Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, no popacz, A ja żadnego kreskówkowego nie znalazłam.

 

mirunia, Ferdynand k, nauczona grami na konsolę Xbox wnioskuję, że czy to zombie, czy krajobraz po bombie atomowej, najlepiej inwestować w umiejętność posługiwania się bronią palną lekką.

 

platek rozy, zapomniałam się pochwalić, przecenili w Rossmannie moje upaczone perfumy, w sensie wodę. Taki prezent na otarcie łez.

 

Zadzwoniłam do pani dyrektor, w ogóle na mnie nie krzyczała, znaczy zależy jej, żeby mnie zaczymać. Tylko muszę sama znaleźć kogoś, kto mi podbije praktyki :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, u mnie też o 19.30 było 34st. :shock: Jak tu spać w taki gorunc??? :hide:

Jeszcze jutro musimy to przetrwać jakoś. Znowu wcześniej wrócę z roboty, bo tam się nie da siedzieć do 15. Dobrego mam szefa! :great:

 

A paznokietki wesołe, ale dlaczego ja nie lubię tak na kwadratowo?... wolę zaokrąglone. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja tez wole zaokraglone :) i takie robie u siebie ale wzorek na tych ladny:D delikutasny :)

A spotkalam pod rosskiem sasiadke z gory to mi gadala ze tak ma byc upalnie do polowy wrzesnia :shock::shock::shock: to ja nie wytrzymaqm tego bo ja nie bede w stanie jezdzic na te warsztaty ani do UM :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nawet tak nie pisz! Ja trzymam się wersji, że upalnie będzie jeszcze tylko jutro. Jeśli nie, to przejdę się do tego boga, w którego nie wierzę i mu natrzaskam, jak bum cyk cyk. Nie może być tak, że ktoś chce nam robić "dobrze" na siłę. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mam nadzieję, że sprawdzi się prognoza z tv na ten tydzień i się ochłodzi nareszcie. Weekend ma być całkiem chłodny. I tego się trzymajmy!

Dopisze Ci pogoda atmosf. i pogoda ducha, żeby zacząć staż, a z nim Nowy Rozdział Życia! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierzycie ze pierwszy raz pomalowalam na ten kolor jakis tydzien temu :bezradny:

 

Ja nie wierzę. :hide: Przecież czerwony kolor jest jakby (prawie) najlepszy do wieczornych zabaw włochatych, ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, POLICE TO BE The Queen :105:

 

Ej, no już nie przeginajcie z tym lamentem pogodowym, bo się nie miło czyta :? Wprawdzie nawet ja się dzisiaj spociłam, ale to tylko lato.

 

Ja nie mam pojęcia jak sobie poradzę na tych pierwszych lekcjach, i czy w ogóle załatwię praktyki :(

 

Czeba się jutro ładnie ubrać, ogolić i będzie co będzie. Ech.

Parę tygodni upłynie zanim się grafik ułoży :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a to nie znam , musze wachnac :) a po ile sa teraz?

 

Trzymam za Ciebie jutro kciuki :great::great::great: :**********

 

bonsai, mirunia, oby sie nie sprawdzily przepowiednie sasiadki bo zdechne jakem silna kobieta :D

 

Sigrun, :********** Tez lubie czerwone pazuraski:) a na nogach cale wakacje nosilam jakies ciemne lakiery --- grafitowy ze zlotym poblaskiem , baklazanowy i granat z poblaskiem srebrniastym .

 

Ciekae jakie kolory lakierow bede nosila jesienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, przecenili z 99 na 69 :mhm: Zapach taki, który sądzę większości osób by się podobał.

 

Kciuki to jeszcze pojutrze i za tydzień, a potem się zobaczy :mhm:

 

A ja w ogóle ostatnio z niepomalowanymi :mhm: Obcięłam na krótko, żeby pograć, a tu struny bum i skończyło się rumakowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×