Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Był nieletni jeżeli chodzi o te wynaturzenia i był młodszy. Po za tym się nie chwalił, tylko normalnie gadał. Musiałeś coś źle zinterpretować. Też potępiam pedofilstwo. Jednak kiedy ktoś ma 7 lat druga osoba 8, to tu nie ma mowy o pedofilstwie, ponieważ w tym wieku to jeszcze dzieci i nie wiedzą co czynią. Upilnować się każdego nie da. Myślę ze masa osób co teraz krytykuje sama się w dzieciństwie tak bawiła. Emilk tylko wspominał o tym. Nie potrzebnie zresztą. Tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Co mogę powiedzieć,już Ci radziłem pomyśl czasem zanim coś napiszesz.

Uspokój się nie warto się spinać to tylko internet,wyłącz kompa idż dopieścić moto w garażu i się przejedż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Jeśli ćwiczyłeś sztuki walki to powinieneś wiedzieć że spokój i opanowanie to podstawa ;)

i mniej niewybrednych żartów o sexie,taka moja dobra rada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nerwusy :mrgreen::smile:;)

https://www.youtube.com/watch?v=HWpuJPfOtZA

nie wiem o co poszło, jak tak za nic, to naprawdę nasrane te gówniarze mają, żeby starszego pijanego gościa tak potraktować i nie wytrzymał bym raczej widząc taką akcję. Najpierw jednak bym się zapytał o co poszło :twisted:

Nie wiem jak się robi, żeby od razu, można było zobaczyć filmik a nie wskakiwać na stronkę :oops::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada no to trzymam kciukasy zeby malowanie przebieglo juz bez klopotow. :great::great:

 

Ja wlasnie ze sklepu wrocilam , bylam w Lewiatanie po miesko do papryk , kupilam jeszcze troche warzywek i sliwki i ide pichcic.

 

tosia_j, tez nienawidze tychz awrotwo z e stresow .Miewam je niestety czesto.

 

mirunia, Kochana jakie dzis plany????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialam problem zeby wysjc z domu ale sie wyszykowalam powoli i zrobilam ladny makijaz zeby tylko nie myelsc ze musze isc na zenatrz i Bog wie co tam sie stanie nieprawdaz?

Na sile kopniakiem z domu i jakos juz poszlo.

Loda sobie kupilam w nagrode . W Biedrze takiego uwienczonego wisienka :D:D:D:mrgreen:

 

Staram sie smiac i nie poddawac temu dziadostwu ale ciezko , oj jak mi ciezko.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Slonce no i bravo :brawo::brawo::brawo: za to ze sie czlowiek nie daje. U mnie pogoda podobna i tez wrocilam cala upocona jednak , nie lubie taka byc.

Podsmazylam miesko do nadzienia , czekam az sie ryz podgotuje i nadzieje i do piekarnika , mam 4 papryki bo w Biedrze na promocji po 7 zl , bede miala na dwa obiadki a moze na trzy :) No chyba ze pozrem na kolacje jedna :P

 

A ja tez w niedziele wyprobowalam te perfumki z YR i powiem Ci ze bardzo ladne , sa takie cieple ale nie duszace i maja niebanalna kompozycje zapachowa .

Jak bede kiedys przy kasie to tez sobie kupie :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×