Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Kurki były czyste, takie wybrałam, więc tylko opłukałam, końcówki obcięłam, szynkę cebulkę pokroiłam i składniki były gotowe.

Mówisz torta trzeba postawić z okazji rocznic? :D Nie no nie mam siły... Może w piątek się opędzę jakimiś ciasteczkami? ;) Mam już ochotę coś upiec, bo dawno nie działałam w kuchni na słodko.

A jednak zabrałaś się za szafę. Ja w lipcu trochę powywalałam różnych rzeczy, w sierpniu ciąg dalszy walki ze zbieractwem. :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, powiedzmy, że dałby radę, ale kot mógłby powiedzieć miau czy coś. <3

 

Nawciągałem się dziś nosem zapachu od nowego płynu to zmiękczania tkanin i teraz mam ochotę przytulić się do czegoś puchatego. Czego oni tam dodają do tych płynów, cholera. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dałem dzisiaj dupy po całości (oczywiście nie w sensie dosłownym)

 

Poopowiadasz, co nabroiłeś?

Pani psycholog przykazała mi żebym zaczął chodzić na mitingi AA i nawet wypisała mi miejsca i godziny o których te mitingi się odbywają. Pojechałem dzisiaj na 17:00 (samochodem, miałem jechać rowerem ale wczoraj tak się wyłożyłem że nie mogę nogi zgiąć.) około 16:45 dojechałem na miejsce, zrobiłem rundkę po parkingu i... wróciłem do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, To faktycznie trochę kicha... Nie zadręczaj się, tylko pojedź na następne. Mój znajomy chodził na spotkania AA, bardzo sobie chwalił i dużo mu to dało w wychodzeniu z nałogu. Warto spróbować, nic to nie kosztuje, tylko trochę czasu, a ten to masz. I może fajne towarzystwo będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×