Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, no łosie rogi są u mnie 5 lat :) Liście mają po 60cm. Doczekałem się nawet zarodników. Mam też inne paprociowate w tym Dawalię, ciekawa jest. Do tego różne gatunki Hoi, i inne roślinki :) Cześć jest jeszcze na balkonie :D

Ostatnio oddałem większy egzemplarz palmy koralowej, niestety zabrakło miejsca.

 

platek rozy, Aurora88, jetodik, dzięki :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

high, Gratuluję ręki do roślinek! Hoje są piękne i ładnie pachną, miałam w moim rodzinnym domu. Czy masz już taką dawalię, że Ci kłączami obrosła doniczkę? Widziałam to tylko na zdjęciach, niesamowite.

Kiedyś miałam masę roślin w domu, teraz wyżywam się na zieleninie w ogródku. ;)

 

Tak paczę i paczę przez okno, czyżby dzisiaj była pełnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kłącza dawalii wyrastają poza doniczkę, ale jeszcze nie aż tak :)

 

acherontia-styx, dziękuję :D

 

Spać mi się nie chce. Nie ma to jak troszkę natrętnych myśli przed spaniem ;/ Trochę muzyczki i idę spać.. No spróbuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

A u mnie znów potwornie leje. :( Czekamy z psem, aż choć trochę przestanie, bo nie ma jak wyjść, kije z nieba.

Koło 11tej wpadnę do pracy, wieczorkiem najazd rodziny, to tyle co na dzisiaj mam zaplanowane. Przy tej aurze pozostają tylko zajęcia własne w domu. Pytanie wciąż aktualne - czy będzie jeszcze lato? :?

 

A Wam jak się dzień zapowiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, hej! ;)

U mnie z kolei jest ładna pogoda. W przyszłym tygodniu (przynajmniej na Śląsku) ma być znów ciepło :D

Wstałem po 9, poszedłem na targ, kupiłem trochę warzyw, zielonego dla zwierzątek. Do tego borówki i maliny na racuchy :yeah:

Jutro jadę na jarmark staroci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :******

Ja u Madzi ale juz z lekami , z zawrotami bo pozniej ide do pani od aktywizacji zawodowej i juz sie boje na jaka prace spoleczna mnie wcisnie. Zawsze pod gore mam. Szkoda ze tego pijaka co od nich bierze bony i jeszcze 550 zasilku nie wciskaja na zadne prace spoleczne.

 

Zaniose jeszcze klientce bransoletke ktora wczoraj wykonalam.

 

11140335_458987847605792_2979901387889872758_n.jpg?oh=a0bbc4477a934f822b71311429ea068d&oe=5652842A

 

kosmostrada, high, :********* u mnie dzis chlodno ale od poniedzialku wracac maja upaly , niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, miłego piątku wszystkim :)

 

platek rozy, a jak zazwyczaj wyglądają takie prace społeczne? Co się najczęściej robi? Ładna fotka tych bransoletek :D

 

high, to zazdroszczę, uwielbiam jeździc na targi po warzywa :) to jedna z rzeczy które mnie uspokajają i którą mam na liście rzeczy które robić, kiedy mam lęki ;) Racuchy <3 U mnie będzie zupa z gruszki i pietruszki jak się wreszcie ogarnę i ją zrobię :)

 

kosmostrada, a szkoda Ci tego braku lata? Mnie to już cieszy, im szybciej jesień tym fajniej ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawką ;)

kosmostrada, u mnie od przyszłego tygodnia upały, pani doktor, z którą pracuje jedzie w weekend na 2 tyg nad morze i mówiła, że patrzyła na prognozę długoterminową i nad morzem też ma być ciepło i ładnie :smile:

Aurora88, żadnej jesieni :nono: niech lato trwa jak najdłużej, bo jesienią u mnie zawsze spadek formy i gorsze samopoczucie, a aktualnie jest zajebiaszczo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł ponownie!

Praca zaliczona, aczkolwiek w poniedziałek znów muszę wpaść.

 

Dziękuję Wam za optymizm pogodowy, też sprawdziłam prognozy i faktycznie od niedzieli ma być lepiej. :smile:

 

Aurora88, Oj nie, od późnej jesieni robi się buro, smętnie, mokro, zimno, niedobrze dla głowy. Nie znoszę upałów, ale ciepełko tak na t-shirt i dżinsy, popieszczenie fotonami to jest to co lubię najbardziej.

 

platek rozy, Lubię ceramiczne koraliki... :105: Mam do nich sentyment, bo to pierwsze z którymi zaczęłam się bawić w robienie biżu.

Ciekawe, co Ci tam wymyślą w ramach tych prac społecznych... :bezradny: To fakt, że sprawiedliwe to nie jest.

 

Zaraz idziemy się przejść korzystając z chwili przerwy w padaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×