Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zosia_89, mam nadzieje ze dam rade :) zobaczymy , i tak beda hece w pierwsze dni pozniej moze sie oswoje.

 

kosmostrada, ja chyba zaraz sie zawine do lozka , wzielam leki jeszcze , chrupie suchary ... i taki zywot moj dzis:D

 

Aurora88, to pysznosci w srodku , lubie tofu , czasami robie makaron z nim , doprawiam na ostro i dusze z kurkami:)

]

 

Davin, o slij te burze do mnie :D:uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Ty jesteś nieobiektywna, bo dzielą nas, dość mocno, poglądy religijno-polityczne (więc mam Twoje brawa gdzieś)

 

:mrgreen: Łomatko, ale się uśmiałam.... a cóż mają poglądy religijno-polityczne do Płateczkowej biegunki i przyznania racji Acherontii w poradach medycznych??? :shock:

Wszak dziewczyna jest w temacie na bieżąco z racji zawodu i jest bardziej zorientowana, a diagnozy nie postawiła (co Jej zarzucasz), jedynie zaproponowała inny, lek.

 

A moje brawa były zasłużone dla Acherontii - natomiast Twoja reakcja na nie mało kulturalna!

to ma niby być kłótnia? :D

a ja myślałem że takie sprzeczki lekkie

co wy wiecie o bluzganiu ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja może żeby jakoś pozytywnie podsumowac swój dzień poekscytuję się, że ugotowałam właśnie bób? Wiem, że nie przebiję jeziora, własnoręcznych spring rollsów i czekolady, ale coś muszę sobie znaleźc... :D

 

platek rozy, Też zaraz idę w kąpiel, bo przecież nietomna jestem... Muszę zbierac siły, bo ja wiem, czy jutro porannej powtórki z rozrywki nie będę miała? :roll:

Koniecznie napisz jutro rano jak się czujesz, bo mam nadzieję, że będzie już spokój i tylko regenerowac się będziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, bób <3. Można by ułożyć taką pieść pochwalną (lekka trawestacja):

 

Tyle bobu w całym mieście,

Nie widziałeś tego jeszcze,

Popatrz, o popatrz!

 

:yeah:

 

(zjadłbym, zjadłbym!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, "odchodzę" zawsze tyczy się jedynie konkretnych osób. Przecież nie zniknę tylko dlatego, że pokłóciłem się z koleżanką, a kolega kolejny już raz udowodnił, że nie tylko cierpi na manię prześladowczą i zieje nienawiścią do wszystkiego, co inne, ale również mocno kuleje intelektualnie.

 

Trzeba kochać ludzi. I bób. <3

 

O, właśnie. Choć lato dało mi się we znaki w tym roku, to będę tęsknił za warzywami i owocami. Mrożonki nie oddają tego specyficznego zapachu letniej świeżości, mmm.

 

Sigrun, jakie pff, jakie pff! Wszedłem na wyżyny twórczości internetowej (ctrl+c, ctrl+v), a tu pff. Zadowolić Cię, to ciężka rzecz!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×