Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abstrakcyjna

Jakieś stare babsko, które wpychało się do autobusu. Złapała mnie za ramię, żeby się przepchnąć. Nienawidzę jak ktoś mnie dotyka w taki sposób. Cały czas czuję jej dotyk i mam ochotę umyć rękę. Idealne dopełnienie kiepskiego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosc mam juz wykorzystywania mnie przez ludzi. jak ja ich potrzebuje maja mnie gdzies, a oni odzywaja sie do mnie tylko wtedy gdy maja do mnie jakis 'interes' ... i jak tu sie nimi nie brzydzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że podobno dopiero trwają badania nad sposobem leczenia dysfunkcji odruchu odbijania i raczej z tym problemem będę musiał się męczyć jeszcze co najmniej kilka lat i być może będę musiał co jakiś czas jeździć do szpitala na zabieg upuszczenia powietrza z żołądka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie mlodziez i osoby w wieku 20paru lat , ktore sa uzaleznione od komorek. Niektorzy maja ich po kilka i 24na dobe wlepiaja swoj wzrok w nie i ciagle cos na nich pisza lub sprawdzaja. odezwac sie do nich nie sposob bo komorka najwazniejsza. chyba jestem jedyna osoba na tej planecie ,ktorej uzytkowosc komorki sprowadza sie jedynie do budzika i sprawdzania godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×