem. Nie wiem, po co książka komuś, kto nie umie pisać pełnymi zdaniami ani stosować form osobowych.

A po tym wszystkim mi się wyświetliło "transakcja pomyślna" :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani:**********

Wstalam i jestem jakas nietomna i slaba. Wylekniona tez jestem.

Staram sie zjesc sucharki i pije gorzka herbate , zaraz wezme leki.Poki co bylam raz w toalecie ale nie woda ze mnie leciala wiec moze juz sie naprawiam? :) Dumam tak dumam i wydumalam ze chyba mialam to po winogronach bo jadlam w poniedzialek winogronka i zjadlam ich sporo. Strasznie byly slodkie a ja takie uwielbiam.

 

Przy okazji mam juz nerwowe przed jutrem.

Dzis chce podejsc do Lidla butki obejrzec.

I sie bojam bo wczoraj w Biedrze bylo niefajnie.

 

Zosia_89, :******** Zosienko jak ten zbojnicki placek wyszedl?

 

Milego dnia dla WAS!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, o moze sobie zrobie jak sie lepiej poczuje taki odchudzony placek po zbojnicku :105::105: w sumie to dawno , dawno nie jadlam.

 

A po buciki i tak wyjde tylko znow musze sie kopnac na wyjsciu . To sie nigdy nie skonczy , zawsze bede wracala do punktu wyjscia , no moze nie do calkowitego ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam , po butkach ani sladu :why::why::why: i bede chodzlila w kaloszach :bezradny: bo na drozsze mnie nie stac a w galerii musze za takie dac ze 130....Zostaly dwie pary tych na szpilkach i wyogladalam je to wykonczone ladnie i mialy fajne podeszwy, nie takie cieniuskie .Wzielam tylko leginsy czarne z przeszyciami na kolanach , zmierzylam wlasnie i sa fajne , musialam wziac m bo s juz nie bylo a z innych jak przymierzylam do siebie to byly za krotkie , m na moje dlugasne nogi jest akuratna.

 

Ale butkow mi zal :why::why::why::why::why::why:

 

Kupilam sobie jeszcze filety z kuraka i je dzis ugotuje, bom slaba jak nie wiem po tym glodowaniu.

 

 

Ferdynand k, JERZY62, filip133, czesc chlopaki :papa::papa: :*******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam , po butkach ani sladu :why::why::why: i bede chodzlila w kaloszach :bezradny: bo na drozsze mnie nie stac a w galerii musze za takie dac ze 130....Zostaly dwie pary tych na szpilkach i wyogladalam je to wykonczone ladnie i mialy fajne podeszwy, nie takie cieniuskie .Wzielam tylko leginsy czarne z przeszyciami na kolanach , zmierzylam wlasnie i sa fajne , musialam wziac m bo s juz nie bylo a z innych jak przymierzylam do siebie to byly za krotkie , m na moje dlugasne nogi jest akuratna.

 

Ale butkow mi zal :why::why::why::why::why::why:

 

Kupilam sobie jeszcze filety z kuraka i je dzis ugotuje, bom slaba jak nie wiem po tym glodowaniu.

 

 

Ferdynand k, JERZY62, filip133, czesc chlopaki :papa::papa: :*******

Paltek co z tą operacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!!!!

 

ja po zakupach więc humor zajebisty :yeah:

Kupilismy super posłanka dla piesków, ogórasy na małosolne i moze zrobie jeszcze z chili do słoików :mrgreen: Kiełbaske biała do żurku (sami zrobiliśmy zakwas... zobaczymy co wyjdzie) no i wrzosy...!!! Zaraz bede sadzic na balkonie :105:

 

a... i jeszcze smycz... zeby kolorystycznie pasowała do nowo kupionych szelek :mrgreen:

 

i zabawke kupił D. Szogunowi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×