Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze marzył mi się kominek. :105: Koc, kominek, wino, i "Last Christmas" w tle. A za oknem śnieg, rzecz jasna! (zestaw romantyczny nr 1 w połączeniu z wybranką serca oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze połączenie to niebieski, szary i biały. Jakby człowieka w programie Word 2013 zamknęli :105: .

 

Kurde, tak naprawdę to nigdy nie myślałem o tym jakbym chciał mieć pomalowane mieszkanie czy pokój. Chba nie przywiązuję do takich rzeczy uwagi za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, jak odłożę kasę na remont, to też planuję odważniejszą paletę. Niestety trochę jasnego być musi, bo mieszkanie nie jest duże i trzeba je optycznie powiększyć. Ale marzą mi się pomarańczowe szafki kuchenne, takie groovy. Szczerze, chyba połączę lata 60-te z orientem :105:

 

Mogę jeszcze ludków pozapraszać na forumowy konkurs wokalny? Bo nie wszyscy paczą, albo się wstydzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Postanowiłem się pożegnać z forum. otrzymałem tydzień przejściowy, ale już teraz mówię wszystkim: dziękuję za wszystko co było fajne, przepraszam za wszystko co było nie tak z mojej strony, życzę wszystkim zdrowia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwią mnie ostatnie wpisy na_leśnika.

 

Zjadłem dziś zupę z torebki, pierwszy raz od lat. Nie był to dobry pomysł. :roll:

 

(piszę jedną ręką, bo drugą zasłaniam sobie Twój awatar! :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam.

Cóż tu tak cicho?

Ja się nie mogę doczekać jutra, bo będziemy przyklejać fototapetę :mrgreen: Podłoga już położona i zostało tak naprawdę tylko to :D Wyłączając szafę wnękową, która będzie za jakiś czas.

 

Nie ma to jak to mała rewolucja w domku. Duża ta tapeta? kiedyś chciałem sobie taką sprezentować na całą ścianę, ale koszta mnie zniechęciły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×