Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pozwólcie, że się przedstawię


Morphine90

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka słów o sobie to nie jest to, co lubię najbardziej. Historię choroby mam długą jak "Moda na sukces", jak wybierałam się do psychiatry po przeprowadzce to zapisałam sobie na kartce epizody i ich specyfikację (wyszła ze mnie porąbana perfekcjonistka). Teraz od dłuższego czasu już trudno mówić o epizodach, bo trwam w moim bagnistym grajdołku bez przerwy - raz lepiej, raz gorzej.

Studia skończyłam po prezydencku (bez magisterki), tzn. trwam w nich, ale nie czuję, żebym miała dojść do końca.

Prace różne podejmowałam i albo byłam wyrzucana na zbity pysk, albo sama byłam tak zaszczuta, że z nich rezygnowałam.

Teraz mam beznadziejną pracę poniżej kwalifikacji, w której właśnie mam chorobowe, bo myśli moje zaczęły krążyć wokół złych rzeczy. I też nie wiem czy nie skończy się to scenariuszem z odejściem.

Mam wrażenie, że stoję w miejscu. Albo robię krok i okazuje się, że tak bałam się potknąć, że patrząc ciągle na stopy wtopiłam twarz w wielką pajęczynę.

I tak sobie chcę trochę postać tu na forum:) (wow, uciekam z pajęczyny w sieć :105: )

 

Zatem dzień dobry wszystkim forumowiczom:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×