Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

No... Długo to nie trwało. ;)

 

acherontia-styx, ładny kolor! I paznokcie też, ale nie wiem, czy to zdjęcie z netu, czy Twoje, więc komplementy mogą nie być trafione. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musialo sie to tak zakonczyc,ja dostalem po pupie ze tak powiem,a kolega nawet nie dostal ostrzezenia,gdzie tu jest sprawiedliwosc ? Ale ok nie bede z tego powodu robil zamieszania milego wieczoru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło nam farby, musieliśmy podskoczyć dokupić. Po drodze była taka ulewa, że dawno takiej nie widziałam, jakby ktoś z nieba wiadrami wodę lał...

No ale mam lampę do sypialni. :yeah: Nic wyjątkowego, ale fajna i niedroga ( outlet więc jakiś zdekompletowany zwis, klosz i bach jest lampa!).

No więc okazało się, że kolor jest jednakowoż inny niż się wydawał na próbniku, ale dzięki Bogu ładny. Powiedziałabym w świetle dziennym maksymalnie rozbielony koktail jagodowy.

 

mirunia, Dzięki za naleśniory!!! ;)

 

acherontia-styx, Ładny lakierek!

 

platek rozy, Dawno nie robiłam takich papryczek, nabrałam smaka. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! :) Nie nadrobię wszystkich postów niestety :P

 

Ja pomalowałem już wszystkie ściany! :yeah: Zabrakłoby mi zielonego, ale wprowadziłem modyfikacje i zostało parę ml :)

Kiedy zacząłem malować "szczyptą cynamonu" troszkę się wystraszyłem i wkurzyłem, bo wydawało się że farba nie pokryje, do tego zaczęła jakby spływać, ale koniec końców ładnie wsiąknęła, tylko troszkę musiałem przejechać pędzlem 2 raz ;)

Zielony wyszedł bardzo soczysty, koleżance mamy się podobał :) Ten brązowy-cappucino super wyszedł.

Jutro skończę sprzątać, pomaluję kaloryfer no i chyba koniec :D

Dziś niestety co jakiś czas dalej mam problemy z internetem :/ Jak jutro będzie tak dalej, to do nich zadzwonię, dziś dzwoniłem ale "wszyscy konsultanci byli zajęci"

platek rozy, Ty to zawsze zrobisz smaka :mrgreen:

kosmostrada, a więc też nowa lampa heheh :D Moja już wisi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

high, Moja lampa też wisi!! :great: No to skończyłeś pierwszy! Mi została jeszcze jedna ściana , która była mandarynkowa, i sryliard warstw muszę położyć, żeby ładnie pokryło.

Jutro jeszcze montaż lampek przy łóżku, złożenie łóżka, wniesienie gratów, zasłonki, umycie okna, sprzątnięcie, no trochę jeszcze roboty jest. :bezradny: Chcę powiesić nowe obrazki, ale to już można zrobić na końcu.

 

Taka jestem zaaferowana, że nie zwróciłam wcześniej uwagi, ale u mnie już od dawna nie ma lata... Ciekawe jaki będzie sierpień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, wydaje mi się, że do remontu trzeba podejść albo z entuzjazmem, z potrzeby zmiany, ale mieć już taki syf, że nie ma wyjścia. Inaczej może wygrać poczucie urobienia, przykryć satysfakcję i zadowolenie.

Kochana zrobisz sobie remont, jak będziesz miała ochotę i siłę.

 

 

Zjadłam michę płatków orkiszowych z bakaliami, jakąś taką ochotę miałam na danie śniadaniowe. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie ma u mnie komarów w tym roku. Tzn. samic komarów w sensie. Nie to, że jakoś specjalnie bym tęsknił, ale dziwne to trochę.

Jestem na wsi i o dziwo też nie ma komarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, high, Chcę potem fotki zobaczyć, po malowaniu :) Tak ładnie nazywacie te kolory, że sobie wyobrażam fajne rzeczy ^^

 

Oj chyba sobie też zrobię naleśniki, mam smaka, ale niestety brakuje mi jagód :( No cóż, trudno, zje się z domowym dżemem od przyjaciółki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×