Skocz do zawartości
Nerwica.com

W jakim kierunku zmierza forum ? Dyskusja...


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu kilku ostatnich tygodni pojawiło się wiele zmian, które ja osobiście określam jako bardzo dobre. Cieszę się, że forum się rozwija, cieszę się, że przybywa nowych użytkowników ALE...

Forum odchodzi w pewnym stopniu od tego co było kiedyś, tj. cztery subfora i garstka udzielających się osób. Wiadomo, nie można stać w miejscu, trzeba się rozwijać, ale to forum jest dla nas wszystkich, nie tylko dla mnie, dlatego bardzo prosze o to, abyście w tym temacie, tutaj, teraz napisali co się Wam nie podoba, co byście zmienili, chcę poznać Wasze zdanie nt. przyszłości forum, jak sobie ją wyobrażacie, i jak widzicie to co jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam drogo Shadow...odkąd znalazlam to forum moje życie bardzo się zmieniło ...mam z kim orozmawiać o moich problemach gdy czytam posty osób które się tu wpisują to jakby o sobie bardzo podoba mi się dotychczasowa forma tego forum nie sądzę aby trzeba było wiele w nim zmieniać..czasami czuję się tylo trochę samotna bo większość użytkownikówto osoby po 18 i starsze a ja mam 17..ale to chyba nie ma nic do reczy...jak zaczęłam tu wchodzić to próbowałam się ratować szukałam pomocy bo wiem że nie jest ze mną dobrze i po częsci mi się udało.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie bardzo się podoba forum, chociaz ciężko jest mi nadążyć w odpowiadaniu i przeglądaniu nowych postów :D Chciałabym aby powstał dział "optymizmu" , w którym zamieszczane będą nasze próby zwalczenia nerwicy , tego typu : dzisiaj zrobiłam krok do przodu, wyszłam na podwórko itp... Zadnych smutnych postów. Każdy negatywny powinien być na bieżąco usówany. W temacie "forum pesymizmu" jest namiastka tego, bo ponad połowa postów jest dołująca. Chciałabym aby ten dział pobudził forumowiczów do stawiania sobie coraz to nowych zadań, bo chyba o to chodzi, aby z tego wyjść. A swoją dumę można rozpisać w postach w tym dziale. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z emiflo.. brakuje tu optymizmu, czytając wszystkie posty faktycznie wiele tematów się powtarza.. w końcu wszystkim dokucza to samo.. szkoda, że tak mało tu optymizmu.. Mi też brakuje wskazówek jak inni z tego wyszli... ja wyszłam, ale pomogłam sama sobie, nikt inny nam nie pomoże.. bo wszystko siedzi w naszej psychice.. dlatego warto tu opowiadać, jak ktoś wyszedł.. a nie jak zapędził się w ten koszmar. I.. nie wierze w leki, one tylko wspomagają, uwierzcie sami sobie musicie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie to forum podoba jakim jest:)nie we wszystkim musze zabierac glos ale i tak tu jestem praktycznie codziennie.nie wszystkie tematy,posty zdazylam przejzec bo jest tego troszke.Czasem smuca pewne rzeczy o ktorych tu czytam ale to samo zycie.ale mozna sie tu usmiechnac czasem pojawi mi sie bananik na twarzy:)i tu jest pozytyw no i faktycznie wciaga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam,że to forum zatacza swoiste koło. Kiedy przyłączyłam się do Waszego grona jakiś czas temu,odnosiłam wrażenie,ze wszystkie posty,tematy potrafią wciągnąć. Chętnie czytałam opowieści innych,wymieniałam się doświadczeniami (...)
Dokuuuuadnie tak
Szkoda,że ci "starzy weterani" wykruszają się znudzeni brakiem zmian.. albo milczą nie biorąc już udziału w dyskusjach. Jeśli ktoś wpadnie na pomysł,co zrobić aby uatrakcyjnić to forum,niech nie ociąga się i podsunie myśl Shadow'owi. W końcu,co dwie głowy - to nie jedna;)..
Ja mam propozycję dla starych weteranów -> skype. Czytałem że ruszył kanał irc, ale klepanie to nie to samo co usłyszeć kogoś kogo od dawna sobie wyobrażamy, co nie?? :P Mikrofony w dłoń ekipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no..wiem że powtarzam to co wyżej napisane...ale..

czy mozna by zrobic coś ... żeby weterani forum nie uciekali?

ja wiem że łatwo mi się pisze...ale chodzi mi o to, żeby ci wyleczeni, lub ci którzy są długo na forum, zeby widzieli przynajmniej sens bycia na nim...

jak to powiedzieć..

wydaje mi się irc jest swietnym pomysłem ..ale to za mało....

Żeby osoby, kóre nie maja już siły lub ochoty dodawać czegoś na forum żeby miały tu swoje miejsce...jakieś takie miejsce tylko dla Vipów ,

na kórym zrobili by sobie własny klimat ,poszeżyli znajomosci,

Ja wiem Że na to trzeba miejsca i to forum jest o nerwicy.

I właściwie to poprostu nie wiem jaki pomysł ci podrzucić

Faktem jest tylko to że weterani uciekają, nie chce im się już pisać, odpowiadać, usuwają swoje numery gg aby nikt juz ich nie meczył...wiesz o co mi chodzi..

szkoda tracić takich ludzi, szkoda by odchodzili na inne fora

taka mała dygresja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce tylko dla vipów ? A jakie kryteria musiała by spełniać osoba, żeby zostać VIPem ? ;) I jakie miała by mieć przywileje ? Rozumiem, że ukryte subforum dostępne tylko dla nich.

 

Ja wychodzę z założenia 'nic na siłe', jeżeli ktoś nie ma ochoty tu przebywać, ja go nie zatrzymuje, i nie będę na siłe starał się tego robić.

Skoro ktoś usunął numer gg z profilu, to oznacza, że taką miał wole, nie mozemy nikomu nakazywać czegokolwiek.

 

Jestem otwarty na propozycje, to Wy tworzycie to forum, ja go tylko otworzyłem, i prowadzę (jednym się podoba mniej innym jeszcze mniej ;) ), dlatego chętnie będę słuchał Waszych propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×