Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

( Monk - wiem o tym, stąd buźka " xD " , przypomniała mi się śmieszna sytuacja z podstawówki w której to wiele osób , w tym ja , mówiło o padalcu jak o wężu... Nie ważne ! )

 

Nie kręcą mnie takie sporty . A zresztą na takich wierzchołkach jest strasznie zimno !

 

 

Czy masz uprzedzenia do czegoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubię katolików, kibiców piłki nożnej, surowej cebuli, dymu z papierosów, pająków, disco polo, rano wstawać, matematyki, islamu, śledzi, polskich wesel, techno, komedii romantycznych, wieprzowiny i wołowiny, wódki, nawiedzonych artystów, gotować, pracować w weekend, szkoły jako takiej, prowadzić samochód, latać samolotem, wind i wszelkich ciasnych pomieszczeń, szpitali, zastrzyków w okolicy twarzy, koloru różowego, butów na obcasie, długich paznokci, złotej biżuterii, przedwiośnia, burzy kiedy jestem na zewnątrz, starych telefonów komórkowych, konformizmu... jak sobie jeszcze coś przypomnę, to napiszę

 

a Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoooo aleś poleciała ! Fajnie !!

 

Mam uprzedzenia do starszych ludzi którzy wyglądają pozornie spokojnie a w wyobraźni widzę jak rozcinają mi plecy swoją sztuczną szczęką , do blondynek ( no cóż , przepraszam wszystkie te które są zarąbiste ale nie przyszło mi takiej spotkać ) , do paniuś , do facetów którzy wszystkich krytykują i panoszą się jak pawie, do gburowatych kierowców, do jedynaków, do dentystów i ginekologów, do księży i ludzi świętojebliwych mierzonych w skali której jeszcze nikt nie śmiał nazwać , do piłkarzy , do potraw które dziwnie śmierdzą a nie powinny, do zapachu lawendy , do kadzidełek bo ponoć przywołują złe moce, do wróżek cyganów i innych dziwnych ludzi praktykujących dziwne magiczne dziwactwa ! xD , do jazdy samochodem kiedy pada deszcz jest ciemno a ja jestem zmęczona ! , mam uprzedzenie również do maszyn którymi mogę się poważnie zranić , do trenerów, do gimnastyki . .... tak na szybko :))

 

Kto to nawiedzony artysta wg Cb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×