Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, ja też mam cienkie włosy i mało i daje radę zrobić to na Twoich włosach też musi wyjść. Próbuj, próbuj. Zaraz Ci podrzucę turtorial. No chyba, ze kupiłaś za duży wypełniacz do długości swoich włosów to wtedy może być rzeczywiście problem :bezradny:

 

kosmostrada, zaraz Ci udowodnię, że zrobienie przyzwoitego koka, w którym można wyjść na ulicę zajmuje nie więcej niż 3 minuty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja mam gęste włosy, a mi wychodzi kupa, nie zaś kok, a nad karkiem się tylko plączą.

 

kosmostrada, o, też robię takie fryzury jak ty :105: Ale teraz jestem zdeterminowana ściąć przody, to już tak przed samym pójściem do pracy.

 

Ok, oficjalnie mam już dość tego lata w domu, cieszę się, że będę miała co robić i częściej wychodzić :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Fota nic nie pokaże, bo jest za duży. :bezradny: Pogrzebałam w moim tajemniczym kartonie z napisem "plastyczne" i znalazłam kawał papieru pakowego na który go mogłam nakleic. Ot taka zabawa z serii "artystyczne techniki terapeutyczne" ( w ramach nauczenia się od początku miłego spędzania czasu z samą sobą.). O interpretację poproszę przyjaciółkę, która się w takie rzeczy bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, bo zeby zasłonić wypełniacz to trzeba się trochę namęczyć :P mi też nie zawsze od razu zasłonią włosy cały ale wtedy je delikatnie juz na wypełniaczu przesunąć tak żeby zakryły cały. No i ja zawsze zabezpieczam spinkami żabkami/wsuwkami, bo niestety ale te koki przy wietrze czy jak się dużo skacze mają tendencje do rozwalania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, jak masz calkowita niezdolnosc to jak masz pracowac iz a co zyc? Zapytaj Lusesity Dolores ona ma tez calkowita niezdolnosc i ma rente socjalna.

 

Nie wiem, zus jest taki durny... :/ -.-

 

Dużo mnie tu ominęło, jak mnie nie było, widzę :) Rozmów o fryzurach ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Kolejny piękny dzień się zapowiada. Jedyny minus braku deszczu - mój plan pojechania na grzybki w weekend raczej nie ma sensu.

Dziś mam jedynie zaplanowane spotkanie z przyjaciółką pod wieczór.

Troszkę mam poranek nieciekawy, ale zaraz postaram się za coś się zabrac, w tory wskoczyc i jakoś dzień się rozkręci.

 

Wam też życzę miłego dnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani:********

ja po wczorajszej wieczornej wyzynie , zlapalam na noc mega zlosc i dla bo zlamal mi sie ten zab ktory mialam sztukowany , jadlam na kolacje drobiowa kielbase , super hiper z samego mieska , chuda i w ogole i w tej kielasce byla kostka i pech chcial ze akurat ugryzlam ja tym zebem.

W nocy nie spalam ze zlosci i zalu. Dzuis dzwonilam od razu do mojej dentystki a ona na urlopie. Mam termin dopiero na srode i teraz nie wiem czy zdarze tego zeba zrobic przed wrzesniem.

 

 

kosmostrada, Kochana tulam:******** bedzie lepiej i dzionek na pewno cos dobrego wniesie.

Co masz w planach?

 

Ja ide recepte wykupic i oddac ksiazki przeczytane do biblioteki.

 

Milego dnia Wam zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, Heloł! Daj szansę temu dzionkowi, może będzie lepiej...

 

platek rozy, Hej Kochana!***** No żesz, patrz co za cholerstwo. :( Może jednak uda się ząbek szybko zrobic. Ale tak to bywa, ja pamiętam, jak normalny ząb mi się złamał na kanapce z szynką i sałatą. :shock: Tak poszedł, że koronę musiałam wstawic.

Jakaś jestem rozmemłana, więc dzisiaj sobie ogarniam, może znów uda mi się coś wyrzucic. Potem zrobię naleśniory, bo młody zamówił na lunch, manicure, odżywka na głowę, mam do odebrania tą moją "Magię sprzątania" z empiku i na jakiś takich drobnych zajęciach dzień minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, No cóż rozstanie trzeba odchorowac... Ale mówi Ci to stary wyga - naprawdę to mija, tylko trzeba na to pozwolic. ;)

 

Coś mi się nie zgadzało w rachunkach, paczę a cholerny bank zaczął mnie kasowac za kartę, za wypłaty z bankomatów... :shock: Osz jak się wkurzyłam, starego klienta tak potraktowac. Nooo, mówię sobie, czas pocwiczyc asertywnośc, najwyżej zmienię bank! Zadzwoniłam. Załatwione - nie będzie opłat... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, zla jestem niesamowicie , nie moge sie stresowac jedna sprawa czyli praca , musze zawsze miec kilka powodow do zmartwien.

 

Lepiej sie czujesz Kochana????

 

filip133, ano pech , bo juz inaczej tego nie nazwe.

Wzielam kilka ksiazek z biblioteki chociaz mialam juz tego nie czynic bo mam ich nadto w domu doc zytania a bede miala juz malo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×