Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :D

Co tam u Was? Ja wstałem jakąś godzinę temu, próbowałem zaktualizować tego windowsa do 10, tak się o tym pisze, ale nie udało się :P

Czas się zająć sprzątaniem, trzeba pranie powiesić, po chlebek pójść, a i Cola mi się skończyła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani:**********

Ja wrocilam do domku , bylam rano w Mops u mojej opiekunki , jutro mam isc w sprawie prac spolecznych , darmowych oczywiscie :bezradny::bezradny: super sie ciesze na to nie ma co.

Po Mops bylam na zakupach , pozniej polecailam z cv a wracaja zahaczylam o rosska i o biblioteke odebrac zamowiona ksiazke .

 

Jednak nie czuje sie dobrze , mam dzis faze bujania i uciekania ziemi spod stop wiec chodze jak pijana .

Mialam isc z P na chokolade na miasto bo on dzis w Krakowie ale nie pojde bo raz ze pozno skonczy audyt to mialby tylko niecala godzine dla mnie :bezradny: to nie chce mi sie dymac na miasto na taka chwile .

 

Jej jak mnie denerwuje to uciekanie obrazu.....

czuje sie bardzo nieprewnie wtedy ale zwykle mam te fazy w pogorszeniach.

 

Aurora88, tulam Cie cieplo :******* na polepszenie nastroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

Na chwilkę wpadłam tylko się przywitać, latam jak opętana z mopem i szmatą... Dzisiaj pospałam jakoś wyjątkowo długo , chyba zmęczenie z ostatnich dni wylazło. Doprowadzam od rana chałupę do ładu, pogoda znów pasuje do mojej działalności. Wietrzysko straszne, ale może przegoni te chmurzyska.

 

hania33, Haniu miło Cię słyszeć, co u Ciebie?

 

Aurora88, Oj ciężka sesja była dzisiaj?

 

Kochani miłego popołudnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana no ja tez bede w ferorze sprzratania bo na weekend goscie zjezdzjaa co tez mi nie sprawia radosci --- dostane w niedziele @ wiec migrena bedzie na pewno.

 

Na chokolade bym poszla ale mam prawie godzine drogi w jedna strone a spotkanie by trwalo okolo 45 minut bo pozniej P ma pociag i musi wracac spowrotem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pogoda ładna, wkrótce wrzucę zdjęcia po remoncie :) Może wyskoczę na rower, rozruszałbym się.

Wziąłem szpachlę, teraz zabrałem się za pokój rodziców, sufit trzeba zrobić :)

W przyszłym tygodniu chcę się w końcu wybrać na motylki na noc, bo i księżyca będzie mniej, co działa na korzyść. Do tego będzie cieplej. Agregat chyba już wyregulowany, ledwo ledwo daje sobie radę z 400W lampą rtęciową :P Musiałem go podkręcić na większe obroty, bo się dusił strasznie :) może coś fajnego przyleci, to i zdjęcia wstawię :D

platek rozy, musi to być dziwne uczucie, to bujanie. Trzymaj się :) Może nie będzie tak źle, jak przyjadą goście :D

Zebrec, własnie jaka praca? :)

kosmostrada, już po remoncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem zmachana... najgorsze na dziś za mną, mogę umyć głowę i przejść się po jakiś owoc do spożywczaka.

Znowu leje. :?

Wrócę, to zabiorę się za porządkowe wyrzucanie i tak mi dzień minie.

 

platek rozy, też robię czasami taki gulaszyk, lubię...

Ja jeszcze nie wiem, co zrobię do jedzenia, młody pojechał ze znajomymi na pizzę, monsz właśnie ma wyrywanego zęba, więc jak już to będzie obiadokolacja. coś tam w lodówce mam, to pomyślę.

 

high, No wczoraj zakończyliśmy i zainstalowałam się w sypialni. A ty widzę wpadłeś w remontowy trans. ;) Ale rozumiem, bo ja się zastanawiam, czy nie machnąć przedpokoju... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu dziś spokojnie...

ja wróciłam z rosska, wyskoczyłam po ręczniki papierowe, a tak naprawdę był to pretekst żeby nogę z domu wystawić. Wychodzić się nie chce taka okropna pogoda.

Piję herbatkę, zagryzam gorzką czekoladą. Kombinuję skąd by tu wziąć kasę, bo wypatrzyłam w h&mie super bluzę (oczywiście w moim ulubionym kąciku w dziale męskim). Koleżanka podliczyła książki do szkoły dla naszych dzieci - jedyne 450 zeta. :hide: A mamusia tak bardzo chce coś sobie wreszcie kupić ... :why:

Chyba jutro nici z moich planów jarmarkowych, bo okazuje się, że muszę zajrzeć do pracy. :(

 

Co porabiacie wieczornie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nie muszę nadrabiać paru stron na spamowej :shock:

A ja byłem na tym rowerze, w sumie to nic ciekawego.

450zł za książki :shock: Dobrze, że materiały na studia są tańsze, a resztę można dostać w czytelni/bibliotece :P Chociaż sam dojazd, obiady i cała reszta... Jakby to podsumować to wyjdzie drożej... A ile stresu :why: Jeszcze przedwczoraj chyba mi się egzamin śnił, chociaż mam wszystko zdane...

Od paru dni czasami pobolewa mnie miejsce gdzie powinna być ósemka (ząbek) . W tamtym roku miałem zdjęcie rentgenowskie, kiedy nic mnie nie bolało, ale ruszały mi się jedynki (ząbki są, ale schowane jeszcze), miałem zadzwonić do chirurga, dzwoniłem, nie odbierał, no to sprawa poszła w zapomnienie....

 

Aaa no i mój pokój: (w sumie to cześć, tam gdzie zielona farba, wiadomo, że zdjęcie nie odda w pełni rzeczywistości, można sobie jeszcze roślinki pooglądać, to również tylko ich cześć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

high, piękny kolor, faktycznie soczysty taki zielony, aż chce się żyć!

 

kosmostrada, ja bym chętnie wzięła pogodę od Ciebie, tak mi dzisiaj brakuje burzy, jest zimno i wietrznie, ale burza byłaby pięknym zwieńczeniem mojego nastroju.

 

platek rozy, nie dało rady na shokoladę to zrób sobie jakąś inną przyjemność ;-) Ja już się czuję odrobinę lepiej, dzisiaj miałam taką dobijającą sesję, chyba jestem na jakimś progu, że bardzo trudno robić dalsze kroki. Wiem że trzeba, ale czuję że nie mam sił... w każdym razie cały dzień zajmowałam się swoim wewnętrznym dzieckiem - pofarbowałam sobie włosy, kupiłam kolorowanki i oglądałam Bridget Jones. I pomogło, bo teraz sprzątam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

high, Ojej ile kwiatków, ptaszki mają piękny widok, prawie dżungla ;) . Masz nawet łosie rogi, a to podobno wymagająca roślinka .

A kolor masz niezwykły, chyba miałabym wrażenie że leżę po uszy w mchu... :105:

 

platek rozy, Kochana moja, no wiedziałam, że tak będzie... :( No trudno, nie poszłaś, tak się złożyło... Będzie następny raz, przynajmniej na dłużej.

 

nieboszczyk, ale w sensie że jak bujają w obłokach?

 

A ja wróciłam ze spaceru z futrzakiem, koniec lipca a ja w kaloszach i grubej bluzie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×