Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Temat troche zdechl. Wiec jakby ktos cos to wlasnie przepijam wyplate w Przechylach, ul. Cieszynska 6 przy metrze Wilanowska, jakby ktos chcial mi pomoc w piciu to bede tu pewnie do polnocy. Czarna koszulka z oczojeb...ym napisem BLIP z przodu, zreszta moja fota w ludziach z forum. http://www.przechyly.pl/

 

[*EDIT*]

 

Mamy CzarnaZebre, kto da wiecej? xD Nie gryziemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli ogolnie nie jestes z W-wy???

Powiedz mi jak sie ogolnie zapatrujesz na stolice, nie liczac tego ze troche latwiej tu o prace???

A jak sie czujesz z perspektywa mieszkania w innym miesice, bo ja szczerze mowiac nie wyobrazam sobie mieszkania w innym miescie, pewnie nerwowow bym nie wyrobil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki jeden namiętny... :)

 

[*EDIT*]

 

Termin się zbliża :) Moja propozycja:

 

1. Ostateczne ustalenie terminu - proponuję 7 marca o 20:00 - wszyscy wtedy mogą?

2. Lista - niech każdy kto chce przyjść (nawet jeżeli nie na 100%) się wpisze.

3. Wymiana telefonów na priv.

4. Ustalenie miejsca - w tych które przyszły mi do głowy będą koncerty, więc będzie dosyć głośno. Macie jakieś propozycje czy poszukać czegoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki jeden namiętny... :)

 

[*EDIT*]

 

Termin się zbliża :) Moja propozycja:

 

1. Ostateczne ustalenie terminu - proponuję 7 marca o 20:00 - wszyscy wtedy mogą?

2. Lista - niech każdy kto chce przyjść (nawet jeżeli nie na 100%) się wpisze.

3. Wymiana telefonów na priv.

4. Ustalenie miejsca - w tych które przyszły mi do głowy będą koncerty, więc będzie dosyć głośno. Macie jakieś propozycje czy poszukać czegoś?

 

przepraszam, czy to dla jakiegoś zamkniętego kręgu znajomych? czy jako nerwicowiec-lękowiec z deprechą mogę sie dołączyć? pozdrawiam ciepło wszystkich ze stolicy (ja Wilanów dokładnie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś inny coś zaproponuje. A jak nie to czegoś poszukam, ale jutro będe w domu późno...

 

[*EDIT*]

 

Skoro nikt nic, to padło na 4 kąty, to taka całkiem przyjemna knajpka na Wilczej 31. Na razie wygląda na to że będę ja, Polinka i Karen. CzarnaZebra, a ty? I Namiestnik? I reszta? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie 3 osoby. Jakby ktoś jednak się obudził to mój nr telefonu dostanie od kogoś na czacie (powołując się na ten temat).

 

Lecę, będę na miejscu za jakieś 15 minut (Polina już jest).

 

[*EDIT*]

 

No to tak jakby jest 6:45 i spotkanie właśnie dobiegło końca. Kogo nie było niech żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej:) i było bardzo fajnie!!!! szkoda, że była nas tylko trójka. ludzie, to naprawdę pomaga, jak terapia grupowa, a do tego fajnie Was poznać w realu. może następnym razem uda się więcej osób namówić... mam nadzieję :)

pozdrawiam wszystkich ciepło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×