Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Co jak co ale z tematem to przegiął :lol: Nihil przestań się wydurniać nikt nie weżmie serio, ze to Reiben. :evil:

tez nie wziełam serio, ale tak napisałam dla jaj :mrgreen:8) ten kto go załozył to chyba naprawde sadzi ze ludzie sa mało IQ. :mrgreen:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupy w Centrum Handlowym, kupiłam krem nawilżający do twarzy i ciała Nivea soft, podkład do twarzy, arganową mgiełkę samoopalającą do twarzy i ciała (już jutro wypróbuję czy rzeczywiście moja skóra będzie opalona) kilka kolorowych frotek do włosów, pokazałam mamie stronę internetową ze sklepem z ubraniami, powiedziałam jej co mi się podoba, moja mama też lubi oglądać ubrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na ważnym spotkaniu, w centrum, z dala od mojej bezpiecznej ostoi czyli samochodu i nie dość, że przeżyłam to jeszcze czułam się absolutnie fantastycznie! Już zapomniałam jakie to fajne uczucie czuć się po prostu DOBRZE :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, alu! Zawsze wierzyłem w Twoje, czekające na odkrycie, możliwości. :> Zjedz sobie loda, jeśli lubisz!

 

Muzyka sprawiła mi dziś radość. Gdybym nie miał uszu to nie dość, że głupio bym wyglądał, to jeszcze nie chciałoby mi się żyć. A tak, to mogę rozkoszować się dźwiękami i jest fajnie. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, hahaha, nie nie lubię :mrgreen: Ale za to zjadłam sobie babeczkę czekoladową z orzechami w ramach nagradzania się za pohamowanie destrukcyjnych zapędów mojego mózgu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Po ponad tygodniu chyba wreszcie przestała mnie boleć stopa. :yeah::mrgreen: Wygląda na to, że żyła wróciła na swoje miejsce i mogę normalnie chodzić. :D Teraz niech jeszcze zagoją się otarte kostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMS od przyjaciółki

Spotkanie z przyjaciółkami z liceum

Rozmowa z obcym człowiekiem

Wspólny obiad z bratem

Spędzenie wieczora z kumplem i prezent od niego :D

Czerwony księżyc.

Wnioski - jestem za bardzo uzależniona od ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×