Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Kochani:********

Esh z migrena wstalam i cagnie mnie na wymioty. Za chwile wychodze a ledwo zyje.

Ciekawe jak ja w takich stanach bede pracowala???? Chyba z miska pod biurkiem?

Od razu mam lęki ze zwymiotuje na ulicy albo ze sie gdzies wywroce bo skolowaciala przez ten bol jestem.

 

filip133, kciuki trzymam.

 

Milego dnia dla Was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, widzę ze się na Spamowej rozgosciles :) fajnie :) mam nadzieje ze Ci się podoba na forum. Ja tak z doskoku dopisuje jakieś rzeczy. Nie chce mi się juz siedzieć na tym szkoleniu :-P lubię buc introwertyczka, ale terappeutka uważa ze mój introwertyzm jest lękowy. Nienaturalny. A moze nienaturalny był ekstrawertyzm?

 

platek rozy, kiedy zaczynasz te prace? We wrześniu? Trzymam kciuki zebys pokonała dzisiejszy dzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dzięki, kochana :105:

 

detektywmonk, pod koniec sierpnia jeszcze powinno być ciepło.

 

Niby jest stres, że nowa praca, porąbany grafik, ale to jest zdecydowanie moja pora roku najmojsza :angel:

 

O, zaświadczenie o niekaralności można zamówić przez internet 8) Tylko nie kumam, jak uiścić opłatę za list :bezradny:

 

Aurora88, wiesz, coś w tym jest, co mówisz. Nie lubię tych etykiet nawet. Mnie zawsze uważano za introwertyczkę, a tak na prawdę jak warunki są sprzyjające moja łatwość w poznawaniu nowych ludzi jest wielka.

 

Nie zażyłam wieczorem leków, więc zaznajamiałam się z Van Goghiem do piątej rano, jesteśmy już bdb przyjaciółmi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, staram się trochę rozgościć... ;) Żeby móc tutaj tak swobodniej sobie pogadać z kimś na luźne tematy, trochę się poudzielać i mieć jakieś "znajomości" tutaj gdzie zawsze mogę się wygadać i odezwać jak mi samotnie ;P

 

 

Ahh dostałem dziś umiarkowany stopień niepełnosprawności na trzy lata... Ale szperam teraz po internecie, za umiarkowany stopień nie dostanę 153 zł zasiłku pielęgnacyjnego, jak dostawałem gdy miałem znaczny stopień... :/ Więc lipa trochę. Ale pani doktor mówiła, do tej pory miałem głównie neurologiczne problemy i papiery i neurolog był na komisji. Teraz mogę wziąć papiery jeszcze od mojego psychiatry, u którego byłem w poniedziałek, że mam chorobę afektywną dwubiegunową i złożyć to w zespole jeszcze i mi mogą dać w komisji psychiatrę i on mi może zmienić orzeczenie, biorąc lepiej pod uwagę moje psychiczne leczenie... ;) Zamotane to wszystko. Mam nadzieję że nie napisałem zbyt chaotycznie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, z umiarkowanym mozesz sie starc o rente socjalna , wynosi okolo 550 zl bodajze.

 

 

Ledwo na oczy widze , powedrowal kolejny proch.

 

cyklopka, to obydwie zaczynamy cos nowego od wrzesnia :smile::D tylkoz e ja trzese majtami ze strachu. A dawniej kochalam wyzwania i rzucalam sie w wir z ochota a dzis ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, już się starałem wcześniej, ze znacznym, to stwierdzili mi całkowitą niezdolność do pracy w zus, od dnia wypadku czyli 21.10.2013, a rentę mogą mi przyznać jeżeli niezdolność do pracy powstała przed 25 rokiem życia, a 25 urodziny miałem 13.09.2013.... Jak się odwoływałem, to pani psychiatra na komisji, gdy mówiłem o wcześniejszych próbach samobójczych, zapytała: "a po co pan to robił, mógł się pan przecież zabić na śmierć" -.-... co za ludzie. Sprawa jest złożona w sądzie, czekam aż przyjdzie jakieś pismo z sądu...

Nie trzęś majtami, szkoda majteczek ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

Mam zaliczone dwa spacery z psem, przycięcie tego cholernego włażącego żywopłotu sąsiadów i jestem fizycznie zmęczona. Dziś na mojej huśtawce jestem znów w dniu bezenergetycznym, zmuszam się do wszystkiego, nawet dwie mocne kawy speeda mi nie dały.

Zastanawiam się nad moją diagnozą, muszę to z lekarzem przedyskutowac, bo gdy lęk trochę mi zszedł, ewidentnie widac u mnie wyraźny rozdział na dni gdy fruwam i dni gdy siedzę pod ziemią ( i chyba zawsze tak było). Czy to normalsi też mają?

Sukces w moim rozciapaniu dzisiejszym - poszłam się umówic do ginki, termin za ponad miesiąc. Cholerne NFZ...

 

filip133, No faktycznie szkoda, że psychiatry nie było, jakoś przekonana byłam, że na komisji "pochwalisz się" nową diagnozą.

 

platek rozy, Kochana, co cię tak migreniszcze złapało? :(

 

cyklopka, platek rozy, ekscytuję się Waszymi wyzwaniami, nie mam swoich, a zresztą moje wyzwania doprowadziłyby mnie do telepawki. ;) Tak że dziękuję, że jesteście, bo dzięki Wam bezpiecznie mogę się trochę pozytywnie ponakręcac. :smile:

 

Idę porobic mój kolaż, bo mi się wreszcie te piapiórki pogubią. Jezoo, sabotuję każdy ruch mający na celu miłe spędzenie ze sobą czasu. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, o diagnozie mówiłem, ale nie mogła doktor tego wziąć oficjalnie pod uwagę, bo nikt w rodzinie nie pomyślał żeby wziąć w poniedziałek jakiś oficjalny papierek od psychiatry o moim stanie.... :/ Powiedziała za to doktor, że mogę jeszcze raz złożyć wniosek o komisję z uwzględnieniem "zmian zdrowotnych" - z neurologicznych na psychiczne i wtedy będę miał w komisji psychiatrę a nie neurologa i mogę dostać inną decyzję o orzeczeniu... Oh, zamotane to wszystko :)

I jeszcze te "emocje" opadły, związane z komisją i załatwianiem spraw na mieście, nie myślałem w ogóle o mojej byłej, a teraz znów ciężko się pozbyć na dobre myśli typu: czy ona się odezwie dziś, czy przyśle jakiegoś smsa albo złapię ją na gg, czy myśli o mnie w ogóle czy też ma mnie gdzieś i woli się nie odzywać... Eh. Dno i siedem metrów mułu ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, to dziwne bo wszystkie osoby ktore znam maja umiarkowany rente socjalna bez zadnych klopotow. Co ma wiek do socjalnej???? Tylko do lekkiego stopnia sie renta nie nalezy.

 

kosmostrada, Kochana:********* nie wiem jak to z tym jest ale moze jak nie chorowalysmy to mniej te doly i gory zauwazalysmy a teraz jestesmy na sobie i chorobie skupione i tak to jest ze byle gowno za przeproszeniem a czlowiek juz to odczuwa .Tak moje T tlumaczy ze zdrowi ludzie tez maja takie silne obawy przed nieznanym czyli np przed rozpoczeciem pracy ale nie robiaz tego dramatu tylko uznaja to za rzecz normalna a ja juz niemal umieram i nienawidze tego stanu i tych nerwow i lękow.

Przyklad przed kolokwiami na studiach zawsze mialam nerwy , slabe nogi , bylo mi niedobrze , slabawo ale jakos wtedy uznalawalam ze to zaraz minie i nie rozbieralam tego na czynniki a dzis ... dzis kazdej emocji przygladam sie przez lupe ,analizuje i sie boje albo doluje.

 

Zaraz do domu sie zbieram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie wiem... :/ Mi na decyzji napisali że renta przysługuje osobie u której stwierdzono niepełnosprawność/niezdolność do pracy w trakcie nauki szkolnej przed ukończeniem 25 roku życia. I jak się szuka w internecie to też tak pisze... Głupie to.

Porozmawiajmy o czymś przyjemniejszym, coś o majtkach mówiłaś ;P Hahaha żartuję ;D xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jak mi to jeden lekarz psychiatra wytłumaczył łopatologicznie: nasz nastrój i samopoczucie to sinusoida, raz jest lepiej, raz gorzej i tak sobie jest. Linia prosta jest tylko w jednym przypadku, ale wtedy to już Ci raczej wisi jaki masz nastrój bo nie żyjesz :P

 

zaraz wstawie zdjęcie włosów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, moja T tez tak cos mowila , dokladnie jak Ty napisalas.:)

 

filip133, ja jestem strasza duzo od Ciebie i jeslibym dostala stopien a staralam sie to bym dostala i rente , i nikt nawet nie mowil ze byloby inaczej wic to dziwne.I ten epizod mam ponad dwa lata wiec zachorowalam po 30 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, może coś się w przepisach zmieniło... Albo zus stara się oszczędzać jak może i jak najmniej rent wydawać. Mi nie przyznali ani na pierwszej komisji, ani na odwołaniu, tylko poszedł pozew do sądu... Tylko całkowitą niezdolność do pracy na dwa lata dostałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na życzenie miruni i płatka róży zdjęcie mych włosów:P

ogólnie zdjęcia beznadziejne bo światło do dupy i ciężko samemu coś porządnego zrobić, a no i ja taka nieuczesana :P

jak wyprostuje i ułoże włosy wyglądają miliard razy lepiej ;) ale że dzisiaj w sumie siedze w domu to mi się nie chciało :P

 

lQDDZ-pm5pTfOh9p1fhhBfXBiHcnYGoP-oaiFKoARiNZ-WUROnj5LJkZeulosVdFYSNDQjHGRxcw34c=w1207-h529

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×