Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie przyszła paczka z ubraniami zamówionymi przez internet, najbardziej mi się podoba sukienka, bombowo w niej wyglądam, jakbym szła na jakieś przyjęcie, tym bardziej się cieszę, bo nie miałam do tej pory żadnej sukienki w szafie, spodnie wyszczuplające są wspaniałe i naprawdę wyszczuplają i biała bluzka taka jaką chciałam a której nie miałam w szafie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Ja sama mam dziś z siebie bekę. :lol: Postawiłam sobie lapka na biurku przed komputerem stacjonarnym i za każdym razem, gdy chcę coś napisać, wysuwam klawiaturę tego stacjonarnego, po czym po napisaniu tekstu orientuję się, że nic się nie napisało. :lol:

A gdy dłuższy czas korzystam u kogoś ze stacjonarnego, to potem u siebie w domu szukam na półce pod biurkiem klawiatury i zdziwiona znajduję tam masę innych rzeczy zamiast niej. :lol:

 

Poza tym cieszy mnie bardzo perspektywa oglądania dzisiaj perseid pod Kopernikiem z chłopakiem. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna
Trochę wygadanie się psychologowi, wreszcie można było z kimś innym porozmawiać (choć on mówił bardzo nie wiele, na następnej sesji może się to zmieni)

Psycholog z reguły więcej słucha niż mówi, także całkiem normalne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wygadanie się psychologowi, wreszcie można było z kimś innym porozmawiać (choć on mówił bardzo nie wiele, na następnej sesji może się to zmieni)

Psycholog z reguły więcej słucha niż mówi, także całkiem normalne. ;)

 

Haha w sumie racja ;D Ale ja się czuję marnym, niepewnym człowiekiem, który sobie nie radzi z rzeczywistością, więc myślałem że może mnie trochę naprowadzi jak wziąć się w garść :)

 

Mi dziś sprawiło radość że wreszcie udało się spać coś dłużej, a wczoraj na wieczór przy zasypianiu nie męczył mnie natłok myśli i zmartwień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

Jeden znaleziony sklep z przyprawami bezglutenowymi i innymi super rzeczami. No i fakt, że powstrzymałam się przed kupieniem kolejnych kosmetyków do włosów. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×