Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, ja o moim temacie magisterki dalej ciepło myślę.

cyklopka, spoko, na licencjat też klęłam na czym świat stoi, że mi się durnego tematu zachciało, ale jak już się wkręciłam to później byłam zadowolona. Z magisterką też pewnie tak będzie, tylko przebrnę przez najgorszy podrozdział ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, trzeba sobie radzić z tymi "cieszkimi" problemami ;D

 

Ehh a mnie wnerwia strasznie że mi siedzi w głowie myśli, że R już trzeci dzień z rzędu się nie odzywa... No ja nie wiem czy ja jej coś tak ciężkiego zrobiłem, że potrafi się tyle czasu nie odezwać, czy taka zimna się już zrobiła, że woli nie pisać... :/ Durne myśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, ale ja chcę z Elsą albo z Avengersami i nie ma :cry:

W liceum miałam kalendarz z W.I.T.C.H., na studiach miałam z Hello Kitty, dwa lata temu widziałam z Monster High, ale nie kupiłam, a teraz nawet w empiku nic nie ma, w smyku są tylko z Kucykami, a z Kucykami nie chcę, bo te nowe są creepy, ja uznaję tylko te z lat 80-tych.

Może teraz mało kalendarzy robią, bo dzieciarnia wszystko w telefonach zapisuje? :bezradny:

 

Smutno mi, może sobie zrobię maraton filmowy, 3 części Iron Mana, nigdy nie widziałam, a on jest taki ładny i mądry.

 

filip133, mnie to terapeutka zawsze mówi, że ktoś może nie chcieć gadać, bo nie, i nie należy tego brać personalnie.

 

P.S. Mało znam imion żeńskich na R. albo są dość oryginalne - Ryszarda? Roma? :mhm: Zagadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renata, Regina... stawiam na Renię!

 

filip133, skoro zerwaliście, to nie dziw się, że R się nie odzywa. Nie doszukuj się w sobie winy.

Nazywasz ją "była" tzn. że nie jest "obecna". Ona też pewnie stara się powoli zapomnieć i odzywanie się jej w tym nie pomoże. Spróbuj to zrozumieć.

 

platek rozy, to masz teraz tymczasowego ząbka? Ciekawa jestem co wymyśli protetyczka, może da się tą kwotę rozłożyć na raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, a co Ci sie stalo??? chory jestes????

 

mirunia no wlasnie pytalam i nie ma mozliwosci na raty :bezradny: a zabek tak tymczasowy i mam uwazac bo moze sie znow zlamac .

Co porabiasz?

 

cyklopka, o ja dzis te kalendarze ogladalam i tez mi zadenw oko nie wpadl .

Chociaz ja bym wolala taki na caly rok :)

 

 

Bylam na spacerku a zaraz ide glowe myc bo licho wie czy bede ja jutro mogla umyc :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja Ciebie nie poznaje!!!!???? :shock::shock::shock::hide:

 

 

platek rozy, a siedzę już w szlafroku, wylazłam z wanny, bo mi nogi zmarzły :mrgreen: w pracy też miałam jak lody...

oglądam wiadomości i zerkam na forum :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa!!! no taka dziewczyna!

 

Noo, taka, taka! W moich oczach tylko zyskała, ale jej moje oczy nie interesują. :D

 

Btw. przecież nawet Miodek używa ostrzejszych form przekazu, język polski to żywy twór. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×