Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

222 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      65
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pytanie do osób przyjmujących dawki powyżej 150 mg na dobę.

przyjmujecie je jednorazowo przed snem, czy jakoś w ciągu doby w dwóch dawkach?

 

w ulotce trittico cr jest napisane, że ,,dawkę można stopniowo zwiększać do 300 mg na dobę w dwóch dawkach podzielonych".

po tym leku od razu zasypiam więc nie rozumiem jak można by stosować ,,dawki podzielone"? w ciągu dnia?

dopytam się jeszcze lekarza na następnej wizycie, ale to dopiero za prawie 2 miesiące.

z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jakoś przymulenie przeszło. Biorę czasem 75mg a czasem 50mg, i poranki, jak i czas w pracy jest OK. Do tego 30mg fluoksetyny, i od kiedy zmieniłem lek z Escitilu na Seronil czuję się 2 razy lepiej choć to jeszcze nie to co bym chciał. Ważne że jest postęp

 

Zamulenie mi nie przeszkadzałoby gdyby nie fakt, że jestem na takim stanowisku na którym chwila nieuwagi może się skonczyć bardzo źle, naszczęscie potrafię się skupić, i nie mam problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem co robić już, bo prawdopodobnie po Tradzonie śpie całą noc, ale i cały dzień ale w półśnie. Strasznie jestem zamulony co zaczyna mnie dołować, bo pracuję, a tu nawet ED nie daje rady..

 

-- 16 sie 2015, 13:51 --

 

Co ja mam z tym zrobić ? Nie stać mnie żeby co chwile latać do psychiatry prywatnie, a sen bez tabletek jest praktycznie niemożliwy.. od tygodnia czuję się taki słaby, że po prostu brak mi siły totalnie.

 

Zostało mi troche Nasenu i Deprexoletu ale oba te srodki nie satysfakcjonują mnie. Na tritiko na niższych dawkach od 75mg nie zasypiam, a na wyższych jestem zombi. Kiedy musiałbym wziąć tabletke zeby do rana sie zmetabolizowała ? Bo to chyba niemozliwe żeby metabolizowała się przez całą noc i dzień..

 

do tego zestawu mam jeszcze 30mg fluoksetyny, benzo nie brałem już 3 tygodnie i mam zamiar nie brać go tak długo jak będzie to możliwe :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku po moim samopoczuciu że przy braniu fluo, przegiąłem z tradzonem na sen, i chyba przez to chodze splątany, osłabiony i bez życia, czas to troche zniwelować żeby nie dostać z-s. Daleki jestem od hipochondrii niemniej jednak wolę nie przeginać, żeby się to źle nie skończyło dla mnie bo już dość problemów mam na głowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano zainspirował mnie Twój opis.... nigdy nie widzialem takiego porównania i jakoś tak łatwiej się pogodziłem, że musze je brać...

wizytę mam we wrzesniu, mam dziwne wrazenie ze Parogen przestaje lekko działać... bo zrobiłem się bardziej nerwowy w ciągu dnia...

chyba że to skutek odstawienia Helidesu na żołądek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×