Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie czy pomaga wam Wenlafaksyna ?
No pomaga tak jak widzisz, niektóry pomaga inny wrecz przeciwnie, jak z kazdym antydepresantem!!

Ile czasu bierzez lek i na co sie leczysz, deprecha!??

 

Biore 3 miesiace od 2 dni jestem na dawce 225mg,nerwica lękowa i stany depresyjne.

 

No i jak jest, róznica po tych 3 miesiacach na +??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore 3 miesiace od 2 dni jestem na dawce 225mg,nerwica lękowa i stany depresyjne.

 

No i jak jest, róznica po tych 3 miesiacach na +??

 

Nie bardzo,czasmi mnie trzepie i jest sennosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga85 a Ty na jakiej dawce jesteś ???

Ja dopiero na 75 mg.

 

Trzymaj sie tej dawki, to jest chyba najlepsza dawka, ja im wiecej bralem tym gorzej sie czulem co w sumie nie ma sensu, ale tak bylo, poza tym wielu ludzi pisalo podobnie.

 

na ja tak po 4 tyg na 75 mg tez czułam sie ok, wróciłam do pracy, zdałam 2 egzaminy zaległe( robie mgr jeszcze zaocznie ), wróciłam do obowiązków domowych tzn. 2 dzieci i mąż:-). To był koniec maja .....a w miedzyczasie zwiększałam na112,5 i 150 . I właśnie patrząc wstecz mam wrażenie ze wtedy mimo iz bez fajerwerkow to było stabilnie. A teraz znowu zaczął sie zjazd. Żałuję chyba , ze nie pozostałam przy 75 mg . Może powoli a sukcesywnie byłoby lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj tak rozhustalo ze dostalem ataku ale pramolan dal rade,tylko ze jestem senny bardzo teraz.

 

-- 28 lip 2015, 20:23 --

 

Jak co to Emil pisze,zbanowali mi tamte konto.

 

-- 28 lip 2015, 20:24 --

 

Od rana mialem wscieklizne ze tak powiem,a pozniej zaczal sie lek i zaczela sie jazda paniczna.

 

-- 28 lip 2015, 20:25 --

 

Inez dlaczego tak zadko nas teraz odwiedzasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Podleczyc się i spitalać stąd jak najszybciej. Jak naczytam się na temat skuteczności tych wspaniałych leków, to automatycznie mi się pogarsza.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwiekszylem ze 150 na 300 mg to nastepnego dnia nastrój wystrzelilo mi na orbity, ale po tygodniu miałem max zjazd nastroju.

 

Ile czekac? Zalezy od organizmu, ale na pewnp krócej niż przy wprowadzaniu leku.

 

Ps a probowaleś dołożyć mirte do wenli? Jeśli nie, to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Podleczyc się i spitalać stąd jak najszybciej. Jak naczytam się na temat skuteczności tych wspaniałych leków, to automatycznie mi się pogarsza.
Dokladnie, tylko najgorzej kurwa z tym podleczeniem sie, bo nie zawsze wychodzi. :time:

 

Ja mam teraz tak, ze nie chce mi sie zyc, ale nie chce mi sie tez umierac, niezbyt optymistycznie to brzmi, wiem wiem. :roll:

 

-- 28 lip 2015, 23:36 --

 

Ja jak zwiekszylem ze 150 na 300 mg to nastepnego dnia nastrój wystrzelilo mi na orbity, ale po tygodniu miałem max zjazd nastroju.

 

Ile czekac? Zalezy od organizmu, ale na pewnp krócej niż przy wprowadzaniu leku.

 

Ps a probowaleś dołożyć mirte do wenli? Jeśli nie, to polecam.

 

Potwierdzam, wenle+mirta moze cie konkretnie wystrzelic, cos ala stymulant. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwiekszylem ze 150 na 300 mg to nastepnego dnia nastrój wystrzelilo mi na orbity, ale po tygodniu miałem max zjazd nastroju.

 

Ile czekac? Zalezy od organizmu, ale na pewnp krócej niż przy wprowadzaniu leku.

 

Ps a probowaleś dołożyć mirte do wenli? Jeśli nie, to polecam.

Mam lerivon to jest miansa chyba ale nie chce laczyc bo sie tyje podobno, pier... nie chce tyc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence, też mam takie ambiwelentne stany - chciałbym umrzeć, ale żyć też.

 

A żyć to mi się nie chce 95% trwania mojej marnej egzystencji. W sumie to ja nie żyje, ja istnieje.

 

-- 28 lip 2015, 23:42 --

 

novymivo, miansa też ujdzie. Z tym tyciem to różnie, ja przybrałam z 4 kilo, a pozniej waga stanęła w miejscu, więc wiesz...trzeba spróbować.

Ja mirte troszkę lwpiej toleruje od miansy.

 

-- 28 lip 2015, 23:46 --

 

Tak - lerivon to miansa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

novymivo, 30 mg możesz na początek. Tylko będziesz chodził senny i ocieżały w ciągu dnia na początku, trzeba to przetrwać i obserwować samopoczucie, senność powinna minąć, a możliwe, że nawet zyskasz energie.

Ja na połączeniu wenli z mirtą ( bardzo podobna do miansy) byłem bardzo aktywny fizycznie.

 

Tak, najlepiej przyjmować na noc bo to silny lek nasenny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tej miansy mam na poczatek sprobowac i kiedy efekty , tzn zostane na dawce 150 mg wenli to ile lerivonu i na noc przed spaniem tak ?

 

Mozesz zaczac od polówki 30mg to bedzie troche lzej wstac z rana, choc i tak bedzie ciezko, najlepiej zacznij to brac jak bedziesz mial ze 2 dni wolnego, bo do pracy mozesz miec problem by wstac. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja jebie to niezle. Vengence ty probowales tego miksu, dzialal na CIebie wogole ? Kurde miansa co to wogole za typ leku dla kogo ?

 

Bralem mianseryne kiedys z paroksetyna i kiedys chyba kilka dni z wenla w mixie to na 2 dzien mialem poprawe nastroju, ale równie dobrze to móglbyc przypadek, choc nie sadze, mianseryna jest lekiem receptorowym to calkiem inny lek niz ssri i wenla, razem z mirta naleza do leków z grupy Nassa, leki 4 pierscieniowe, powoduja wyrzut noradrenaliny i doaminy w róznych obszarach mózgu, dobry lek, gdyby nie tycie i zamulenie na poczatku, ale to mija po kilku tygodniach pierwszy tydzien jest najgorszy. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm i co wezme przytyje 10 kg pijac sama wode, juz na wenli nie jest ciekawie ;((((((((((. ostatnio bylem na zakupach to nie kupilem nic slodkiego i kropka, a teraz tak bardzo bym zjadl batona albo zwykla czekolade . Silownia i miansa idzie w parze czy raczej nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm i co wezme przytyje 10 kg pijac sama wode, juz na wenli nie jest ciekawie ;((((((((((. ostatnio bylem na zakupach to nie kupilem nic slodkiego i kropka, a teraz tak bardzo bym zjadl batona albo zwykla czekolade . Silownia i miansa idzie w parze czy raczej nie ?

 

Roznie z tym jest generalnie od tego leku sie tyje, bo on zwalnia metabolizm i zatrzymuje wode w organizmie, jezeli bedziesz sie pilnowal to tycie bedzie jakies na poczatku, potem waga stanie, ale na pewno na miansie nie schudniesz, dla mnie to nie wykonalne, no i podjadanie w nocy na miansie to taki standard, lepiej zappatrz sie w palete batonów.lol :mrgreen:

 

Ide spac bo rana mam robote, pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie lek scinal z nog doslownie a rano taki nie ogar w glowie ze masakra ale przynajmniej wiadomo ze lek dziala moze jak bym to przetrwal to w koncu bylby jakis lek ktory zaskoczyl ale dla mnie ten nie ogar rano nie do wytrzymania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×