Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica a przeczkole


Margaryna9

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos mi powiedział że dzieci nie posyłane do przeczkola maja częściej problemy z psychiką.

Ja nie chodziłem do przedszkola zamiast tego moja mamusia wolała mnie zostawiac z moja " babcia " najwieksza kurw** jaka w życiu spotkałem bez żadnego podejścia do dziecka.

Czy wy chodziliście do przedszkola ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ja chodzilam od zawsze (odkąd pamiętam), wspominam to raczej dobrze choć byly tez traumatyczne chwile, byłam bardzo wrazliwym dzieckiem i przezywalam straszne pierdoły moja mama robi dziś wielkie oczy jak opowiadam jej historie mojego skradzionego przez córke kucharki slonika którego moglam odzyskać za cene zlamania zakazu wchodzenia do kuchni (widzialam ze tam jest) i inne tego typu przezacia...mam nadzieje ze moje dziecko nie bedzie takie wrazliwe...

 

nie sądze zeby przedszkole mialo jakikolwiek zawiązek z nerwica, mnie nauczyło za to zyc wsrod ludzi i byc zwierzeciem stadnym, co pozostało mi do dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak pamietam zawsze chcialam isc do przedszkola, ale mama mnie tam nigdy nie poslala. Od zerowki zaczelam swoja edukacje. I na poczatku plakalam, chociaz bardzo chcialam juz isc do szkoly i nie moglam sie doczekac.

Wydaje mi sie, ze przedszkole nic nie ma do naszej psychiki..To pozniejsze zycie i doswiadczenia zrobily z nami to co zrobily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei uważam, że może przedszkole nie ma wpływu jako tako na nerwice ale bardzo dobrze pamiętam, że ja bardzo nie lubiłem przedszkola, nie potrafiłem się znaleźć w większej grupie dzieci, zawsze stałem na boku, rzadko z kimkolwiek rozmawiałem i płakałem, że chce do domku :) Potem w podstawówce tez miałem podobne problemy a na koniec szkoła średnia kiedy fobia społeczna osiągneła apogeum :) Tak więc myśle że pewno rzeczy mogą być już wtedy widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×