Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychotropy niszczą- zdjęcie


Petek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwaliło mnie to zdjęcie i tytuł...

To są skutki złego żarcia i nieprzebywania na powietrzu, masz niedotleniony organizm i obrzęki- z jakichś powodów zatrzymuje Ci się woda w organizmie. Sportowcem też chyba nie jesteś. A wory pod oczami świadczą o problemach z nerkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliło mnie to zdjęcie i tytuł...

To są skutki złego żarcia i nieprzebywania na powietrzu, masz niedotleniony organizm i obrzęki- z jakichś powodów zatrzymuje Ci się woda w organizmie. Sportowcem też chyba nie jesteś. A wory pod oczami świadczą o problemach z nerkami.

 

Że co skutki złego żarcia? Myślisz ze zajadam po 5 czekolad kg ciasteczek to jestes w bledzie.Od dluzszego czasu spedzam bardzo duzo na powietrzu i to nic niedaje. Woda sie ni zatrzymuje .I nspewno nie nerki wrzucilem w tym temacie wyniki nadan i jest wszystko w porzadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliło mnie to zdjęcie i tytuł...

To są skutki złego żarcia i nieprzebywania na powietrzu, masz niedotleniony organizm i obrzęki- z jakichś powodów zatrzymuje Ci się woda w organizmie. Sportowcem też chyba nie jesteś. A wory pod oczami świadczą o problemach z nerkami.

 

Że co skutki złego żarcia? Myślisz ze zajadam po 5 czekolad kg ciasteczek to jestes w bledzie.Od dluzszego czasu spedzam bardzo duzo na powietrzu i to nic niedaje. Woda sie ni zatrzymuje .I nspewno nie nerki wrzucilem w tym temacie wyniki nadan i jest wszystko w porzadku.

 

Złe żarcie to też chleb, mleko i mięso nafaszerowane chemią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do was po odstawieniu leków

 

Tak wyglądam teraz http://zapisz.net/view.php?filename=735_img_20150718_160637.jpg

 

Najgorsze ,że moja twarz jest zniszczona i oczy . Twarz jest cała w porach . Obudzenie się z lekowego letargu dużo mnie kosztowało i szczerze niechce mi się żyć.Najgorsze jest to że rodzice pozwolili mnie tak zniszczyć psychiatrze zamias mi pomóc. I te cholerne powieki się niechca podnieść .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do was po odstawieniu leków

 

Tak wyglądam teraz http://zapisz.net/view.php?filename=735_img_20150718_160637.jpg

 

Najgorsze ,że moja twarz jest zniszczona i oczy . Twarz jest cała w porach . Obudzenie się z lekowego letargu dużo mnie kosztowało i szczerze niechce mi się żyć.Najgorsze jest to że rodzice pozwolili mnie tak zniszczyć psychiatrze zamias mi pomóc. I te cholerne powieki się niechca podnieść .

przecież tu wygladasz normalnie. oceniłabym, ze nawet przystojny jesteś. Ładna facjata tamto zdjecie pierwsze to jak nie Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz urojenia (objawy negatywne), bo wyglądasz normalnie, być może silna depresja wyzwoliła takie urojeniowo-pesymistyczne myślenie,

a może i obsesja (ZOK) na punkcie wyglądu. Twój problem jest w twojej głowie a nie w ciele.

 

Jak by tak było to ludzie by niemówili że wyglądasz jsk na ćpany a wokół oczu powieki jak balony.

 

Po drugie zdjecie nie oddaje wogóle prawdy zrobie zdjecie cyfrówką.

 

Po trzecie przyszedłem do psychiatry majac 17 lat niewiedzac jaka diagnoza nawet dostałem seronil 20 i 25 pernazyny psychiatra powiedziała że to dla schizofreników i nie trzeba się przyjmować a trzeba było raczej bo w tamtym czasie miała tam staż lekarski .

 

Po czwarte niemam papierów z czym przyszedłem w 2006 -2009 poprostu niema wyparowały a raczej niema bo szanowna pani doktor nawet niebrała z rejestracji kart choroby .

 

Po piąte byłem u innego psychiatry i jasno powiedział że doktorka mnie skrzywdziła .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petek, ile masz wzrostu?

 

Petek no super przemiana. Widac te leki robia niezly bajzel , zreszta ja nawet mysle ze ssri tez wplywaja na urode.

Uwazam ze jestes przystojnym facetem, a nadwaga, hmmm moim zdaniem niewidoczna, zreszta jestes wysoki.

Fajnie wygladasz serio, uroda to twoj atut.

:lol: takie słowa od drugiego faceta. petek nie widzisz tego czy co?

 

Na pierwszym zdjęciu faktycznie wyszedłeś jak lekko ułomny chyba przez ten tępy wyraz twarzy ale pozostałe dwie są ok co Ty chcesz. Nie każdy wyglada pięknie na każdym foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petek, ile masz wzrostu?

 

Petek no super przemiana. Widac te leki robia niezly bajzel , zreszta ja nawet mysle ze ssri tez wplywaja na urode.

Uwazam ze jestes przystojnym facetem, a nadwaga, hmmm moim zdaniem niewidoczna, zreszta jestes wysoki.

Fajnie wygladasz serio, uroda to twoj atut.

:lol: takie słowa od drugiego faceta. petek nie widzisz tego czy co?

 

Na pierwszym zdjęciu faktycznie wyszedłeś jak lekko ułomny chyba przez ten tępy wyraz twarzy ale pozostałe dwie są ok co Ty chcesz. Nie każdy wyglada pięknie na każdym foto

 

 

Khaleesi widze tylko ,że real rzeczywistość rządzi się innymi prawami i to nie jest tak ,że ja tak wyglądam tak od teraz tylko od bardzo dawna. TYlko że ja na każdym zle wyglądaam i żadnych zdjęć nie robie. 187 cm .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazałam jeszcze to zdjecie mezowi i mowi ze wymyslasz :mrgreen: Dla mnie całkiem normalnie tez wygladasz. Ja teraz leków zadnych nie biore a jak sie porzygam to wygladam i na 90 lat. I TO BEZ LEKÓW :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ,że miło takie coś słuchać? W ciągu swojego życia wypaliłem 10 papierosów narkotyków nigdy nie brałem tylko marihuanen ale to barzdzo rzadko alkohol tez okazjonalnie . Jutro wstawie jeszcze fote ale zupełnie innej perspektywy i nie z udawanym uśmiechem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×