Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, w przyszłym tygodniu będę w Warszawie, najprawdopodobniej od poniedziałku do czwartku. Może jakieś spotkanie? :) Ma ktoś z Was czas w tygodniu?

 

 

Od 14 coś by się znalazło :D

Gdyby to był poniedziałek, to może i mnie udało by się dopełznąć :P . A godzina obojętna, aczkolwiek czym późniejsza, tym bardziej przypominam człowieka 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinowo po 14 jak najbardziej mi pasuje, a w poniedziałek, to najlepiej nawet od 18, bo do tego czasu powinnam dojechać już do stolnicy ;) I najlepiej gdzieś w miarę w centrum, bo nie znam miasta dobrze... Będę stacjonować niedaleko mojej ulubionej pijalni czekolady na Szpitalnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli nie przeszkadza Wam późna godzina, to spotkajmy się o 19, bo ja późno przyjadę. Wpadnie też mój kolega z forum, ale będzie ze zwierzakiem, który jest po przejściach, jak my wszyscy tutaj i boi się zostać sam w domu... Jeśli więc nie macie dogofobii lub uczulenia na sierść, to byłoby to spotkanie na szczeblu międzygatunkowym, możliwe że bez precedensu na tym forum...

 

Aha, proponuję dokładne miejsce spotkania przekazać sobie poprzez pw, to dla tych, którzy cierpią na manię prześladowczą... (czyli np. dla mnie :great: )

Aha nr 2, to będzie mały piesek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czym później tym lepiej, więc 19.00 jak najbardziej mi pasuje 8) . Skoro jako jedyna będziesz spoza Warszawy, to ustal, gdzie mamy Cię dopaść :mrgreen: . Uczulenia na psy raczej nie mam (choć i tak wolę koty :lol: ), więc takie międzygatunkowe nerwicowanie się mi nie przeszkadza :smile: . Sensownie było by się też wymienić telefonami, na wypadek pożarów, powodzi, czy innych nieplanowanych atrakcji :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×