Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem co znaczy skrót parox. Chodzi o to, że ktoś już uzywał takiego skrótu. Hihi

 

-- 27 lip 2015, 20:08 --

 

Mi welne i paro się podobnie odstawiało, zawsze odstawiłem z dnia na dzień, a teraz nie czuję nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co znaczy skrót parox. Chodzi o to, że ktoś już uzywał takiego skrótu. Hihi

 

-- 27 lip 2015, 20:08 --

 

Mi welne i paro się podobnie odstawiało, zawsze odstawiłem z dnia na dzień, a teraz nie czuję nic.

 

Nie ma bata to jest Patryk :D

 

-- 27 lip 2015, 20:11 --

 

Vengence, No przyznaj sie ze jestes Patrykiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co znaczy skrót parox. Chodzi o to, że ktoś już uzywał takiego skrótu. Hihi

 

-- 27 lip 2015, 20:08 --

 

Mi welne i paro się podobnie odstawiało, zawsze odstawiłem z dnia na dzień, a teraz nie czuję nic.

 

Jednak funkcje poznawcze i pamiec nie sa u ciebie zle. :twisted:

 

Tak to ja, nie chcialem mowic wczesniej, zeby mnie nie zbanowali znowu albo cos.

Kurwa wpadlem z tym okresleniem a zastanawialem sie czy go uzyc, hehe mój blad. :mrgreen:

Witajcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co znaczy skrót parox. Chodzi o to, że ktoś już uzywał takiego skrótu. Hihi

 

-- 27 lip 2015, 20:08 --

 

Mi welne i paro się podobnie odstawiało, zawsze odstawiłem z dnia na dzień, a teraz nie czuję nic.

 

Jednak funkcje poznawcze i pamiec nie sa u ciebie zle. :twisted:

 

Tak to ja, nie chcialem mowic wczesniej, zeby mnie nie zbanowali znowu albo cos.

/cenzura/ wpadlem z tym okresleniem a zastanawialem sie czy go uzyc, hehe mój blad. :mrgreen:

Witajcie :P

 

No mi juz wczesnie cos nie pasowalo heh :P caly czas czulem ze to Ty Patryk ;) Jak milo ze jestes z nami ;)

 

-- 27 lip 2015, 20:23 --

 

popiol, Ty masz nosa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam :) Patryk moze weź jakies benzo,domyślam sie jak się teraz czujesz....

 

-- 28 lip 2015, 09:47 --

 

Można sie poświęcić dla tych 300mg skoro działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektrowstrzasów ciag dalszy. :mrgreen:

 

-- 28 lip 2015, 09:16 --

 

Aha dodatkowo doszly bóle miesni jak po opiatach w koncu wenla dziala na uklad opioidowy, swietna substancja, do tanca i do rózanca. :roll:

Weź mnie nie strasz, aż mi się odechciewa tego brać :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jestem jakiś podkurwiony..

 

-- 28 lip 2015, 10:32 --

 

Aga spokojnie nie każdy tak ma ;)

 

-- 28 lip 2015, 10:32 --

 

Szkoda ze te wkurwienie jest bez eufori,bo mnie wszystko denerwuje.

 

-- 28 lip 2015, 10:35 --

 

Jak narkoman ja pierdole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilk zmartwie, cie, ale wiekszosc jednak to ma, a jak nie bedzie tego to beda zawroty glowy, bóle wszystkiego i oslabienie cos na wzór pracy w kamieniolomach, nie da sie oszukac chemii ze sie jej pozbywasz, dlatego jestem zwolennikiem wlaczenie fluoksetyny do zejscie, ewentualnie wejscie na tramadol, ale ta 2 opcja to juz dla hardcorowców :mrgreen: ja teraz tak mam, choc nie mam zawrotów glowy, Aga na pocieszenie powiem ci, ze ja szybko odstawilem, bo nie chcialem juz tego syfu widziec na oczy ani nie czuc tego w organizmie, jak bedziesz odstawiac to uboki powinny byc minimalne, ale ty dopiero zaczynasz kariere z tym lekiem, odstawienie u ciebie to minimum pewnie gdzies za rok. :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Co do benzo, to nie chce, za bardzo brac ich bo one zmiejszala wydzielanie neuroprzekazników i wogóle robia ci z glowy kisiel, sa to bardzo skuteczne leki, ale kurewsko niebezpieczne, trzeba miec do nich respekt. :twisted:

 

-- 28 lip 2015, 12:00 --

 

Patryk no przewaznie kazdy ma bardziej lub mniej ubokow przy odstawianiu.Mnie od rana trzyma zlosc ze AZ mnie rozsadza...
Ja takie akcje mialem kiedys na tianeptynie, moze to i lepiej ze szybko z tej wenli zszedlem, bo im dluzej to bierzesz tym gorzej, poza tym nie odczuwam podkurwienie po tianeptynie, tylko oslabienie po wenli, kurwa ale to wszystko jest chore, psychiatria to na prawde jest dobry zart. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez3 pojawiasz się ??? jak tam samopoczucie ???

bo u mnie na 150 mg raczej kiepsko . Było troszkę lepiej ale od piatku mam zjazd. Zamuła totalna , senność brak motywacji . Jestem w pracy , ale ledwo funkcjonuję .Tak długo nie pociągnę, nie wiem czy wrócic do 112,5 mg czy jeszcze przetrwać . Ale nie ogarniam juz :-(

 

Aga85 a Ty na jakiej dawce jesteś ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odstawiam dosc szybko ale redukujac dawke i jest ok.

Troche mnie tylko chwilami chwyta taka smutna zaduma nad losem ludzkosci, jaka krucha jest nasza cywilizacja - wystarczy zle wcisniety guzik nuklearny w Moskwie lub Waszyngtonie,erupcja super wulkanu lub nawet wielka kometa i wszystko zniknie.

Takie jakies rzewne wspolczucie polaczone z milsocia do swiata czuje, u mnie to typowe na odstawce SSRI.

Albo patrze na kota i wzrusza mnie az do lez jak Matka Natura mogla stworzyc takie piekne stworzenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odstawiam dosc szybko ale redukujac dawke i jest ok.

Troche mnie tylko chwilami chwyta taka smutna zaduma nad losem ludzkosci, jaka krucha jest nasza cywilizacja - wystarczy zle wcisniety guzik nuklearny w Moskwie lub Waszyngtonie,erupcja super wulkanu lub nawet wielka kometa i wszystko zniknie.

Takie jakies rzewne wspolczucie polaczone z milsocia do swiata czuje, u mnie to typowe na odstawce SSRI.

Albo patrze na kota i wzrusza mnie az do lez jak Matka Natura mogla stworzyc takie piekne stworzenie :D

 

01icon_lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga85 a Ty na jakiej dawce jesteś ???

Ja dopiero na 75 mg.

 

-- 28 lip 2015, 15:15 --

 

Ja odstawiam dosc szybko ale redukujac dawke i jest ok.

Troche mnie tylko chwilami chwyta taka smutna zaduma nad losem ludzkosci, jaka krucha jest nasza cywilizacja - wystarczy zle wcisniety guzik nuklearny w Moskwie lub Waszyngtonie,erupcja super wulkanu lub nawet wielka kometa i wszystko zniknie.

Takie jakies rzewne wspolczucie polaczone z milsocia do swiata czuje, u mnie to typowe na odstawce SSRI.

Albo patrze na kota i wzrusza mnie az do lez jak Matka Natura mogla stworzyc takie piekne stworzenie :D

:105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trzymaj sie tej dawki, to jest chyba najlepsza dawka, ja im wiecej bralem tym gorzej sie czulem co w sumie nie ma sensu, ale tak bylo, poza tym wielu ludzi pisalo podobnie.

Mam nadzieję, że na niej zostanę. Jak na razie jest lepiej. Lęków mam mniej, myśli samobójczych prawie wcale... Dokuczają mi jeszcze co parę dni objawy somatyczne, ale biorę Relanium i przechodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trzymaj sie tej dawki, to jest chyba najlepsza dawka, ja im wiecej bralem tym gorzej sie czulem co w sumie nie ma sensu, ale tak bylo, poza tym wielu ludzi pisalo podobnie.

Mam nadzieję, że na niej zostanę. Jak na razie jest lepiej. Lęków mam mniej, myśli samobójczych prawie wcale... Dokuczają mi jeszcze co parę dni objawy somatyczne, ale biorę Relanium i przechodzą.

 

To super, znaczy, ze lek dziala,a nastrój ogólnie i checi do codzeinnych obowiazków, przyjemnosci??

 

-- 28 lip 2015, 16:25 --

 

Ja dzisiaj bylem na silowni i cos mi sie wkrecilo, zeby pobic swój rekord na klate, kurwa no pobilem, ale sztanga mnie prawie przygniotla a nikogo nie bylo ze mna, ostatni raz takie akcje robie. :roll::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z codziennymi obowiązkami nie jest najgorzej, ale mogłoby być lepiej. Myślę, że się po prostu rozleniwiłam. Tak, przyjemności jak najbardziej w postaci słodyczy i chipsów.

Polubiłam spacerować co mnie dziwi.

Do znajomych nie wychodzę, bo mnie wkurwiają.

 

Dobrze,że Cię nie przygniotła...musiałbyś wołać o pomoc. Pewnie ktoś był na recepcji.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marka, zaglądam :). U mnie różnie, czekam aż lek zacznie działać. Codziennie walczę że swoją nerwicą. Dziś miałam sukces, bo chciałam wyjść z pracy, ale przetrzymłam. Ja nie mam senności ani nic takiego. Czuję się czasem przytłumiona i słaba, ale dla mnie to do wytrzymania.

Ja nie jestem lekarzem, więc nie wiem czy masz redukować dawkę. Mój lekarz twierdzi, że jeszcze trzeba poczekać (jeśli chodzi o mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani, wyjaśnijcie mi

 

biorę 150 mg od 2 lat jakoś, z chwilą przerwy ( co okazało się pomyłką )

było raczej spoko, ale od paru miesięcy dno, zamuła, senność, apatia, brak motywacji, myśli samobójcze

 

co robić, zmienić lek, czy co ?

terapię zaczynam, ale jeśli wyjadę za miesiąc do UK to chuj z terapią, musze jakoś to ogarnąć

help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czy pomaga wam Wenlafaksyna ?
No pomaga tak jak widzisz, niektóry pomaga inny wrecz przeciwnie, jak z kazdym antydepresantem!!

Ile czasu bierzez lek i na co sie leczysz, deprecha!??

 

Biore 3 miesiace od 2 dni jestem na dawce 225mg,nerwica lękowa i stany depresyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×