Skocz do zawartości
Nerwica.com

Watykan-siedziba antychrysta.


Gość elan

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wizji Leona XIII to ja znam wersję, w której Jezus odpowiada "– Więc próbuj, jak potrafisz.", co ma dla mnie osobiście wydźwięk "możesz mącić, ale ostatecznie możesz Bogu naskoczyć, bo i tak dobro wygra".

 

https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/08/23/wizja-papieza-leona-xiii-z-1884-roku-dialog-szatana-z-chrystusem-histotia-powstania-egzorcyzmu-do-sw-michala-archaniola/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwytliwy tytuł wątku; nic dodać - nic ująć ;) Muszę zarzucić taki na pewnym katolickim forum ;)

Jesteś, szanowna pani (panno?), wcieleniem zła :lol:

 

Chciałabym, ale moderatorzy wspomnianego wcześniej forum zablokowali mi wątek (jak zresztą większość, które założyłam) i z obserwacji ogólnego poruszenia wśród fanatyków nici :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz szeregi wprawdzie zewrą, ale pomyśl tylko z jakim podejrzeniem się do siebie odnosić będą - kto jest heretykiem, kto w całości doktrynę odrzuca, kto za mało wierzy, kto pisze poprawnie... Plan, ośmielam się stwierdzić, iście szatański :D

 

Zawsze mnie zastanawia jedno; kiedy czytam tekst podobny do podlinkowanego próbuję rozwikłać czy to tekst autora polskojęzycznego co mową ojczystą (przynajmniej w piśmie) włada niezbyt sprawnie, czy do czynienia mam z równie nieporadnym tłumaczeniem z - najpewniej - języka angielskiego. Obawiam się jednak, że ciekawość swą w materii tej nigdy nie zadowolę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym wiadomo,od dawna.Watykan i kością,to zaprzeczenie chrześcijaństwa.

 

Jakiego chrześcijaństwa są zaprzeczeniem? Rozwiń myśl. Zapewne jakiegoś chrześcijaństwa, które się rozwinęło poza Kościołem, skoro Kościół jest jego zaprzeczeniem.

 

Kościół i nowoczesność :D Refren :lol:

 

Kościół się reformuje, niektórzy widzą sprzeczność między Soborem Watykańskim II a wcześniejszą tradycją, Kościół i teologia mają bogate życie, które nie sprowadza się do obrazków w demotywatorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kościół się reformuje, niektórzy widzą sprzeczność między Soborem Watykańskim II a wcześniejszą tradycją, Kościół i teologia mają bogate życie, które nie sprowadza się do obrazków w demotywatorach.

 

Jak tam refren? Kościół już uznał, że Ziemia nie jest centrum Wszechświata? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należałoby w końcu postawić pytanie: czy Katolicyzm nie jest przypadkiem koniem trojańskim Judaizmu - który dla obezwładnienia rzymskich wrogów - podesłał swoich agentów twierdzących że jakiś "Bóg" kazał miłować nieprzyjaciół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff... jednego pedofila mniej. Tylko szkoda, ze nie doczekał do cywilnego procesy.
Jestem ciekawy czy o była naprawdę śmierć z przyczyn naturalnych a może zabójstwo lub samobójstwo w każdym bądź razie kościołowi katolickiemu ta śmierć na pewno była na rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta napisał(a):

ufff... jednego pedofila mniej. Tylko szkoda, ze nie doczekał do cywilnego procesy.

Jestem ciekawy czy o była naprawdę śmierć z przyczyn naturalnych a może zabójstwo lub samobójstwo w każdym bądź razie kościołowi katolickiemu ta śmierć na pewno była na rękę.

 

to nie ważne Carlos ,,,

ważne ,że teraz Szatany przypiekają mu kichę stolcową :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym wiadomo,od dawna.Watykan i kością,to zaprzeczenie chrześcijaństwa.

 

Jakiego chrześcijaństwa są zaprzeczeniem? Rozwiń myśl. Zapewne jakiegoś chrześcijaństwa, które się rozwinęło poza Kościołem, skoro Kościół jest jego zaprzeczeniem.

 

Chodzi mi,o protestantów.Refren o to to.

 

To znaczy że chrześcijaństwo powstało w XVI wieku ze swojego własnego zaprzeczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×