Skocz do zawartości
Nerwica.com

TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon)


Krzysztof

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

101 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      62
    • Nie
      42
    • Zaszkodziła
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Cos sie chyba zaczyna dziac u mnie po tianeptynie, bo bardzo podoba mi sie mój pulpit na kompie, fakt, ze mam tam wyjebana dupencje, ale juz sie do niej przyzwyczailem, a dzisiaj po prostu robi na mnie tak potezne wrazenie, ze to mala bania, wogóle mam takie wrazenie jakby lekko wychodzilo tlo z telewizora i kolory jakies takie nasycone, kurwa podoba mi sie ten stan.!!

 

Z ulotki:

 

Rzadkie dzialanie niepozadane:

-uzalaznienie od leku. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence, Jakie dawki walisz jednego i drugiego?I jak długo bierzesz już te leki ?

 

tianeptyne dokladnie 21 dni.

1 tydzien tiane 1 tablete.

2 tydzien 2 tablety

3. tydzien 3 tablety

 

Moclo biore 9 dni, dwa dni 150 mg, od tygodnia 2x150mg.

 

-- 29 lip 2015, 18:52 --

 

Właśnie myśle że to fajne combo w sumie,ja się zastanawiam co by było jakbym paro z moklo połączył :twisted:

 

Pewnie by bylo fajnie. :great:

Troche mocne polaczenie paro jest bardzo silnym lekiem, jezeli bys sie zdecydowal to pobrac male dawki z tydzien i zobaczyc, nigdy nie laczylem ssri z mao, ale polaczylem kiedys 40mg paro z wenla 150mg o boze co mi sie stalo :roll:

Nigdy czegos takiego nie zrobie, laczyc takie rzeczy mozna, ale trzeba robic to bardzo madrze i powoli, ewentualnie w szpitalu, bo to nie sa zarty jednak.

 

Z drugiej zas strony ludzie lacza fete z mao i zapijajam wóda i zyja, ale mimo wszystko jest to ryzyko zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam pisze, że osoby poniżej 50-roku życia które nadużywały wcześniej alko lub leków mogą czasami nadużywać lub uzależnić się od tianeptyny.

 

Błędna interpretacją. Mogą wrócić do nadużywania alkoholu. Jest to podane jako efekt uboczny u pacjętów nadużywających wcześniej alko lub leków.

 

Niestety ****zdusie z forum nie umieją czytać ze zrozumieniem.

 

"uzależnienie od alkoholu i leków.."

 

Kończę z tym forum. Szkoda mojego zdrowia. Z alkoholikami nic wspólnego nie chcę mieć, a depresyjni dla mnie to cipki co jaj nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam pisze, że osoby poniżej 50-roku życia które nadużywały wcześniej alko lub leków mogą czasami nadużywać lub uzależnić się od tianeptyny.

 

Błędna interpretacją. Mogą wrócić do nadużywania alkoholu. Jest to podane jako efekt uboczny u pacjętów nadużywających wcześniej alko lub leków.

 

Niestety ****zdusie z forum nie umieją czytać ze zrozumieniem.

 

"uzależnienie od alkoholu i leków.."

 

Kończę z tym forum. Szkoda mojego zdrowia. Z alkoholikami nic wspólnego nie chcę mieć, a depresyjni dla mnie to cipki co jaj nie mają.

 

Bzdura proponuje czytac ze zrozumieniem, w ZADNYM leku nie ma takiego skutku jak mozliwosc wrocenia do picia, wymyslasz jakies pierdoly zeby sobie usprawiedliwic swoje chlanie.

A ja nie tyle TRENOWALEM co TRENUJE boks od i bjj od 5 lat,ale w internetowych bojkach to sie slabo przydaje :D

 

Nie wprowadzaj ludzi w blad i wez odpowiedzialnosc za swoje zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam pisze, że osoby poniżej 50-roku życia które nadużywały wcześniej alko lub leków mogą czasami nadużywać lub uzależnić się od tianeptyny.

 

Błędna interpretacją. Mogą wrócić do nadużywania alkoholu. Jest to podane jako efekt uboczny u pacjętów nadużywających wcześniej alko lub leków.

 

Niestety ****zdusie z forum nie umieją czytać ze zrozumieniem.

 

"uzależnienie od alkoholu i leków.."

 

Kończę z tym forum. Szkoda mojego zdrowia. Z alkoholikami nic wspólnego nie chcę mieć, a depresyjni dla mnie to cipki co jaj nie mają.

 

Bzdura proponuje czytac ze zrozumieniem, w ZADNYM leku nie ma takiego skutku jak mozliwosc wrocenia do picia, wymyslasz jakies pierdoly zeby sobie usprawiedliwic swoje chlanie.

A ja nie tyle TRENOWALEM co TRENUJE boks od i bjj od 5 lat,ale w internetowych bojkach to sie slabo przydaje :D

 

Nie wprowadzaj ludzi w blad i wez odpowiedzialnosc za swoje zycie.

 

 

"Rzadko:

Uzależnienie od alkoholu i leków, szczególnie u pacjentów poniżej 50 roku życia z wcześniejszym wywiadem w kierunku wyżej wymienionych uzależnień".

 

Ale co tam docent filozof artur1978 wie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulotki do tianeptyny się różnią, w ulotce do coaxilu pisze:

 

rzadko: nadużywanie i uzależnienie od leku, w szczególności u osób w wieku poniżej 50 lat z uzależnieniem od alkoholu lub leków w wywiadzie

 

w ulotce do aneptinexu:

 

rzadko: uzależnienie od alkoholu i leków, szczególnie u pacjentów poniżej 50 roku życia z wcześniejszym wywiadem w kierunku wyżej wymienionych uzależnień

 

Więc albo firma produkująca aneptinex źle to przetłumaczyła albo doszedł nowy skutek uboczny (w co wątpię).

 

Link do ulotki coaxilu:

 

http://leki.urpl.gov.pl/files/Coaxil.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym był zapomniał. W świetle tych wspaniałych rad i myśli od artur1978 uważam że depresja to nie choroba, tylko słaby charakter. Więc bierz się chłopie za życie.

Ale ja nie mam zadnej depresji, wiekszosc czasu zyje bez lekow i nie pije od 13 lat w odroznieniu od Ciebie.

Wiec jak mi chcesz dawac rady to troche musisz jeszcze ogarnac u Ciebie bo na razie to mnie mozesz tylko rozbawic swoja pijacka definicja abstynencji.

 

A to co psizesz o ulotce pokazuje ze z kojarzeniem u Ciebie tez nie za dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym był zapomniał. W świetle tych wspaniałych rad i myśli od artur1978 uważam że depresja to nie choroba, tylko słaby charakter. Więc bierz się chłopie za życie.

Ale ja nie mam zadnej depresji, wiekszosc czasu zyje bez lekow i nie pije od 13 lat w odroznieniu od Ciebie.

Wiec jak mi chcesz dawac rady to troche musisz jeszcze ogarnac u Ciebie bo na razie to mnie mozesz tylko rozbawic swoja pijacka definicja abstynencji.

 

A to co psizesz o ulotce pokazuje ze z kojarzeniem u Ciebie tez nie za dobrze.

 

 

Mówię pass. Docent filozof wie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym był zapomniał. W świetle tych wspaniałych rad i myśli od artur1978 uważam że depresja to nie choroba, tylko słaby charakter. Więc bierz się chłopie za życie.

Ale ja nie mam zadnej depresji, wiekszosc czasu zyje bez lekow i nie pije od 13 lat w odroznieniu od Ciebie.

Wiec jak mi chcesz dawac rady to troche musisz jeszcze ogarnac u Ciebie bo na razie to mnie mozesz tylko rozbawic swoja pijacka definicja abstynencji.

 

A to co psizesz o ulotce pokazuje ze z kojarzeniem u Ciebie tez nie za dobrze.

 

 

Mówię pass. Docent filozof wie lepiej.

 

Miales wczoraj stad spadac ale dalej brniesz w idiotyzmy.Jak ciezko kurwa zrozumiec, ze w tej ulotce jest literowka, innych wyzywasz od debili ale sam jakos nie pokazujesz wiekszego potencjalu skoro tak prostej sprawy nie umiesz ogarnac.

POszukaj sobie i znajdz jakiekolwiek zrodlo, ktore mowi o takim efekcie ubocznym zamiast robic sceny na kilka stron jak jakis histeryk.

Nie chce mi sie juz z toba gadac, strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tianeptyna podawawana jest alkoholiką by mieli większą szanse utrzymać abstynencje, w ulotce napisane jest, że istnieje możliwość uzależnienia od leku, w szczególności u osób uzależnionych od alkoholu, szczególnie w wieku w/w, przecież tu nie ma nic trudnego, jak ktoś czytać nie umie to trzeba się cofnąć i pouczyć trochę czytania ze zrozumieniem, a nie prowokować uczciwych użytkowników forum. :great::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×