Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tycia na mianserynie/mirtazapinie to wczoraj na raz zjadłem 250 g wafli czekoladowych :) Na tych lekach ma się wrażenie ciągłego nienasycenia, dlatego wszystko łatwo wchodzi - a najlepiej coś co smakuje, słodkie, słone. Da się to ukierunkować np. tak by się zapchać warzywami - one zapchają żołądek i nie czuje się tak tego ssania, a przez to mniej się tyje. Ale jak ktoś będzie się temu poddawał, jadł kalorycznie to momentalnie można przytyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez

Czytam co piszesz i jestem totalnie zaskoczona,ze pomimo brania esci teraz tak ciezko(chodzi mi o objawy,lęki,itd),wchodzi sie w drugi lek....i to po tak krótkiej przerwie.....

Kibicuje Ci baaardzo!!!!

Zresztą Wam wszystkim kibicuje i trzymam za wszystkich kciuki!!! Za normalność!!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tej miansy mam na poczatek sprobowac i kiedy efekty , tzn zostane na dawce 150 mg wenli to ile lerivonu i na noc przed spaniem tak ?

Daj sobie spokoj z tym,to sa zamulacze na poziomie neuroleptykow a o efektach na przemiane materii nei wspomne.Ja zanim bralem mianse mialem body fat na poziomie 10% wystarczyla miesieczna kuracja zeby skoczyl kilka procent plus retencja wody i spuchnieta geba, po prostu dramat. Nie dosc ze masz ciagle cisnienie na weglowodany proste to jeszcze metabolizm cukrow tez sie psuje, dluzszy czas na tym i cukrzyca murowana.

Aha i to wszystko bylo przy inensywnym treningu kilka arzy w tygodnium bez cwiczen sobie wyobraz co by bylo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracasz do roboty Vene ? Powodzenia 1

ps- walic mianse nie ma takiej opcji, kratom narazie daje rade

 

Nie do roboty jeszcze nie wracam, do 5 sierpnia mam zwolnienie, i nie wiem w sumie co robic, sadzilem ze przez te 2 miechy cos wyklaruje a w sumie to teraz czuje sie gorzej niz 2 miechy temu, pewnie to przez to wenlafaksynowe gówno, do lekarze bede jechal i zobaczymy, moze jeszcze posiedze na l4, nie wiem z reszta, powiem ci szczerze, ze jebie mnie to wszystko, huj w ta prace. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez

Czytam co piszesz i jestem totalnie zaskoczona,ze pomimo brania esci teraz tak ciezko(chodzi mi o objawy,lęki,itd),wchodzi sie w drugi lek....i to po tak krótkiej przerwie.....

Kibicuje Ci baaardzo!!!!

Zresztą Wam wszystkim kibicuje i trzymam za wszystkich kciuki!!! Za normalność!!!:)

Tyn razem może mi mocniej przywaliło albo jestem jakaś przewrażliwiona, nie wiem. Z resztą na esci też się męczyłam podobny czas. Na dawce terapeutycznej czyli na początku 75 mg jestem jakieś 1.5 miesiąca, na 150 mg od 2 tyg. Rusza się, ale bardzo powoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie wiem czy dobrze zamieszczam pytanie. Chcę zejść z wenlafaksyny, a mam kapsułki :/

Dobrym pomysłem jest rozkręcić kapsułkę? :/

ja zawsze brałam bez kapsułki. U mnie było chyba ze 180 kuleczek i sobie odsypywałam.

 

-- 29 lip 2015, 14:24 --

 

Ja odstawiam dosc szybko ale redukujac dawke i jest ok.

Troche mnie tylko chwilami chwyta taka smutna zaduma nad losem ludzkosci, jaka krucha jest nasza cywilizacja - wystarczy zle wcisniety guzik nuklearny w Moskwie lub Waszyngtonie,erupcja super wulkanu lub nawet wielka kometa i wszystko zniknie.

Takie jakies rzewne wspolczucie polaczone z milsocia do swiata czuje, u mnie to typowe na odstawce SSRI.

Albo patrze na kota i wzrusza mnie az do lez jak Matka Natura mogla stworzyc takie piekne stworzenie :D

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nadal trzaska po glowie prad, ale troszke zmniejszylo sie natezenie tych pierdolniec. :P

Swój stan ocenilbym jako dosc ciezki, rozmawialem dzisiaj z rodzicami i nie moglem sie dogadac, nie fajnie jest, ah ta glowa i co chwile pierdolniecia po glowie, nie biore benzo bede twardy. :twisted:

Nie ma nawet szans bym wrocil do pracy za tydzien, no chyba ze to minie, ale cos watpie w to, moze sie mile zaskocze. :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tej miansy mam na poczatek sprobowac i kiedy efekty , tzn zostane na dawce 150 mg wenli to ile lerivonu i na noc przed spaniem tak ?

Daj sobie spokoj z tym,to sa zamulacze na poziomie neuroleptykow a o efektach na przemiane materii nei wspomne.Ja zanim bralem mianse mialem body fat na poziomie 10% wystarczyla miesieczna kuracja zeby skoczyl kilka procent plus retencja wody i spuchnieta geba, po prostu dramat. Nie dosc ze masz ciagle cisnienie na weglowodany proste to jeszcze metabolizm cukrow tez sie psuje, dluzszy czas na tym i cukrzyca murowana.

Aha i to wszystko bylo przy inensywnym treningu kilka arzy w tygodnium bez cwiczen sobie wyobraz co by bylo!

Hej, tak tak dalem sobie spokoj, tak wlasnie myslalem ze to badziewie.

Ja poki co jestem bardzo zadowolony z kratomu, tolerka mi nie wzrasta drastycznie non top miedzy 5-8 g dziennie, tylko ma jedna duza wade max 6-8 godzin czuc dzialanie a potem powrot do rzeczywistosci. Moze byscie kratomu sprobowali, to nie wyleczy ale zaleczy 1) bole fizyczne 2) bol psychiczny :D w tym fobie spoleczna oraz depresje ale mysle ze max o srednim nasileniu. Mysle tez ze kratom by dzialal lepiej bez wenli, zreszta wenla ogolnie oslabila mi dzialanie wielu fajnych specifikow, szkoda. Teraz tylko boje sie ta wenle odstawic bo jak pomysle ze moge ujrzec JESZCZE PRAWDZIWSZY SWIAT, to moge czasem nie wyrobic i cos glupiego zrobic. Juz lepiej byc w tym letargu nieswiadomym gownianego polozenia, niz wzrokiem trzezwosci przejrzec ta szarosc na wylot i walnac sobie w leb. Moze jakby ktos byl przy mnie to bym odstawil ,ale cholernie sie boje.

pzdr

 

-- 29 lip 2015, 17:58 --

 

Inez

A ja sie doszukuje winy w esci.....

Ja teraz jestem na polowce esci(od 3miesiecy)

i powiem Ci,ze czuje,ze wszystko wraca....

I tez zastanawiam sie na przejście na cos innego..

Ale czy to ma sens?Mam juz dosyc tych magicznych mikstur....

Esci to moim zdaniem gorszy lek niz wenla, a sama wenla cudow nie zdziala, no chyba ze ten stan na poczatku pomiedzy 3-4 miesiacem ( fajny poczatek heheheheheheheh). Miesiac fajnie sie czulem, zmiana z esci na wenle to mozesz bez zadnej przerwy zrobic. jednego dnia esci a od drugiego juz wenle lykasz.

 

-- 29 lip 2015, 17:59 --

 

Jak sie wk.... to chyba wejde znowu na jakis cykl na epistane na 8 tyg i bede sie czuc jak maly bog . Jakies przeciwskazania wenla + esci.

A tak wogole to wenla jest bardzo toksyczna na watrobe ?

 

-- 29 lip 2015, 17:59 --

 

Ile tej miansy mam na poczatek sprobowac i kiedy efekty , tzn zostane na dawce 150 mg wenli to ile lerivonu i na noc przed spaniem tak ?

Daj sobie spokoj z tym,to sa zamulacze na poziomie neuroleptykow a o efektach na przemiane materii nei wspomne.Ja zanim bralem mianse mialem body fat na poziomie 10% wystarczyla miesieczna kuracja zeby skoczyl kilka procent plus retencja wody i spuchnieta geba, po prostu dramat. Nie dosc ze masz ciagle cisnienie na weglowodany proste to jeszcze metabolizm cukrow tez sie psuje, dluzszy czas na tym i cukrzyca murowana.

Aha i to wszystko bylo przy inensywnym treningu kilka arzy w tygodnium bez cwiczen sobie wyobraz co by bylo!

Hej, tak tak dalem sobie spokoj, tak wlasnie myslalem ze to badziewie.

Ja poki co jestem bardzo zadowolony z kratomu, tolerka mi nie wzrasta drastycznie non top miedzy 5-8 g dziennie, tylko ma jedna duza wade max 6-8 godzin czuc dzialanie a potem powrot do rzeczywistosci. Moze byscie kratomu sprobowali, to nie wyleczy ale zaleczy 1) bole fizyczne 2) bol psychiczny :D w tym fobie spoleczna oraz depresje ale mysle ze max o srednim nasileniu. Mysle tez ze kratom by dzialal lepiej bez wenli, zreszta wenla ogolnie oslabila mi dzialanie wielu fajnych specifikow, szkoda. Teraz tylko boje sie ta wenle odstawic bo jak pomysle ze moge ujrzec JESZCZE PRAWDZIWSZY SWIAT, to moge czasem nie wyrobic i cos glupiego zrobic. Juz lepiej byc w tym letargu nieswiadomym gownianego polozenia, niz wzrokiem trzezwosci przejrzec ta szarosc na wylot i walnac sobie w leb. Moze jakby ktos byl przy mnie to bym odstawil ,ale cholernie sie boje.

pzdr

 

-- 29 lip 2015, 17:58 --

 

Inez

A ja sie doszukuje winy w esci.....

Ja teraz jestem na polowce esci(od 3miesiecy)

i powiem Ci,ze czuje,ze wszystko wraca....

I tez zastanawiam sie na przejście na cos innego..

Ale czy to ma sens?Mam juz dosyc tych magicznych mikstur....

Esci to moim zdaniem gorszy lek niz wenla, a sama wenla cudow nie zdziala, no chyba ze ten stan na poczatku pomiedzy 3-4 miesiacem ( fajny poczatek heheheheheheheh). Miesiac fajnie sie czulem, zmiana z esci na wenle to mozesz bez zadnej przerwy zrobic. jednego dnia esci a od drugiego juz wenle lykasz.

 

-- 29 lip 2015, 17:59 --

 

Jak sie wk.... to chyba wejde znowu na jakis cykl na epistane na 8 tyg i bede sie czuc jak maly bog . Jakies przeciwskazania wenla + prohormony ?

A tak wogole to wenla jest bardzo toksyczna na watrobe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, A nie pomyslales, ze twój stan sie pierdoli wlasnie od tego kratomu, przeciez ta substancja nie jest obojetna wobec mózgu, jest depresantem, zgoda, ze dzialanie jest fajne przez kilka godzin, ale co to za leczenie, to jest w koncu opiod, naturalny, ale opiod, kokaina tez jest naturalna a jest kurewsko silna substancja, metaamfa tylko miazdzy kokaine, ale meta jest juz masakrycznie chemiczna, feta przy tym to jakas kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem jak mu dobrze po kratomie i kontroluje ilosc to powinien tylko to brac, opioidy sa malo szkodliwe generalnie (o ile brane rozsadnie a problem w tym ze malo kto potrafi rozsadnie). Na pewno mu mniej niz wenal rozwali baniak

Tylko jak nowy zaczniesz sobie herbatke z maku robic to znaczy ze czas na Monar :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem jak mu dobrze po kratomie i kontroluje ilosc to powinien tylko to brac, opioidy sa malo szkodliwe generalnie (o ile brane rozsadnie a problem w tym ze malo kto potrafi rozsadnie). Na pewno mu mniej niz wenal rozwali baniak

Tylko jak nowy zaczniesz sobie herbatke z maku robic to znaczy ze czas na Monar :pirate:

 

Watpie by mozna bylo sobie przygarnac cokolwiek co dziala na mózg bez jakichkolwiek konsekwencji, czy ja wiem czy wenla go tak zmiazdzy, zmiadzy go tylko do czasu jej uzywania, substancje psychoaktywne to jednak nie leki, dokladnie nie wiem jak z tym kratomem jest, ale ja bym byl ostrozny mimo wszystko, poza tym co to znaczy jak mu dobrze po kratomie i kontroluje ilosc to powinien brac, ja lubie alkohol to co mam pic codziennie bo sie po nim fajnie czuje i kontroluje spozycie, bezsens totalny, jeszcze w stanie depresyjnym!, jeszcze pól biedy jak ktos jest zdrowy psychicznie, ale w depresji cokolwiek co dziala depresyjnie pogarsza tylko stan, ja po glupiej kawie czuje sie gorzej po jakims czasie, a fajki i wódka to juz nie wspomne. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur1978, ja biore wenle kilka lat i jest ok. Nawet badania mam lepsze niz bez wenli. Rozumujac jak Ty rozumujesz to zadnych leków nie nalezy brac bo ibuprom tez np. nie ma najlepszych opinii ;) nie mowiac juz o lekach nasercowych, tarczycowych i innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur1978, ja biore wenle kilka lat i jest ok. Nawet badania mam lepsze niz bez wenli. Rozumujac jak Ty rozumujesz to zadnych leków nie nalezy brac bo ibuprom tez np. nie ma najlepszych opinii ;) nie mowiac juz o lekach nasercowych, tarczycowych i innych.

 

Jemu chodzi o mózg a nie organizm ogólnie, poza tym z tym ze masz lepsze wyniki ogólne z wenla niz bez niej, to rozumiem mialbyc, byl zart?? :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur1978, ja biore wenle kilka lat i jest ok. Nawet badania mam lepsze niz bez wenli. Rozumujac jak Ty rozumujesz to zadnych leków nie nalezy brac bo ibuprom tez np. nie ma najlepszych opinii ;) nie mowiac juz o lekach nasercowych, tarczycowych i innych.

 

Jemu chodzi o mózg a nie organizm ogólnie, poza tym z tym ze masz lepsze wyniki ogólne z wenla niz bez niej, to rozumiem mialbyc byl zart?? :mhm:

takie, ze jak biore wenle to np. mam lepsze wyniki krwi. Ja gdybym miała podchodzic ze leki to zło to bym nie brała. Co jest w ogole w dzisiejszych czasach nieszkodliwe? Nawet owoce sa napakowane chemia, a niby zdrowe i co z tego -czlowiek tez je i nie umiera i mozna podac mnostwo takich przykładów. Zreszta schizofrenicy tez sadza ze leki sa szkodliwe a poznej laduja w pasach w szpitalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o mózg a nie organizm ogólnie, poza tym z tym ze masz lepsze wyniki ogólne z wenla niz bez niej, to rozumiem mialbyc byl zart?? :mhm:

takie, ze jak biore wenle to np. mam lepsze wyniki krwi. Ja gdybym miała podchodzic ze leki to zło to bym nie brała. Co jest w ogole w dzisiejszych czasach nieszkodliwe? Nawet owoce sa napakowane chemia, a niby zdrowe i co z tego -czlowiek tez je i nie umiera i mozna podac mnostwo takich przykładów. Zreszta schizofrenicy tez sadza ze leki sa szkodliwe a poznej laduja w pasach w szpitalach.

 

No bo neuroleptyki sa bardzo szkodliwe!! co to za argument, ze owoce i warzywa sa napakowane chemia, jakie owoce i warzywa, które konkretnie, wszystkie, nie wszystkie, przestan pierdoly opowiadac, nie slyszalem by ktos sie przekrecil po pomidorach albo jablkach a po antydepresantach jak najbardziej!?

Takie jak ty masz podejscie to znaczy, ze mozna robic wszystko bo i tak umrzemy, to po co wogóle zyc, lepiej isc sie nacpac i nachlac wódki zjesc golonke i miec w dupie co bedzie jutro!? takie przeslanie bije z twojego postu, poza tym jak mozna miec lepsze wyniki biorac lek przeciwdepresyjny wogóle jakikolwiek lek na recepte, nawet suplementy diety sa szkodlwe a ty piszesz ze masz lepsze wyniki po psychotropie, skad ty wogóle bierzesz takie pomysly to ja pojecia nie mam, moze jednak wenla ci zaszkodzila! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence, Moga byc lepsze, mniej jest napiecia w organizmie i stres troche stonowany przy lekach wiec i poziom kortyzolu spada. Mi sie swego czasu cykl miesieczny unormowal, na poczatku brania moze nie, bo prolaktyna skacze ale po kilku miesiacach bylo lepiej.

Poprawa funkcjonowania przeklada sie na lepsze wyniki badan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, To ze nie ma wielu informacji o szkodliwosci ssri, to wcale nie oznacza, ze nie sa one szkodliwe,koncerny nad tym pracuja by jak najmniej wyszlo na swiat dzienny info na temat tych leków, slynne klopoty Eli lily z prozakiem, rózne kary, ukrywanie badan, kupa pozwów, z reszta co ja bede daleko szukal zobaczcie w ulotke i pomyslcie jak sie na nich czujecie, czuliscie w czasie ich brania i macie odpowiedz.

 

Sa szkodliwe tak sa jak kazdy lek, ale nie wiadomo jak bardzo szkodliwe.

 

-- 29 lip 2015, 20:54 --

 

Vengence, Moga byc lepsze, mniej jest napiecia w organizmie i stres troche stonowany przy lekach wiec i poziom kortyzolu spada. Mi sie swego czasu cykl miesieczny unormowal, na poczatku brania moze nie, bo prolaktyna skacze ale po kilku miesiacach bylo lepiej.

Poprawa funkcjonowania przeklada sie na lepsze wyniki badan.

 

Prosze cie :) badania krwie ma lepsze?

Alkoholik tez ma lepsze próby watrobowe!? w czasie i po piciu, jaja chyba sobie robicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos watroby to czy wenla strasznie ryje watrobe ogolnie czy leki ssri niszcza watroba czy sa jakies ktore bardziej ryja napewno paro a inne np mniej nigdy nie robilem prob watrobowych a bedzie juz z 6 lat :/:/:/ teraz chce przejsc na serte i ciekawi mnie czy to jakis wyjatkowo toksyczny ssri czy raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×