Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Hey :********* Kochana , tez zaraz ide do sklpeu chociaz wstalam z trzesawica.

Nie przejdzie mi to gowno nigdy....

Ponoc przyszly tydzien tez ma byc taki upalny :shock::x:? zwariuje bo z domu sie ruszyc nie moge jak tak goraco. Tylko ranki zostaja i wieczor a takie siedzenie w domu nie jest dobre na moj mozg :nono::nono::nono:

 

kosmostrada:********* super ze wyprawa sie udala :great: pokaz szal :uklon::uklon:

a jakie plany na dzis???

 

high, :********* jak malowanie sufitu? skonczone???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Lato w pełni, mam nadzieję, że temperatura będzie przyzwoita.

Dziewczyny*****, mam nadzieję, że Was upał nie przydusi...

Platuś ja dziś bez wielkich planów, niestety codziennie nie może byc atrakcji. Spacer z psem, o 13 tej do biblioteki ( daleko nie mam, więc nawet jak będzie gorunc, to dotrę), ogarnę w chałupce, może porobię biżu. Leczo mam zrobione, więc na szczęście przy kuchni stac nie trzeba.

 

Oto apaszka, ma troszkę ciekawszy odcień fioletu niż na zdjęciu, jest w takie niby różyczki. Cudna w dotyku, jak to jedwab.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Dlatego tak mnie denerwują zdjęcia z telefonu, bo jak nie ma dobrego światła, to strasznie kolory są przekłamane. Szaliczek ma kolor krem z takim fioletem wpadającym w wiśnię, twarzowy.

 

tosia_j, Hej Kochana! Nic w tym dziwnego, że masz jeden szaliczek. Ja akurat mam słabośc i mam apaszek całą szufladę. A jest na fb grupa Miłośników Apaszek? :D

 

Wróciłam z psem, całkiem przyjemnie, futrzastemu jednak za gorąco i mimo chodzenia w cieniu musieliśmy przystanki robic... Opaliłabym się trochę dla piękności, ale nie znoszę na słońcu leżec. Pozostanę chyba w arystokratycznej bladości... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, cudny szal :******** ja uwielbiam fiolety wiec kolor idealny :105:

 

Wrocilam ze sklepow , udalo mi sie nabyc podudzia z kurczaka w Lewiatanie na promocji w cenie 3,80 na kilogram :shock: wiec wzielam ich 6 za kwote 4,64 , bede miala na kilka obiadow.

 

Bylam jeszcze w rossku i w piekarni ale wszedzie chodzilam z tym okropnym , dreczacym niepokojem ... No uwielbiam takie stany :roll::roll::roll:

 

tosia_j, JERZY62, :********* witajcie .

 

A ja nie mam rzeczy sprzed ilus tam lat bo jednak jak cos znosze i juz ewidentnie widac ze to niemodne to jebut na smieci.

W ciuszkach mozna sie tanio a fajnie ubrac a mnie zakupy ciesza , wszak zem kobieta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, mnie to cieszy chociaz mialam problem bo w kazdej przymierzalni mdlalam prawie ;) ale teraz lubie grzebac w ciuszkach i pozniej mam motywacje zeby cos nowego zalozyć na siebie,.

Tez nieraz chodze jak pijana po sklepach ubraniowych ale zdecydowanie gorzej czuje sie w spozywczakach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, hej Jerzyku!!! :papa:

 

platek rozy, mam tak samo, też lubię odświeżyc garderobę. Jak coś mi się podoba to znaszam, a poza tym nudzą mi się ciuchy. Ja lubię jak coś się dzieje, dotyczy to również mojego image. ;)

Zajrzę do mojego Lewiatana, może też mają tego kuraka po taniości.

 

Koleżanka mi przerwała amok sprzątania, wpada do mnie o tej porze roku z upodobaniem, bo na ogródku może palic fajkę za fajką. ;) Zaraz otwierają mi bibliotekę, ruszam więc dzielnie. Ciekawe, czy dziś coś wynajdę, ostatnio mi się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, tak spozywcze zakupy wiadome ze sie czesciej robi ale w sumie w odziezowych to nie ma kolejek do kas a kolejek niestety nie znosze.

 

kosmostrada, Kochana bo my kobietki rasowe :D:mrgreen::mrgreen:

Napisz co wzielas z biblioteki , ja zawsze ksiazkami zaninteresowana .

 

Bylam pranie na balkon wywiesic , zgrzalam sie tak jakbym biegla :bezradny::shock: taki skwar okrutny.

 

Pije wode z limonka i wlaczylam wiatrak.

 

9903_9495_520.jpeg jakie cudo :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ile ja jeszcze pociągnę przy takiej aurze. To muszą być początki menopauzy, stwierdzam drogą dedukcji. Odezwała się we mnie kobieca część bytu, której nie lubię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :papa:

 

niestety Was 'pocieszę', dzisiaj w pracy pani doktor, z którą pracuje mówiła, że upały mają być jeszcze 2 tygodnie, nie tydzień :P nie żebym miała narzekać na taki stan pogody, ale rozumiem osoby fatalnie znoszące upały ;)

Wróciłam z pracy i stwierdzam, że to cud, że ten biznes im tam jeszcze nie padł :lol: 3 razy zmieniana wersja jak, kto i kiedy pracuje i każdy słyszał inną :lol: no ale już wyjaśnione, przynajmniej do końca tego tygodnia :P

 

a w ramach dalszych atrakcji w domu mam szpital. Matka mi się rochorowała :bezradny: gorzej, że nie wiadomo ki czort to, bo objawy pasujące do wszystkiego i do niczego :lol: czyli zawroty głowy i wymioty….leży w pokoju obok i 'zdycha' :P no cóż, w tej sytuacji muszę sobie sama coś upolować w lodówce tudzież w sklepie na obiad :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, Miałam takie samo skojarzenie co do tych pazurków, jak skrzydła motyla.

 

platek rozy, To chyba naklejki są te pazuraski, bo jak tak pomalowac?

 

mirunia, Bardzo ładny kolorek Kochana, podasz mi nazwę i numer?

 

Wróciłam z biblioteki, potem rossek, wbilam się w temat na Spamowej, bo kupiłam dwa lakiery. :D Była promocja na Eveline z dużym pędzelkiem - wzięłam opalizujące wiśnię i czarny. Może takim pędzelkiem ładniej sobie pomaluję... :bezradny:

 

platek rozy, Pożyczyłam kolejną książkę Lee Childa ( super mi się go czyta na urlopie), skandynawski kryminał Leny Oskarsson ( nic jej nie czytałam) i Terriego Pratchetta "Kiksy klawiatury"nowośc - jakieś eseje ( no już drukują co mogą, bo przecież zmarł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×