Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

W latach 70-tych to ja jeszcze nie byłem nawet w planach! No chyba że mówimy o końcówce, złośliwcu okropny.

 

Jak można tak zepsuć klasyczny kawałek "How deep is your love", no jak, ja się pytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co post, to zniewaga! Liczyłbym na to, że mnie podniesiesz, a nie tylko dobijesz leżącego.

 

No nic, zaczęła się niedziela, widzę Cię na porannej mszy i masz przyjąć ciało, a wcześniej wyspowiadać się z tych wszystkich kalumnii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbow, :brawo::uklon: bardzo ładnie, z drzewkiem trzeba krótko bo ostatnio sie zbyt pewnie poczuł...

 

Nie poróżnisz nas, niedobry jetodiku! Masturbow to wspaniała dziewczyna, nigdy się jej nie wyprę (i ona mnie też, mam nadzieję). :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbow, :brawo::uklon: bardzo ładnie, z drzewkiem trzeba krótko bo ostatnio sie zbyt pewnie poczuł...

 

a muzycznie to ja Cie musze doedukować, pa na przykład tego się ostatnio słucha [videoyoutube=YqeW9_5kURI][/videoyoutube]

 

eeeoo to ja mam małą obsesję na punkcie tej laski, kocham się w niej, nie wiedziałam że się wdała w jakąś kolaborację

[videoyoutube=bmLMPFXzBLA][/videoyoutube] ale album wszedł jakoś po 10 odsłuchu dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo i niedobry dżetodiku, trochę nam się ziele bonzajowate rozpasało, fakt, podlał się w tej donicy i wystrzelił, w dodatku na różowo (!?), ale ja też uważam, że to wspaniały chłopak, nie wyprę się go, dlatego proszę mi być dla niego miłym bez względu na okoliczności i różnice poglądów :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fiubar, fiubar, ale Ty się nie nawrócisz, co? Coraz mniej jest tu jasnych umysłów, za to codziennie ktoś daje świadectwo swojej wiary. Boję się, że i mnie dopadnie siła nieczysta, dlatego liczę na Ciebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fiubar, fiubar, ale Ty się nie nawrócisz, co? Coraz mniej jest tu jasnych umysłów, za to codziennie ktoś daje świadectwo swojej wiary. Boję się, że i mnie dopadnie siła nieczysta, dlatego liczę na Ciebie!

 

jak głosi pradawna przepowiednia mógłby nawrócić się tylko w ramionach pewnej matki boskiej, a więc pozostanie belzebubem po kres swych dni, a uświęconej zostanie jedynie przygryzanie stęsknionych warg :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, ja się nie nawrócę choćby mi miliona dawali za pocałowanie stópek drewnianego jezuska bo liczy się Mózg, Honor i Ojczyzna!!! nawet się nie nawrócę z miłości newaaa!!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×