Skocz do zawartości
Nerwica.com

... marzy mi się ...


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Masturbow, zamieniamy się na metabolizmy? Ja mogę wdupiać wszystko co w zasięgu ręki na drzewo nie ucieka, a i tak bardzo wolno na masie przybieram.

 

Marzy mi się pokój na świecie i beztłuszczowa czekolada :105: .

To czemu w takim razie beztłuszczowa :roll: ? Żebyś był jeszcze chudszy, czy po prostu nie lubisz tłustych rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, nie.

 

Posłodziłyście mi w wątku o zdjęciach, w dupsku mi się poprzewracało i już się wśród misterów universum widzę.

 

Ten pokój na świecie i czekolada to takie wprawianie się w rolę zwycięscy wyborów mistera. Czymś zabłysnąć trzeba jak mnie zapytają jurorzy o moje marzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłodziłyście mi w wątku o zdjęciach, w dupsku mi się poprzewracało i już się wśród misterów universum widzę.

Co ta psychoterapia robi z człowiekiem :lol::lol::lol:

 

bonsai, mnie waga niby wróciła do normy jak qrwica puściła. Ale jeszcze bym chętnie przytył te 10 kilo.

Taa, żeby całe Oslo wystraszyć :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, A co masz z żołądkiem?

Nie wiem, po niedzieli idę do lekarza (no chyba, że wcześniej trafię do szpitala). Wygląda to na jakąś chorobę objawiającą się postępującymi zaburzeniami pracy mięśni żołądka odpowiedzialnych za wypychanie gazów. Z czasem doprowadzi to do całkowitego zatrzymania gazów w żołądku, a w efekcie do niemożności jedzenia i picia, a w efekcie do śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, A co masz z żołądkiem?

Nie wiem, po niedzieli idę do lekarza (no chyba, że wcześniej trafię do szpitala). Wygląda to na jakąś chorobę objawiającą się postępującymi zaburzeniami pracy mięśni żołądka odpowiedzialnych za wypychanie gazów. Z czasem doprowadzi to do całkowitego zatrzymania gazów w żołądku, a w efekcie do niemożności jedzenia i picia, a w efekcie do śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×