Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

high, jak będziesz miał okazje próbuj - niebo w gębie :105:

jadłam go tylko raz i do dzisiaj o nim marzę cały czas :105:

zresztą są przepisy w internecie, ale nie sprawdzone przeze mnie, ani nikogo znajomego, bo ja go jadłam w pracy jak pacjentka przyniosła w ramach podziękowań za opiekę na oddziale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałam prezent od klientki, reprodukcje obrazów na grubym papierze, ona ma tego całą skrzynię, bo prenumerowała :mhm:

 

Obejrzałam serial, obróciłam piwo i będę chyba szukać gorsetu w sklepach internetowych do pierwszego kostiumu, bo co to za gadanie o kostiumach i nic nierobienie :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, Czemu taka decyzja????

 

Witajcie Wszyscy :********

Ciesze sie ze kolczyki sie podobuja :)

U mnie nic , ide do Madzi niebawem i dzis mnie czeka rozmowa z jej rodzicami o rezygnacji.... Obawiam sie tego i wiem ze juz nie znajde drugiej takiej pracy , a Madzie polubilam i jej rodzice takze sa bardzo ok.

Obym tylko nie musiala tego zalowac.

 

Upal straszny . Wczoraj przeczytalam ponad 300 stron ksiazki i dzis pewnie dokoncze . Coz robic jak tak goraco?Po Madzi pojde na szybkie zakupy i do domu.

 

Milego dnia Wam zycze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Ale duchota u mnie, ledwo zrobiłam kółeczko z psem. Zapowiadali burzę, jest to całkiem prawdopodobne. mam nadzieję jednak, że na późny wieczór, bo wybieramy się na Jarmark...

Wstałam z niepokojem. W piątek idziemy na koncert i już mnie zaczyna lęk brac. Muszę sobie poznajdowac zajęcia, żeby się nie poddac i nie nakręcic.

 

Wolfx, Miło było Cię poznac! Wszystkiego dobrego i powodzenia!!!

 

platek rozy, Hej Kochana!***** Żałowac nie masz czego, bo to nie Twoja decyzja, tylko taki stan rzeczy został Ci narzucony. :bezradny: Od kiedy w ogóle zaczynasz tą pracę i aktywizację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :******** Machina rusza 4 wrzesnia ale mysle ze zaczne od polowy bo musze jeszcze zrobic to profilowanie i dostac po tym skierowanie z Mops do UP na te warsztaty no i do pracy do UM.

Ja wlasnie tez juz mam lęki jak pomysle tylko z e mam tam isc do pracy. ja mam anwet lęk jak pomysle ze mam w ogole isc na to profilowanie.Jaja beda jak nie wiem bo bede tam mdlala z atakiem paniki w glowie :lol::bezradny::lol::lol::? Jak mnie nie wywala na zbity pysk to bedzie cud .

 

 

Na koncert idz , zawsze mozesz wyjsc po jakims czasie jak sie bedziesz zle czula.Sadze jednak ze bedzie dobrze i skorzystasz :105:

Co zamierzasz na Jarmarku nabyc? :105:

U mnie tez duchota pierunska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mirunia,:*********Mirunia Obys miala racje , wiesz z jednej strony staram sie myslec ze moze to mi przywroci moje "normalne" zycie z drugiej obawiam sie ze moze byc wrecz odwrotnie i znow sie w sobie zamkne jeszcze bardziej.

 

Co dzis masz w planach?

 

Mag14 witaj:) a Ty co na co dzien porabiasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawką ;)

wróciłam od mojej pani doktor :smile:

oczywiście dobry o-pe-er nie jest zły :mrgreen: ale poza tym załatwiłam co chciałam, wypisała mi skierowanie do tej Warszawy, ponarzekałyśmy na służbę zdrowia i gitara :mrgreen:

będziemy się przymierzać do odstawki leków, ale dopiero od następnej wizyty jeśli się nic nie zmieni :smile:

nawet zaczynam ją lubić, bo początkowo mnie wkurzała :twisted:

 

platek rozy, a nie możesz powiedzieć, że pilnujesz dziecka i nie możesz brać udziału w tych warsztatach aktywizacji czy ki czort to jest? Ja tam bym się zbuntowała :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, acherontia-styx, Hej Dziewczyny! :papa:

mirunia, Skwar dotarł do mnie, właśnie wyszłam spod prysznica. :bezradny:

acherontia-styx, To bardzo się cieszę, że jest tak dobrze, że przymierzacie się do odstawienia leków. Super! :great:

 

Koleżanka wpadła na ploty, posiedziałyśmy w cieniu na ogródku, ale i tak ledwo dycham. Czekam na sygnał od mensza, że jest wolny i jedziemy. Ale tak naprawdę nie wiem, jak damy radę w ten ukrop.

Okazuje się, że koncert w sobotę. Boszsz jeszcze jeden dzień dłużej nerwu. Ale macie rację Kochane, postaram się nastawic jak najlepiej. Wiecie mam ten lęk, co będzie, po tym feralnym wyjściu do teatru. Ale tu będzie więcej przestrzeni i nie chyba jednak nie będzie tak ciemno. No i jednak głośny łomot, który mam nadzieję mózg przekieruje.

 

platek rozy, Na Jarmark jedziemy pooglądac tak naprawdę, oczy nasycic, bo w portfelach pustki. Może jakiś drobiażdżek wypatrzę, tak na malutką przyjemnośc. Zwykle kupowałam fajne ceramiczne koraliki na sztuki, może będzie to stoisko.

Kochana co będzie to będzie, najwyżej wyjdzieś na kosmitkę i dostaniesz grupę! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, w tym sek ze z pilnowania dziecka sie nie utrzymam bo mam za malo godzin i nie mam umowy . A Mops chce zebym wrocila na rynek pracy i nie korzystala z ich pomocy co przy pilnowaniu Madzi niestety musze czynic.

Widzisz ze moje proby powrotu konczyly sie niczym bo dostawalam takie oferty ze dalej bym musiala korzystac z pomocy Mops , stad pomysl z ta aktywizacja.

 

Jesooo ale burza jest i jaka ulewa :zonk::zonk::zonk::hide::hide:

 

Mialam rozmowe z rodzicami Madzi no i do konca sierpnia normalnie pracuje a pozniej .... wielka niewiadoma co to ze mna bedzie .... najpewniej zostane z niczym bo watpie zeby takie trzesace gacie jak moje chcieli w UM na dluzej.

 

 

kosmostrada, korale to tez bym kupila , na bransolki :105::105: uwielbiam ceramiki :)

 

Kochana a koncert to cos innego jak teatr i moim zdaniem dasz rade:) na koncercie jest sie w ruchu a najgorzej jak lapie czlowieka lęk i pobudzenie psycho ruhcowe. na koncercie je moze wyskakasz :great::great:

 

mirunia, dalas rade :great: nie bylo zle. Ja tez ida do sklepu sie nakrecalam ale juz wracajac bylo ok :D

 

a teraz popijam slaba kawe i slucham burzy oraz sie jej troche bojam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×