Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Kochana, jak najbardziej może byc od słońca, gorąca, troszkę potu, wrażliwsza buzia np. od hormonów i masz... :bezradny: Ja latam w taką pogodę praktycznie bez makijażu, czyli tylko trochę pudru na nos, kredka do oczu, ewentualnie błyszczyk i tyle. Miałam swego czasu takie sajgony z twarzą i oczami w upały, że już wolę wyglądac niewyjściowo...

Mój mąż dostaje np. strasznej wysypki na nogach od słońca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, telefon dzisiaj też odebrałam i drzwi otworzyłam.

 

platek rozy, ja mam suchą skórę na lewym poliku, zrobię sobie dziś lub jutro maseczkę syberyjską.

 

Sigrun, hej!

 

JERZY62, nigdy, można tylko tworzyć bardziej wiarygodne teorie. Nauka powinna się rozwijać, ale nigdy nie znajdzie odpowiedzi na wszystkie pytania, bo świat jest zbyt tajemniczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

high, no wlasnie tez mi wyskoczylo cos na pyszczku i mnie lapie nerw na to bo ja przecuez mmusze byc perfekcyjna w kazdym calu :why::why: chyba sie tego nie pozbede , tej postawy .

To juz masz malowanie cale skonczone :great::great: Co dzis porabiales?

 

kosmostrada, ano okropnie wygladam i mnie to wkurza , Dzis tylko krem bb nalozylam bo lekki i liner i tusz i tyle. :bezradny: musze zapytac ginki czy to nie od tablet czasem bo jak od nich toz now bede musiala zmieniac.

 

Sigrun, a ponoc te upaly jeszcze dwa tygodnie maja byc :shock::shock::shock::shock: pomrzemy :o dobrze ze ja do tego urzedu dopiero we wrzesniu bo bym chyba nie dotarla w takie dni :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niewitanych :D

platek rozy, a dziś znów ciąłem drewno sobie. Na początku miałem pewne problemy przy uruchamianiu maszyny, ale dałem sobie radę :D

Byłem też na małej wycieczce z rodzicami i tak mi minął dzień ;)

szef zwalniający o 13 :shock: To rzadkość, jakiś wyjątek

 

jeszcze sobie obejrzę odcinek dr House'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×