Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora88 ;) Układ dziwny, jak wielu takich układów.

On, chyba jest masochistą a Ona sadystą :twisted::mrgreen:

Nie no żartuję, chociaż trochę w tym jest prawdy.

Nerwowe są obydwoje. On jej nie uderzy i Ona to wykorzystuje.

Lecz, Oboje nieszczęśliwi :(

Dużo piją, a wiadomo, że alkohol wzmaga agresję.

Alkohol, to złooo :twisted:

Myślę, że nadali by się spokojnie na te forum.

Nawet im coś wspomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi niewitani!!!

 

Jako że umówiłam się na kawę na jutro, to pojechałam na rynek po zakupy. Wracając Lidl. Wyległam z chałupy, zawsze coś.

Sama nie wiem, co dziś ugotowac, pomysłów i składników wiele. Młody prosi o coś na ostro. Leczo, czy kuchnia indyjska? Hmm...

Dużo cieplej dziś niż wczoraj, mam nadzieję, że na tym koniec ocieplenia. Chciałam lata, ale heloł - bez przesady.

 

mirunia, Aurora88, Dobrze Kochane, że specjalnie wyłazic nie musicie, możecie w domkach się zaszyc i czekac na wieczór.

 

mirunia, acherontia-styx, Jak głowy, przeszło po kawce?

 

high, Ten zielony motylasek ślicznota. ja czaję się w pobliżu mojego krzaczora, aż słońce na niego wejdzie, coby dla Miruni fotkę strzelic paru pięknot. :smile:

A szerszeni się bojam... :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, też czekam na foty! ;)

mirunia,

Ogólnie wiesza się jakieś białe prześcieradło, niektórzy fachowcy używają stelaży. No i mówi się na to prześcieradło ekran ;)

To zdjęcie z początku, kiedy lampa się rozgrzewała, a na ekranie było pusto ;)

Na ekranie łatwiej identyfikować gatunki, szczególnie małe motyle(microlepidoptera), czy chrząszcze. Większość owadów właśnie sobie siada na tym ekranie.

wszystko wygląda mniej więcej tak:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cześć, Zebrec, dzięki za powitanie. :105:;)

 

W ogóle nie chciało mi się wysiadać z samochodu, klimatyzacja to twór wyjątkowo kojący zmęczone zmysły. Zauważyłem też, że asfalt się topi na ulicy, nic tylko taplać się w nim i wdychać ten specyficzny zapach. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, jak dwuoki, to nie ja 8)

Płatek, koty i błękit :great:

 

Właśnie wysłałam na profilek jednej malarki pozdrowienia i taki rysunek, który zrobiłam zupełnie od niechcenia, ale chciałam jej pokazać, że różne osoby mogą mieć podobne inspiracje. Też mnie pozdrowiła :oops:

 

Ja chodzę spać w makijażu, jak mi się zmyć nie chce :hide: Jestem czy nie jestem damą?

 

Siedzę w pokoju na wschodniej ścianie budynku, jest chłodno. Dopiero za dwie godziny wychodzę do klientki.

 

Przyjaciółka chce mnie zabrać na lekcję basu, żeby raźniej było. W sumie nie wiem, czy w ogóle chcę/powinnam to robić, ale jak pójdę, to przynajmniej się dowiem/zweryfikuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, high, Pazia królowej widziałam na krzaku tylko raz, a tak to są te "pawie oczka", czasami bielinki i cytrynki. ( nie wiem jak się profesjonalnie nazywają, to już Ty high wiesz ;) ). Mam radochę w każdym razie.

 

Jako że upały niemiłosierne zapowiadają, to postanowiłam dziś postac przy kuchni, póki da się wyrobic, zrobiłam i curry i leczo. Teraz odsapnę... Wieczorem trzeba na jakieś lody się przejśc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, niepylak jest też piękny, choć czy podobny... No ale każdy postrzega motylki inaczej :D

Też miałem okazję obserwować tego motyla w Pieninach, duży jest jak na polskiego dziennego.

 

acherontia-styx, ogórki w curry są świetne! Moja mama je robi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po deszczu, przynajmniej się ochłodziło ciut ciut ;)

Boję się jaka pogoda będzie w weekend bo idę do pracy :hide: Pewnie się nieźle będę musiał napocić.

A u mnie dziś przejeżdżał Tour de Pologne! :D Ale nie chciało mi się iść na grupkę kolarzy, wcale, że ich dużo nie było z tego co w TV widziałem.

mirunia, ja też nie mam energii ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×