Skocz do zawartości
Nerwica.com

KWETIAPINA(ApoTiapina, Bonogren, Etiagen, Kefrenex, Ketilept, Ketilept Retard, Ketipinor, Ketrel, Kvelux SR, Kventiax, Kventiax SR, Kwetaplex, Kwetaplex SR, Pinexet, Questax, Setinin, Symquel XR)


weronika

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

161 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      115
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Mam do Was pytanie. Otóż biorę 40mg Parogenu i na noc Ketrel w maleńkiej dawce która mnie mega usypia.

Mój psychiatra bedzie dopiero w połowie sierpnia a ja niebawem mam kawalerski i wesele u kumpla....

 

Jak wezmę Ketrel to nie wiem czy do północy pociągnę, z kolei nie wiem czy mogę raz nie wziąć? Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie głównie do chad-owców - czy ketrel stabilizuje wam nastrój? chociaż w jakimś stopniu?

ja mam go przepisanego na sen + na stabilizowanie nastroju, obok symli.

Sen fajnie, stabilzacja nastroju - nie bardzo.

Jestem ciekawa jak na was działa bo ja już nie mam siły :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę tą kwete ale nie za bardzo mi pomaga na spanie przez rok czasu przespalem może kilkanascie nocy po 8 godzin a tak to góra 4 godz. jestem wykończony fizycznie i psychicznie,bardzo żle się czuje, została mi jeszcze perazyna którą ostatnio brałem bardzo nie regularnie i chyba dostałem od tego psychozy bo budziłem się w środku nocy przestraszony z bardzo mocno bijącym sercem i już póżniej nie spałem nie wiem co robić lekarz chyba na urlopie może wrócic do tej perazyny i brać ja regularnie? sam już nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estera1 brałem 50 mg tej kwety ale wczoraj byłem u lekarz i zmienił mi na zolafren swift 5mg.Na kwecie praktycznie nic nie mogłem jeść miałem czasami dziwne napięcie mięśni wrócił jakiś lęk,stres itd i działanie nasenne troche się zmniejszyło brałem go ponad 2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że zejście z Escitalopramu z 15 na 10mg mogło wywołać szybką zmianę faz? Mniej więcej odkąd zmniejszylam dawkę nie mam dnia, żebym nie miała i góry i dołu. Myślicie, że to może być to?

Jednocześnie zwiększono mi kwetiapinę z 50 na 100mg. Ktoś to kmini?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×