Skocz do zawartości
Nerwica.com

BAKLOFEN (Baclofen Polpharma/ Sintetica, Lioresal Intrathecal)


Kalebx3 Gorliwy

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      28
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

stupidgirl, objawy lęku,znam to bardzo dobrze :(

Musisz zobaczyć jak na Ciebie podziała, czy będziesz po nim senna itp,wtedy się przekonasz,czy możesz jeździć, czy nie.

Ludzie po silniejszych lekach jeżdżą i jest ok ;) ( nikogo nie namawiam,żeby nie bylo)

 

nie, no jasna sprawa ;) i dziękuję za odpowiedź

pożyjemy zobaczymy, może wcale nie dostanę tego leku.........., no ale ja lubię podręczyć się na zapas

 

-- 13 lip 2015, 16:12 --

 

stupidgirl, po baclo jest prawny zakaz kierowania pojazdami?

 

nie wiem, ale google mówią, żeby unikać prowadzenia samochodu i obsługi maszyn :( i w ulotce też chyba jest taka informacja

 

o tu piszą na ten temat http://moto.pl/Porady/1,115890,8967464,Bezpieczenstwo_ruchu_drogowego___Za_kolkiem_po_lekach.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się pytam tylko o jedno:

 

czy jest prawny zakaz jazdy pod wpływem baklofenu czy nie.

tak czy nie?

Jak w ulotce jest ostrzezenie o prowadzeniu pojazdow mechanicznych to na wlasna odpowiedzialnosc jedziesz a jak kogos zabijesz i zrobia testy to pozniej od sedziego zalezy.

Nie ma zakazu dla samego baclofenu bo nie jest to substancja, ktora wymienai wprost ustawa (jak w przypadku alkoholu) lub zalacznik do ustawy (srodki psychotropowe etc).

 

Generalnie moga Ci naskoczyc bo nie maja testerow do tego a krew beda brac tylko jak cos nawywijasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur1978, czyli nie ma takiego zakazu?

jeśli jadę po baclo ktoś we mnie walnie i czarno na białym on złamał przepis i zginął.

robią mi testy wyszło im ze jestem na baclo, to sędzia może uznać, że jakaś kara mi się należy?

 

 

Artur teraz doczytałem to zedytowane, dzięki! sprawa jasna :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur1978, czyli nie ma takiego zakazu?

jeśli jadę po baclo ktoś we mnie walnie i czarno na białym on złamał przepis i zginął.

robią mi testy wyszło im ze jestem na baclo, to sędzia może uznać, że jakaś kara mi się należy?

 

Prawny zakaz dotyczy TYLKO alkoholu oraz narkotykow w rozumieniu ustawy.

Baklofen nie jest taka subtsancja wiec jej zazywanie nie moze byc okolicznoscia obciazajaca TEORETYCZNIE. Ale jak sedzia uslyszy ze miales w sobie srodek, ktory dziala "jak alkohol" to roznie moze na sprawe patrzec chociaz w uzasadnieniu tego nie poda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezle mnie porobilo. Nie spodziewalem sie az takiego efektu.

Baclofen jest bardzo silnym lekiem, dla osob bez tolerancji nawet 450mg moze byc smiertelne.

generalnie grzebanie przy GABA B nie jest madre, szybka tolerancja, schodzenie z tego jak juz sie wkrecisz makabryczne i masa roznych dodatkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie (spowodowanej "zawiechą" przed wizytą u psychiatry)

jeszcze nie zebrałam się na odwagę, aby pójść po receptę do rodzinnego i tak sobie wymyśliłam, że chyba łatwiej będzie mi zamówić z netu , choć to też dla mnie spore wyzwanie :roll:

więc jeśli macie jakieś namiary na sprawdzonego sprzedawcę to poproszę, bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie objawy mam i bez baclo , niestety

przeraża mnie, iż na baclo nie powinno się prowadzić samochodu, a ja mieszkam pod miastem i bez auta ani rusz

 

jeździł ktoś z Was autem po baclo?

 

stupidgirl,

ja jeżdżę i to dzień w dzień . nawet prawko za każdym razem zdawałem aż zdałem ( jazda i testy ) na baclofenie . Nie wkurw-iałem się wtedy tak,jak mam to w zwyczaju . Nawet metylo + Seroxat ćwikałem na egzaminach i nie wiem czy akurat xanaxu nie brałem, bo już nie pamiętam.

Na początku radzę wchodzić z Baclo bardzo ostrożnie od 1/4tabletki( 6mg) dziennie przez tydzień, przez następny tydzień połówkę ( 12mg ), a potem można już wjechać na 25mg . Więcej niż 25-50 mg nie zalecam.Za dużo uboków i mdłosci, a nawet biegunka .

Inna sprawa to obserwacja JAK SIĘ CZUJESZ , JAK NIECIEKAWIE TO NIE WSIADASZ ZA KÓLKO I KONIEC KROPKA !!!

 

laden, już chyba nie będziesz eksperymentował z takimi dawkami .Porażka .

Raz wziąłem 75 mg i czułem sie bardzo huuuujowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ci sie zyje z mysla ze cpales?

ale pytanko ? :D na poziomię przeciętnego psychokosmoterapeuty .

-w dupie to mam , szczerze.

Do ćpania używam lepszych rzeczy, a nie leczniczego baclofenu,, jak już w ogóle czegos używam , bo aktualnie żyje ww wymuszonej abstynencji .

-a teraz proszę o następne bardziej inteligentne pytanko ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę i to dzień w dzień . nawet prawko za każdym razem zdawałem aż zdałem ( jazda i testy ) na baclofenie . Nie wkurw-iałem się wtedy tak,jak mam to w zwyczaju . Nawet metylo + Seroxat ćwikałem na egzaminach i nie wiem czy akurat xanaxu nie brałem, bo już nie pamiętam.

Na początku radzę wchodzić z Baclo bardzo ostrożnie od 1/4tabletki( 6mg) dziennie przez tydzień, przez następny tydzień połówkę ( 12mg ), a potem można już wjechać na 25mg . Więcej niż 25-50 mg nie zalecam.Za dużo uboków i mdłosci, a nawet biegunka .

Inna sprawa to obserwacja JAK SIĘ CZUJESZ , JAK NIECIEKAWIE TO NIE WSIADASZ ZA KÓLKO I KONIEC KROPKA !!!

 

 

dziękuję za odpowiedz

teraz też jak się nieciekawie czuję (dość często) to oczywiście nie wsiadam do auta, ale bałam się, że w ogóle się nie da prowadzić.

Wiadomo, wszystko jest osobnicze i różnie różni ludzie reagują na takie same bodźce/leki, ale tchnąłeś we mnie trochę optymizmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że niektórzy takimi ubokami na to reagują, i wchodzą z tak niskich dawek. Ja ładowałem w klamę 50mg i było si, oczywiście nie polecam. 75 i więcej to był koszmar. Grunt, to nie walić tego w ciągu. Na gaba B szybciej rośnie tolerka niż na benzo (gaba A), jak też szybciej dorobicie się zależności fizycznej. Imo na prawdę nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×