Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wolfx, chyba raczysz sobie żartować. Poszukaj sobie po innych wątkach, np. o wykrzyczeniu się i potem może zabierz głos. Wiem, że miło Ci było, gdy Ci słodził, bo czułeś się lepszy (a na początku sam miałeś wiele uwag), ale to generalnie dość słabe jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, Ja nie mówię żę Emil to jakiś erudyta,czy super hero też mi się wiele jego wpisów nie podoba,a większość śmieszy ;)

Moim zdaniem trochę ostro mu dowaliłeś,a chłopaka poniosły emocje ;)

Więcej luzu ;)

Mnie nie musi nikt słodzić,znam swoją wartość,no Emil próbował się zakumplować i słodził,ale na mnie nie robią wrażenia takie rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno nie ja, nawet nie zgłosiłem jego gróźb, ataków i chamstwa, bo zbyt leniwy na to jestem. Za to odebrałem wiele oznak ulgi po fakcie, od obecnych tu ludzi, więc tym bardziej dziwię się jakimś pretensjom. Jeśli się nie zgadzacie, to piszcie do moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, no niby nie żyjesz, ale to Ty zacząłeś temat jakby... Oczywiście, że dystans jest ważny w życiu, ale wszystko ma swoje granice, w "realu" również. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, Na tym forum poznałem kilku fajnych ludzi,z niektórymi się spotkałem na żywo,z niektórymi jestem w kontakcie telefonicznym.

Czasem zajrzę coś napisze i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum poznałem kilku fajnych ludzi,z niektórymi się spotkałem na żywo,z niektórymi jestem w kontakcie telefonicznym.

 

Mam dokładnie tak samo. I o to chodzi chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, Całego forum nie da się ogarnąć,mnie drażniły posty Emila w wątku ,,Pytanie do kobiet,, ja długo jestem cierpliwy ale potem to już jadę.

Ponosi go czasem w temacie kobiet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz przez internet przy laptopie w kapciuszkach i z herbatką każdy wykrzyczy Ci wszystko,w ,,real life,, już niekoniecznie

No niby wiem, ale właśnie dlatego boję się internetowych rozmów. Często stresuję się przed napisaniem jakiegoś posta a jak dostaję prywatne wiadomości, też się ich trochę boję (na tym forum mniej). Boję się, bo ludzie są tacy agresywni w tym.

 

Całego forum nie da się ogarnąć,mnie drażniły posty Emila w wątku ,,Pytanie do kobiet,, ja długo jestem cierpliwy ale potem to już jadę.

Ojej, dobrze że tego wątku nie widziałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×