Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, nie wiem, nie wnikałam. Poszlam prywatnie i zrobiłam to w narkozie, wspominam wszystko bardzo dobrze dzięki temu :) Gastroskopię też robiłam w narkozie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, za wszystko zapłaciłam jakieś 8 stów, ale to parę lat temu było :) Ja sobie chwalę, komfortowy gabinet, fajny personel, położyłam się tylko, usłyszałam "dobranoc", a potem mnie wybudzili i do domu :) Naprawdę polecam jakkolwiek śmiesznie to brzmi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maleństwo, gratuluję Ci. Napisz proszę jakie metody stosujesz, że jest aż taka poprawa? Czyżby jednym z elementów jest "niepisanie" na forum?:) Bo rzadko Cię tu widzę. :*

 

khaleesi ja nie dość , ze oglądam się przed lustrem codziennie (w różnych pozach) to mierze temp. i ważę się.

Pisałas o kolonce, jelitach itp. Ja własnie to przerabiam, było juz lepiej ale od jakis 2 mcy jest masakra. Wróciły bóle jelit, ból z prawej str. pod żebrem, rozchodzący sie na plecy. Do tego krótkie bóle w róznych czesciach ciała, szczególnie prawa str. Noga, pachwina, plecy, nawet ręka, ja pierd... mam tego dość, zrypany każdy dzień

Moj humor jest uzależniony od tych bóli. Jak nie boli to jestem inna osobą.

Gastro miałam ale na kolonke nie idę. Załatwiam sie normalnie, tylko wzdęcia i te pobolewania i wręcz czucie ruchów w jelitach. To boli cholera. Mam okropne mysli, czasem mysle zeby sobie strzelic w łeb to skonczyło by sie to całe banie - sranie, jak mozna sie tak bać o siebie cały czas, od otwarcia oczu po noc.

Kurde, mam dzis doła, boli mnie juz wszędzie, teraz bóle kolan i stóp. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel widzialam- wyglada obiecujaco :lol:

 

ja wlasnie wcinam czeresnie, sliwki i arbuza- bo Malzonek mi przyniosl zgodnie z moja prosba :lol:

i zaraz zabieram sie za smazenie cukinii w jajku- zdecydowanie moja ciaza jest owocowo-warzywna :D z dodatkiem milki bialej codziennie ;)

 

a co ciekawe poza ciaza prawie wogole nie jem owocow :D

pamietam, ze kiedys jadlam codziennie 2 pomarancze i pilam 2 litry soku pomaranczowego- takiego kwasnego, prawdziwego... i jakos lepiej sie czulam ... moze trzeba bedzie wrocic do tamtego nawyku... ale to juz po ciazy, bo teraz pomaranczy wole za duzo nie jesc :D

 

dzisiaj tez troche sie przelamalam, bylam z Corcia w 3 malych sklepach- to nie markety... ale samo wyjscie i bycie gdzies to dla mnie sukces :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy :papa:

 

Ja juz od 2 tyg na wakacjach w PL :D Czytam was regularnie, choc nic ostatnio nie pisalam.

 

U mnie tak jak u nefretis wrocily dolegliwosci zwiazane z jelitami. Z tym ze boli mnie po lewej stronie na wysokosci kosci biodrowej. Do tego dochodza skurcze jelit i gazy.

Poza tym nefretis podobnie jak u ciebie...pobolewa mnie a to noga, a to biodro, a to pachwina :why: I tak od poczatku wakacji...

 

Pawelt ha ha ha ja tez wrocilam do ogledzin moich wydalonych resztek :great:

A jak tam corcia?

 

Mili kurcze jestes juz prawie na polmetku, jak ten czas leci :D A tak w ogole to doczytalam, ze jestes z Lublina. Studiowalam tam i mieszkalam przez 5 lat.Mam ogromny sentyment do tego miasta :D

 

malenstwo gratuluje postepow :D Oby tak dalej!

 

Ja musze powiedziec, ze moje atrakcje jelitowe spowodowaly, ze przestalam schizowac ze znamionami. To chyba jedyny plus tej calej sytuacji.

 

Pozdrawiam was i zycze spokojnego dnia :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ardash- zycze Ci udanego wypoczynku !!

oj te bole przy kosci biodrowej to i ja przerabiałam bardzo długo... nawet miałam robiona tomografie brzucha, bo latałam z tym ciagle do lekarza...

 

o widzisz- Lublin to przepiękne miasto ... bardzo za nim tesknie... :roll::roll:

 

no już niemalże 17ty tydzień ciąży- czas leci strasznie szybko ! pamiętam jakby to było wczoraj jak Wam pisałam, ze jestem w ciąży :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fazę na zapalenie / raka trzustki, boję się załatwiać - staram się walczyć z tymi myślami, róznie mi to wychodzi.

 

Do tego jestem wykończona po psychoterapii, po wczorajszej sesji, na której rozgrzebywałam swoje życie osobiste czuję się dzisiaj jak żywy trup, pół dnia przepłakałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alu, sluchaj - a czy Tobie tez jest tak caly czas zimno? Bo z tego co pamietam, tez starasz sie przytyc :)

 

Bo juz sie zastanawiam... W taki upaly, jest mi goraco, ale wystarczy, ze wejde do chlodniejszego pomieszczenia i juz sie trzese z zimna. Wlasnie zalozylam kurtke (bo tutaj w pomieszczeniu mam 25 :) ). Szczegolnie nie lubie miec odkrytych butów, bo wtedy mi jeszcze zimniej.

 

Troche to dziwne, ale z drugiej storny, moze normlane przy niedowadze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, staram się przytyć ale nijak mi to nie idzie. Ale cóż, przynajmniej nie tracę wagi :) Ciężko jeść, jak mi ciągle niedobrze i wszystko muszę wciskać na siłę :( Co do zimna - nie, nie jest mi zimno, wręcz przeciwnie - jak jest za ciepło to w momencie robi mi się duszno. Wolę jak jest chłód, zimne powietrze zawsze mnie otrzeźwia :) Nie wiem jak przetrwam te upały :(

Choć podobnie jak Ty - dłonie i stopy zawsze mam zimne, czasem mi się przyjemnie zagrzewają i wtedy odczuwam coś na kształt błogości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja upalow tez nie znosze, i w samochodze od razu odpalam klime na maksa. Ale z kolei jak w domu mam ze 24-25 stopni, to juz musze sie ubierac cieplej :)

 

Ja wlasnie z wagą mam to samo. Teraz zliczam kalorie, zeby chociaz zjadac tyle, zeby nie tracic nic :-/ Ale nie jest lekko. Ja jestem w stanie zjesc jakas tam ilosc, i potem jestem najedzona przez dluzsz czas. Nie obejrze sie, a tu juz wieczor a jeszcze nie dobilam do tylu kalorii ile musze miec "na przetrwanie" :) heh A i tak mam wrazenie, ze non stop jem, i nawet ani chwili nie jestem glodna, bo jem nawet jak jestem najedzona. A znowu jak zjem za duzo, to mi niedobrze :(

No nie jest latwo przytyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przytyć jest diabelnie ciężko :( Ja nie chcę wpadać w jakąś obsesję jedzenia, bo od rana planuję co zjeść, zeby właśnie dostarczyć tych kalorii i witamin (od tego stresu i diety strasznie zaczęły mi wypadać włosy :(), a potem przychodzą mdłości i strasznie mi przykro i jestem zła, że kolejny dzień w plecy :( Dziś zjadłam tylko 2 bułeczki, miałam w planach naleśniki jeszcze, a skończyło się na waflu ryżowym przeciskanym przez zaciśnięte gardło i węzeł w żołądku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kogoś z was bolały może stawy, szczególnie w kolanach. TZN nie jest to stały ból a pokłuwanie co któreś tam stąpnięcie.

Do tego od kilku dni pobolewa mnie w pachwinie i trochę mięśnie uda prawego aż do stopy. Nie są to zakwasy ani siniak. Jakby nerwobóle ale nie na skórze ale w środku mięsnia. Dodatkowo bóle wędrujące w nogach (stawy, stopy, kolana, mięsnie) w postaci lekkiego kłucia, jakby drętwienia. Bóle więdrują, nie umiem pokazać dokłądnie gdzie boli poza głównie tym prawym udem.

 

Bardzo się boję. Czytałam przed chwilą jakieś forum Policzmy sie czy coś takiego. Po prostu wpisałam ból nogi.

No masakra. Jutro mam wyjazd na który czekałam jakieś pół roku a humor mam okropny, chce mi sie płakać, nic nie spakowane, ja przed netem i szukam... Wyczytałam o raku kości albo o przerzutach np. z raka jelita.

Jestem obolała, chętnie bym się upiła ale bede sie okropnie czuć, dodatkowo ten upał,

Lęk , że cos przeoczę, że zamiast się jechać powinnam iść na badania. Jakieś 2 tyg temu robiłam tylko morfologie, mam bardzo dobrą, tylko niską ferrytynę chyba od Hashimoto.

Pomóżcie :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×