Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

emilk w Sulejowie pamiętam jakaś ula też mowila do mnie 'będzie dobrze".nie kumalem tylko co ma być dobrze?

 

No z zebami bedzie dobrze ;)

spoko bo to będzie kanałówka.jednak ta baba nie wiem co miała na myśli mowiac "będzie dobrze"jakby widziala że umieram i znała date cudownego ozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk w Sulejowie pamiętam jakaś ula też mowila do mnie 'będzie dobrze".nie kumalem tylko co ma być dobrze?

 

No z zebami bedzie dobrze ;)

spoko bo to będzie kanałówka.jednak ta baba nie wiem co miała na myśli mowiac "będzie dobrze"jakby widziala że umieram i znała date cudownego ozdrowienia

 

A moze to prawda,moze byla obdarzona pozaziemskimi mocami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amelia nikt sie nie ruszyl tylko ja a piesek tak głośno piszczal ze nawet,osoba ktoś problem ma ze słuchem slyszala.Ani sekundy się nie zastanawiałem,tylko ruszylem go uratować ;) Nie jestem złym człowiekiem zawsze bylem bardzo wrażliwy na krzywdę innych,nikogo w potrzebie nie zostawie nawet gdybym miał sam zginąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wieczornie!

 

Dziękuję za remontowe wsparcie! :D

Na polu remontowym powoli do przodu, nie spodziewałam się, że to tyle czasu zajmie. Elektryczny magik był, prąd jest, ale czeka nas wymiana całej instalacji. :hide:

Pożeram borówki amerykańskie, sezon jest, cena przystępna i smak wyśmienity. Jeszcze nastawię kolejne pranie młodego i fajrant. Książeczka w łapkę i lody bakaliowe czekające grzecznie w zamrażarce.

 

emilk, Bohaterski ratowaczu szczeniaków, brawo!

 

mirunia, No proszę jaka miła niedziela Ci się zrobiła! Mam nadzieję, że dziś też coś fajnego porobiłaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie.

Bylam dzis u Madzi , lęki mialam spore , pozniej niespokojnosc taka ze usiedziec nie moglam wiec urzadzilam z Madzia dzikie tance i osiagnelam na jakis czas nirwane .Po pracy pojechalam do dentystki i jak ja to przezylam to nie wiem , nastepnie odebralamz biblioteki ksiazke , mialam malo przyjemna rozmowe z pania z Mops ktora wrocila z urlopu i na mnie sie wydarla z e mi UM odrzucil odwolanie w sprawie grupy. Powiedziala ze ona nie wie co mzoe ze mna dalej zrobic bo to jest dziwne zeby mi odrzucili bez dodatkowej komisji ale coz ja poradze , papier mam na to przeciez i jej we czwartek pokaze.

 

Bylam jeszcze przed chwila w Biedronce bo wplynely mi pieniazki za 2 pary kolczykow a bylam juz bez grosza ale jakies tam zakupy zrobilam dzieki tym paru grosikom.

Teraz siadlam , umyje sie niebawem i w ramach relaksu pogapie na Markize Andzelike :)

 

kosmostradauporaliscie sie z tym pradem???? :shock::shock::shock:

mirunia Ciesze sie ze mialas taka udana niedziele :) Co dzis porabialas?

 

amelia83, jak scinalas wloski???? Tak jak ostatnio?

 

Aurora88, Nie wypalil Ci ten urlop i wyjazd w Bieszczady????

 

high dziekujue za kciukasy odpoczywasz po malowaniu?

 

emilk, bravo za szczeniaczka :brawo::brawo::brawo:

 

Lusesita Dolores, Asiu i na jaka prace sie zdecydowalas?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, i przeżyłaś jakoś w miarę dzień :great:

też dzisiaj byłam u dentysty na skalingu, pisakowaniu i fluoryzacji i po tej wizycie moje zęby krzyczą 'ała' :hide: dostałam od dentystki maść na nadwrażliwe zęby, ale dzisiaj jeszcze i tak nie mogę jej użyć przez tą fluoryzację :hide:

jutro znowu zębolog, tylko tym razem leczenie kanałowe się kłania :time: i później jakieś 2 tygodnie spokoju od dentysty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kochana jaki owocny dzień! Brawo Słońce! No widzisz, mimo lękowego klimatu wszystko załatwiłaś, a nawet pieniążek wpadł i drobne zakupki zarobione!

 

Oglądałam lampy, bo koniecznie chcę zmienić w sypialni ( mam paskudny plafon, ten sam od 15 lat) i ło matko jakie ceny! Jutro podjedziemy jeszcze do outletu oświetleniowego. Wypatrzyłam na stronie ikei fajną lampę za stówę, niestety niedostępna. Wiecie gdzie jest? Na allegro, nawet u wielu sprzedawców, tylko 50 zeta drożej. Ludzie to mają głowę do interesów. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, teraz dostałam taką a'la paste czy maść do wmasowywania w nadwrażliwe zęby, zobaczymy czy zadziała ;) jak tak, to podam Ci nazwę możesz sobie kupić, widzę, że nie jest droga i można ją dostać w Rossmanie nawet ;)

a hollywoodzki uśmiech to będę mieć jak zrobię wszystkie 3 zęby które mam do zrobienia i założę aparat ortodontyczny, do którego od roku się przymierzam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×