Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, Dzięki za info, ja sporo Pratchetta mam, ale chętnie dozbieram sobie resztę! :great: Przejdę się jutro do saloniku prasowego, który wiem, że ściąga takie różne serie. Ale mam tylko jeden w pobliżu... :(

 

platek rozy, Kochana, to dobrze, że pieniążków mniej nie będziesz miała! Zawsze to jeden problem z głowy.

Coś w lumpku wyszperałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, jak pracowałam na oddziale, to tam rejestratorką była dziewczyna, która skończyła inżynierię środowiska ;) tam gdzie obecnie pracuje dziewczyny z rejestracji też raczej nie mają kierunkowej szkoły skończonej, a zwłaszcza, że np. taka pani Alicja ma już pewnie coś ok. 60 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a tak :D taki sweterek ala Chanelowski , z pieknymi guziczkami z ktorych kazdy jest inny ale kazdy ozdobny :105::105: bede miala ten sweterek do dzinsow . Ma fajne rekawki 3/4 wiec bede miala na golfiki , wrzuce foteczke pozniej.I dalam 5 zl bo tam dzis kazda rzecz po 5 a dla dzieci po 2 zl.

 

 

acherontia-styx, to ja tez poskladam cv a co! Moze sie uda. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, odzyskaj książki :shock:

cute-cat-in-car.jpg

 

acherontia-styx, ja już jakiś czas temu przestałam być fanką Pratchetta i sprzedałam posiadane tomy.

 

platek rozy, ja też już mam dość "wakacji w domu", świetnie rozumiem i to, że chcesz coś robić, i to, że się boisz.

 

Włosy już mam zafarbowane i umyte. Różowa woda leciała :shock::shock::shock:

 

Byłam u kuzynki, która z czarnych się przerobiła na blond i trochę jej nie wyszło. Obiecałam, że jej znajdę przepis na kąpiele rozjaśniające i może jej to wypłucze resztę pigmentów, żeby mogła dać normalną farbę.

 

W ogóle przyszła do niej jedna pani, co ma córkę nastoletnią, rówieśniczkę mojej siostrzenicy, oprócz tego 25-letnią córkę, która ma już 5-letnie dziecko, a teraz jest w ciąży z nowym facetem. A siostrzenica do mnie przy tej kobiecie, że spoko, jakbym się przebrała za Elsę, jak mi włosy urosną, tak że sobie myślę, że musiałam sprawiać wrażenie osoby dorosłej inaczej :mrgreen: Ale cóż, z dwojga złego wolę takie życie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! :papa:

 

Cieszę się, że już mam weekend! :D:D:D

 

kosmostrada , Twoje odliczanie pomogło przetrwać pierwszy tydzień. Dzięki serdeczne za współpracę!!!

Wszystko byłoby ok, gdyby nie cholerny ból głowy dzisiaj. Wzięłam dwa prochy przed południem i dopiero odżyłam.

 

platek rozy, sweterek cudo! bardzo lubię ten styl i te kolorki... łowy udane, będziesz z niego zadowolona. :great:

A praca rejestratorki med. jest dla Ciebie, kontakt z ludźmi zza lady/okienka, praca przy komputerze, oby Ci się tylko powiodło taką znaleźć!

acherontia-styx, ma rację, nie jest wymagane jakieś specjalne wykształcenie, wiele kobiet tam pracuje tylko po maturze i/lub po różnych studiach.

 

Kosmuniu, ja też dzisiaj rządziłam w kuchni. Ugotowałam gar lecza, tak jak planowałam. Nakroiłam się warzyw, nabałaganiłam w kuchni, ale już jest tam cacy. Jutro okna i zmiana pościeli/pranie. Jak nie padnę, to jeszcze mam w planie spotkanie po południu z koleżanką. Oby mnie łeb nie bolał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, o to na pewno :mrgreen::mrgreen:

 

cyklopka, :*********a tez sie boisz isc do tej nowej pracy?

Pokaz wloski :105::105::105: jestem ciekawa jak Ci ten jasniejszy blond wyszedl . bardzo Ciebie w blondach lubie :105:

Niestety tak mam , juz dosc tego siedzenia w domu i z jednej strony wyrywam sie do ludzi , do nowych obowiazkow a z drugiej tak strasznie sie boje :hide::hide::hide:

 

mirunia, :********** mniami leczo , uwielbiam i tez musze sie pokusic by zrobic .

Sweterek od razu na wieszaku mi wpadl w oko i w dodatku ta cena .... To okazja w sam raz dla mnie i na moja kieszen :D:mrgreen:

 

Tez sie ciesze razem z Toba z przetrwanego tygodnia w pracy :great::great::great: chociaz malo kibicowalam ale ja to tak sami wiecie , przezywam juz te moje wyzwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b]platek rozy[/b], Sweterek bardzo ładny, w moich kolorkach, Ty to masz farta! :105: Zazdraszczam lumpka.

Faktycznie to jest fajna praca, trochę trzeba miec dystansu, bo to jednak ludzie w różnych humorach są, ale tak naprawdę gdzie nie trzeba, chyba będąc samotnym stróżem nocnym. ;)

 

mirunia, Kochana minął tydzień i proszę jak pięknie przetrwałaś! :great: Tylko się teraz nie przepracuj i chwilkę na przyjemności też znajdź (powiedziała ta, co właśnie zrobiła porządek w domowej apteczce... ;) ). Żeby główka tylko nie bolała, napięcie i zmęczenie zejdzie, to jutro powinno byc dobrze.

 

cyklopka, To jest super i bardzo Ciebie za to też lubię, że tak ewidentnie rozpieszczasz swoje wewnętrzne dziecko ( używam slangu psychologicznego, bo nie wiem jak to inaczej nazwac ;) ) Mi właśnie tego bardzo brakuje. Jak młody był mały, to razem z nim się ochoczo bawiłam, a teraz muszę sama coś wymyślac i brakuje mi pomysłów, fantazji...

 

filip133, Bo to babiniec jest, aczkolwiek chłopaki też się potrafią tu odnaleźc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, skoro się nie spotkamy, to ma mi pocztą wysłać moje rzeczy... Eh raz pisze że jej zależy na spotkaniu, raz pisze że to zły pomysł i jakieś problemy... Do dupy :P Trzeba odpuścić sobie to i mniej utrzymywać kontakt, już nic dobrego z tego nie wyjdzie.

 

kosmostrada, trochę mi głupio w takim babińcu i czuję się czasem pomijany... ;) Może jestem przewrażliwiony, że ludzie mnie łatwo ignorują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×