Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myślenie o Japonii.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, tego nawet nie przypominaj bo im się nalezy dokładnie to samo co oni zrobili. :roll: Te eksperymenty to był jakiś hardkor. Nie do wiary, że mogli w ogóle tak postępować. Nawet nie można porównac ich do zwierząt bo zwierzęta nawet tak nie postępują. Odpadki ludzie tak można ich określić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że azjaci należą do najbardziej inteligentnej rasy pod tym słońcem. Co z tego, że mordowali jak popadło i testowali ludzi? Aniołek śmierci też tak robił. Na II WŚ żyje współczesny świat, na rozwoju, jaki wtedy nastąpił, na doświadczeniach, jakie wtedy przeprowadzano (chociaż fakt, że duża część była bezużyteczna). Ci, którzy to robili już nie żyją, nie ma żadnego sensu w żywieniu do nich nienawiści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że azjaci należą do najbardziej inteligentnej rasy pod tym słońcem. Co z tego, że mordowali jak popadło i testowali ludzi? Aniołek śmierci też tak robił. Na II WŚ żyje współczesny świat, na rozwoju, jaki wtedy nastąpił, na doświadczeniach, jakie wtedy przeprowadzano (chociaż fakt, że duża część była bezużyteczna). Ci, którzy to robili już nie żyją, nie ma żadnego sensu w żywieniu do nich nienawiści.

 

Ciekawe stwierdzenie bo japonski kicz fakt rozprzestrzenił się na cały świat ale czy to jest lepsze? Najtansza siła robocza to skośnoocy. Każdy sprzęt azjatycy psuje się za chwile więc nie wiem co ma technika telewizorów i sprzetów do tego, ze można było ludzi mordować jak oni testowali broń biologiczną.

Jak to co z tego, ze testowali na ludziach? Rozumiem, że w ogóle nie obchodzi cię gdyby ci żywcem skóre zdzierali?

Jest sens w żywieniu nienawiści do takich odpadków bo to co się działo za drugiej wojny światowej to był harkor i nie ma prawa się takie coś powtórzyć. A jakie to doświadczenia były potrzebne i przydały sie teraz? To było zwykłe ludobójstwo. Na kpine zakrawa stwierdzenie, że to było potrzebne. Powiedz to ludziom którzy przeżyli obozy zagłady. Chociaż jak sobie idioci robią fotki sweet do pieców krematoryjnych to nic dziwnego, ze są ludzie co uważają, ze to było potrzebne.Aniołek śmierci robił testy na bliżniakach guzik wiedział o anatomii mimo, że był lekarzem i na nic nie przydały się jego morderstwa. Poczytaj świadectwa ludzi którzy znali go osobiście. Gość miał nierówno pod sufitem. Czy myślisz,że to, ze miał obsesje na punkcie bliżniąt przydało się teraz? Ciekawe poczytaj troche o tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enpe dzisiejsza medycyna nie wygladalaby tak jak teraz gdyby nie eksperymenty
szczególnie eksperymenty doktora Mengele. To były bardzo potrzebne eksperymenty,ze rozcinał na żywca brzuch i wyciągał bliżniaki a swoje notatki zabrał ze sobą :lol: A żeby była jasność są świadkowie tego, ze jego badania nie miały żadnej podstawy naukowej był to eksperymenty pseudomedyczne. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przestanę ostrzegać i przewidywać, bo i tak chyba na najważniejsze nikt nie zwraca uwagi. Wyraźnie napisałem, że większość eksperymentów była bezcelowa.

I jeszcze to gadanie o rozprzestrzenianiu kiczu. Ciasne postrzeganie. My jesteśmy cebulowi, a nasz naród to banda idiotów. No co? Nie jest tak? Japończycy pewnie tak mówią. Wielkie mi rzeczy.

Wasza nienawiść ma tyle sensu, co wojenka młodzieży polskiej z młodzieżą ukraińską, bo był jakiś tam Bandera i ze względu na to, że historię trzeba szanować, będą kontynuować spór, który nigdy się nie skończy - bo moja racja jest najmojsza, pomyślał każdy człowiek. Albo tyle sensu, co spory w dawnej Jugosławii. Co ja gadam, ma mniej sensu, bo tam przynajmniej są to kraje sąsiadujące i mają jakąś wspólną historię, zaś wy tu żywicie nienawiść do niewinnych współcześnie żyjących Japończyków.

Nigdy nie napisałem, że to było potrzebne, więc khaleesi, nie wciskaj mi czegoś, o czym ja nigdy bym nawet w życiu nie pomyślał. O zdaniu "Każdy sprzęt azjatycy psuje się za chwile więc nie wiem co ma technika telewizorów i sprzetów do tego, ze można było ludzi mordować jak oni testowali broń biologiczną." nie wspomnę. W sumie to wspomniałem, przeczytaj i zechciej wyjaśnić albo się poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przestanę ostrzegać i przewidywać, bo i tak chyba na najważniejsze nikt nie zwraca uwagi. Wyraźnie napisałem, że większość eksperymentów była bezcelowa.

I jeszcze to gadanie o rozprzestrzenianiu kiczu. Ciasne postrzeganie. My jesteśmy cebulowi, a nasz naród to banda idiotów. No co? Nie jest tak? Japończycy pewnie tak mówią. Wielkie mi rzeczy.

Wasza nienawiść ma tyle sensu, co wojenka młodzieży polskiej z młodzieżą ukraińską, bo był jakiś tam Bandera i ze względu na to, że historię trzeba szanować, będą kontynuować spór, który nigdy się nie skończy - bo moja racja jest najmojsza, pomyślał każdy człowiek. Albo tyle sensu, co spory w dawnej Jugosławii. Co ja gadam, ma mniej sensu, bo tam przynajmniej są to kraje sąsiadujące i mają jakąś wspólną historię, zaś wy tu żywicie nienawiść do niewinnych współcześnie żyjących Japończyków.

Nigdy nie napisałem, że to było potrzebne, więc khaleesi, nie wciskaj mi czegoś, o czym ja nigdy bym nawet w życiu nie pomyślał. O zdaniu "Każdy sprzęt azjatycy psuje się za chwile więc nie wiem co ma technika telewizorów i sprzetów do tego, ze można było ludzi mordować jak oni testowali broń biologiczną." nie wspomnę. W sumie to wspomniałem, przeczytaj i zechciej wyjaśnić albo się poprawić.

Dałes przykład Anioła Śmierci jako rozwoju cywilizacji a akurat ta tematyka nalezy do moich zainteresowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>napisz cały post

>jedno zdanie odpowiedzi

 

O Mengele tak sobie wspomniałem, bo z jakiegoś powodu upatrzyliście sobie Japończyków, co mnie wielce bawi. Postępu, jaki nastąpił podczas 2WŚ nie zanegujesz. Teraz odnieś się do wszystkiego albo ja nie mam co strzępić palców, w sumie nie wiem czego się spodziewałem po temacie "Myślenie o Japonii".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TruchłoBoga, ja sobie żadnych japończyków nie upatrzyłam ile kojarzę odział 731 i uważam, ze te badania były bezcelowe i niepotrzebne. Rzygać się chce jak sie o tym czyta jeśli mam byc szczera. Nie trzeba być wielkim naukowcem by wiedzieć, ze skóra zejdzie z dłoni czy pod ciśnieniem flaki wyjdą to wiedziałam na długo zanim przeczytałam co robili. Mocny opis tego co robili japończycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że tak się przejmujesz, rozumiem to, ale za zdanie w stylu "myslę o czasach ich mordów i przez to ich nienawidzę :roll: Skrzywieni ludzie żrący psy i koty" bym się wstydził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>napisz cały post

>jedno zdanie odpowiedzi

 

O Mengele tak sobie wspomniałem, bo z jakiegoś powodu upatrzyliście sobie Japończyków, co mnie wielce bawi. Postępu, jaki nastąpił podczas 2WŚ nie zanegujesz. Teraz odnieś się do wszystkiego albo ja nie mam co strzępić palców, w sumie nie wiem czego się spodziewałem po temacie "Myślenie o Japonii".

wymień owy postęp? Jak pseudomedyczne eksperymenty mają wpływ na dzisiejsze życie nasze i rozwój cywilizacji bo chyba mnie inaczej w szkole uczyli :P

ja pamietam jak w oswiecimiu grupka młodzieży nawet nie wiedziała, ze tam ludzi mordowali więc nic mnie nie zdziwi

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, o pomstę do nieba woła to, co teraz robisz, ale dyskutowanie z takimi ludźmi chyba nie ma sensu. Japończycy śmiecie, bo kiedyś mordowali i eksperymentowali (wow!!!!!), co za odkrycie, jakie to przykre! Teraz będę wyzywać ich kulturę że to kicz i wżerają psy!!

 

Kiedyś była fajna stronka "konie są tępe", ironia to chyba najlepsza broń w walce z każdym rodzajem fanatyzmu. Zakładam, że jesteś hiperempatyczna i ci się bardzo nudzi.

 

A co sądzisz o eksperymentach USA na więźniach? Ich kultura to też be jest, tylko hamburgery, grubasy i broń. Co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, o pomstę do nieba woła to, co teraz robisz, ale dyskutowanie z takimi ludźmi chyba nie ma sensu. Japończycy śmiecie, bo kiedyś mordowali i eksperymentowali (wow!!!!!), co za odkrycie, jakie to przykre! Teraz będę wyzywać ich kulturę że to kicz i wżerają psy!!

 

Kiedyś była fajna stronka "konie są tępe", ironia to chyba najlepsza broń w walce z każdym rodzajem fanatyzmu. Zakładam, że jesteś hiperempatyczna i ci się bardzo nudzi.

 

A co sądzisz o eksperymentach USA na więźniach? Ich kultura to też be jest, tylko hamburgery, grubasy i broń. Co nie?

jestem przeciwna znęcaniu się nad ludzmi i zwierzetami w imię chorych idei. Tu jest przykąłd Japonii to o nich pisze nie będe pisać o USA i i torturach w Guantanamo O.o Trzymam się tematu zwyczajnie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×