Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Kotka już drugi dzień z rzędu nasikała w domu, a przecież ma czystą kuwetę! Zresztą i tak większość czasu spędza na dworze. Dlaczego wysterylizowana kotka sika w domu? Czy ten kot jest jakiś złośliwy?! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New -Tenuis jak miło :) :)

przeorganizowałam swoje życie tak w 150%...kosztowało mnie to dużo wysiłku, stresu....no i jestem z powrotem :). Lęki wróciły. Nowe miasto, szukanie nowej pracy, nowe mieszkanie, nowi ludzie....chyba za duzo tego ''nowego'' dla takiego lękowaca jak ja...:)

A Ty jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzina. No cóż, już od jakiegoś czasu są dla mnie obcymi ludźmi, bo nie czuję więzi emocjonalnej z nimi. Przebywanie w ich towarzystwie powoduje jedynie przyrost lęków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiła mnie baba, u której chciałam wynająć pokój. Kazała przemyśleć i odezwać się następnego dnia o 13, a jak zadzwoniłam o 13, to powiedziała, że nieaktualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Notorycznie powracające trolle straszące innych samobójstwem. Milion kont i tyle samo takich samych wpisów :evil: Stawiają ludzi na nogi, a później się okazuje, że są po prostu wampirami emocjonalnymi, które chcą jedynie wzbudzić zainteresowanie innych.

ludzie próbują to robić, bo chcą by ktos ich odciagnal od zrobienia tego, wielu z nich mowi ,ze nie chce zyc, ale wielu z nich nie chce zyc po prostu w sposob w jaki zyje, lub w jakim swiecie zyja, albo sytuacji w jakiej sie znajduja, ale niekoniecznie dlatego, ze po prostu chca umrzec. wiec szukaja kogokolwiek, bo nie potrafia inaczej poprosic o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×