Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, a co ja winna, że mnie tak źle traktują? :cry: Wszyscy się cieszą, że mam pracę, tylko dyrektorka mi robi boruty :bezradny

 

Od tej pory wszystkie przekleństwa zastępuję wężami :great:

 

Filmy się ściągnęły, ale poćwiczę jeszcze na gitarze i więcej herbatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, a co ja winna, że mnie tak źle traktują? :cry: Wszyscy się cieszą, że mam pracę, tylko dyrektorka mi robi boruty :bezradny

 

Od tej pory wszystkie przekleństwa zastępuję wężami :great:

 

Filmy się ściągnęły, ale poćwiczę jeszcze na gitarze i więcej herbatek.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ życie ~~~~~~~mać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, piję właśnie z cypitrynką i zagryzam paluszkami ptysiowymi. Nie będzie kolacji jako takiej, bom jeszcze pełna po obiedzie. :D

 

cyklopka, jestem za tymi wężami!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: mać!

 

Ferdynand k, hej Kocurku! ... no mać, takie życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, możesz jutro śmiało sobie zaaplikować benzo, po co masz panikować i trząść gaciami? Jeden afek nie zrobi Ci krzywdy, a będziesz spokojna. Zemdleć w rękach chirurga to zaszczyt, będzie wiedział jak Cię postawić na nogi! :D

 

Ferdynand k, cyklopka, bardzo podobają mi się Wasze bluzgi :mrgreen::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×