Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Pijecie do kochanek, że są naiwne, że wierzą, jak facet mówi, że z żoną nieszczęśliwy, a kochanka może śmiać się z żon, że są naiwne wierząc, że "to nic nie znaczyło", "to tylko koleżanka" etc.. Jedna i druga postawa jak dla mnie żenująca. Obrażaniem i wyśmiewaniem innych próbujecie poprawić sobie humor i zreperować poczucie własnej wartości, a g*** was obchodzi prawda. żenada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mada1987, nieee, ze zdaniem zony bedzie sie liczył, z twoim nie. ona zajmuje wazna przestrzen jego zycia, z toba nic go nie laczy procz pustej przyjemnosci i tego ze zwyczajnie wylewa na cb swoje zale niczym mocz do pisuaru.

ja bym na twoim miejscu powiedziala jego zonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mada1987, nieee, ze zdaniem zony bedzie sie liczył, z twoim nie. ona zajmuje wazna przestrzen jego zycia, z toba nic go nie laczy procz pustej przyjemnosci i tego ze zwyczajnie wylewa na cb swoje zale niczym mocz do pisuaru.

ja bym na twoim miejscu powiedziala jego zonie.

 

O matko wróżka! Troszkę mylisz się, bo 90% czasu spędzanego razem spędzamy na rozmowie, wygłupach itp, 8^ na seksie i 2% na gorzkich żalach ;). No ze zdaniem zony na pewno sie liczy...w kwesti w co dziecko ubrać do szkoły.. słusznie, ja mu tego nie powiem :P

Jak ci się wydaje, że tylko się bzykamy i on wylewa mi gorzkie żale na żonę to odstaw może harleqiuny i trudne sprawy, bo to tak ie wygląda. Ja zazwyczaj go naciągam na zwierzenia, bo miałam nadzieję, że się pogodzą, ale ich już nic nie łączy poza dziećmi. Dzieci to dla niego ważna sfera, więc ona pewnie też sie w jakimś stopniu mu przydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mada1987, ale te 2% gorzkich żali jest po tych 8% seksu? Może robicie coś nie tak zatem... ;)

 

hehe, nie, gorzkie żale uda mi się z niego czasem wydobyć 2 rozmowie, ale staram się generalnie nie naciskać, a gadanie o jakichś pisuarach jest chore. Nie wiem, czy koleżanka tak z autopsji, ale żenada, nie tkwiłabym w czymś tak żałosnym. Ogólnie dobrze mi z nim, gdybym wyczuła najmniejszy oznak baku szacunku to koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mada1987, chcesz by się pogodzili ale bzykasz się z nim. No dosłownie matka Teresa :lol: jeszcze powinna ci dziękowac co?

 

Nie dziecko, nie musi mi dziękować, ale mówiłam mu tak, bo mówiłam, że ja z nim i tak nie bedę, a chcę, żeby był szczęśliwy. Ją am w d***, nie znam człowieka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama się nie szanujesz tkwiąc w takich chorym układzie. tak zapewne facet roztacza urok no przecież nie będzie cie gnoił gdy ma chcice :D chociaz zalezy co kto lubi.

 

Szanuję swoje potrzeby dlatego tkwię w tym związku. Nie o chcicę chodzi, nie badźcie takimi prostakami, większość czasu spedzamy a rozmowach przez net.lub tel. A wy tylko o bzykaniu, jakbyście byli ograniczeni na umyśle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mada1987, jesli ta liczba to Twój rocznik to przyhamuj z tym dzieckiem ;) sama sobie zaprzeczasz chcesz by facet wrocił do zony to się takiego gościa zawraca a nie sypia się z nim.

 

Chcę, zeby nie palił mostów, gdzieś to mam, czy będą ze sobą. Jak nie chcą, to niech nie będą. Ja z nim nie będę i to wie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×