Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, oj znam ja Ci wszytskie filmy o zombiakach bo moj byly malz pisal o nich prace ;)

 

kosmostrada, czesc Slonce:******** ja tez nie lubie rozgiardiaszu przy maolowaniu --- chcialabym od razu najlepiej miec nowe i ladne:D

A myslisz ze ile Wam to jeszcze zajmie?

Ja na dzis zadnych nie mam planow konkretnych , poki co mam straszne lęki i staram sie je opanowac ale wrocil mi lęk przed lękiem niestety a tyle sie go pozbywalam... i nadaremno , powiadam nadaremno.

 

Witajcie Wszyscy :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć misie :)

platek rozy, mogę mieć wolne w sierpniu, ale nie ma już wtedy miejsc w tanich pensjonatach górskich, więc chyba pojadę po sezonie, we wrześniu. Mam niestety śmieciówkę więc mogę sobie zrobić wolne kiedy chcę, ale wtedy nie zarabiam. Więc wolę jechać wtedy kiedy wszyscy moi podopieczni też są na wyjazdach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ! :***

Wstałem niedawno z łóżka. Podlałem moje roślinki, w tym ziółka na balkonie (nie, nie te holenderskie :mrgreen: ) Powynosiłem parę rzeczy z pokoju, teraz jeszcze troszkę i zaczynam malowanie :D

Piszecie o odkamienianiu zębów, ja też miałem i przeszedłem bez większych problemów,jednak moi rodzice mieli zapisany płyn do płukania "Eludril classic". Musieli nim płukać przez jakiś czas.

kosmostrada, jeszcze skończycie szybciej ode mnie :mrgreen:

platek rozy, nie daj się tym lękom ;) :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nerwuski :twisted::mrgreen::smile:;)

Emilk, na wkur... pompuj :twisted::mrgreen: pompki dobre, lecz nie zawsze. Baranki w ścianę odradzam i oklepanie kogoś też, bo pierwsze to sobie robisz krzywdę a drugie komuś i do tego może być przypał :P nawet jak ten ktoś zasłużył na wpier... o ile się Tobie to tylko nie wydaje :twisted::mrgreen: to może być konfiturą, no i po co mieć problemy ? Wydzieraj się na całe gardło, też pomaga. :twisted::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

high, Eludril miałam do płukania na zapalenie torebki przy zębie, skuteczny, ale to jest lek i nie wolno nim płukać na co dzień.

No zobaczymy kto pierwszy skończy... ;) U mnie miało być już po wszystkim, a jak się rozciągnęło. Więc założenia czasowe mogę mieć, a okaże się w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilku, czyżbyś wspominał o mnie, o człowieku z sercem na dłoni? :angel: Wstydziłbyś się, naprawdę... Ja po prostu lubię porządek, od czasu, gdy tu wlazłeś i panoszysz się, forum systematycznie schodzi na psy, a to przykre, bo w jakimś sensie lubiłem to miejsce. Można by rozważyć pomysł stworzenia osobnego wątku dla osób dysponujących iq poniżej 80, upośledzonych językowo, myślących (?) głównie swym mniejszym narządem, który, miejmy nadzieję, nie posłuży nigdy do prokreacji.

 

Czy wtedy nie byłoby przyjemniej na forum? Nie byłbyś tam sam, miałbyś przynajmniej dwóch, tutejszych kolegów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonsai a pijesz coś do mnie :twisted::mrgreen: mam większy iloraz niż wspomniane 80 o kilka nawet :twisted::mrgreen: po za tym ja tak biorę prawie, wszystko pół żartem pół serio. Moje wpisy na forum pół, żartem pół serio :twisted::mrgreen: a Ty co z Ciebie za facet jak czasem nie przypier komuś ? :twisted::mrgreen:

nie mówię, ze wszystkie problemy tak rozwiązać, ale czasami trzeba innej rady nie ma jeżeli słownie nie dociera :twisted: Tak już mamy, jesteśmy wojownikami. Musimy walczyć o wszystko, czy to słowem czy siłą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonsai chcesz powiedziec ze mam niskie iq i obrażasz moich ziomków ?

 

Człowiek o wysokim iq nie musiałby o to pytać. :D

 

Pamiętaj, misiu kolorowy z dupką na brodzie, że od chwili, gdy wstawiłeś tu swoje zdjęcie, przestałeś być anonimowy. Polecałbym zatem umiar w szafowaniu (trudne słowo) groźbami, opowiadaniu o tym, jak to rozdziewiczałeś 8-latkę, bo to się może źle skończyć.

 

Mag14, znam go trochę. Od chwili, gdy nastąpiło to ot-t49444-3542.html, a potem wynurzenia o seksie z 8-latką, ten człowiek jest dla mnie zerem. W dodatku w każdym wpisie popełnia błędy gramatyczne, ortograficzne, na co nie da się już patrzeć. Dlatego uważam, że całość wpływa negatywnie na ogólny poziom forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonsai w dupie man Twoje straszenie,mozesz mnie pocalowac w kakaowe Oko.Jestes taki cwany to powiedz gdzie mieszkasz I zalatwimy to w 4 oczy,ale pewnie juz srasz w gacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×