Skocz do zawartości
Nerwica.com

Doradźcie


DOROTA777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam biorę Citronil po przerwie 3-letniej.3 lata temu podziałał znakomicie.Do tego brałam Afobam.Teraz biorę od maja i nie jest tak wesoło.Fakt lęki zniesione ,poprawa znaczna nastoju.Lecz jestem ciagle śpiąca.Wtedy było zupełnie inaczej motywował mnie do działania a teraz z wielką trudnością robię cokolwiek.Wieczorem dołączył się objaw niespokojnych nóg.Mam kłopoty z zasypianiem ale Atarax 25mg 1,5 tabletki sprostał zadaniu.Zastanawiam się nad zmianą leku .Mój psychiatra na urlopie ,wraca w sierpniu.Mając na uwadze Wasze doświadczenia może coś mi podpowiecie abym mogła poczytać troszkę i ewentualnie zdecydować się na jakiś lek .Mój lekarz nie idzie w zaparte z jednym lekiem .Citronil sama sobie wybrałam.

Citronil 20mg rano-po konsultacji telefonicznej biorę 30 mg .Boję się bardzo leków nowych zanim coś wezmę jak już kupię to leży na talerzyku tabletka a ja chodzę wokół niej jak rekin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOROTA777, nie ma leku idealnego, ja brałam wenle i tez miałam sennosc. Wydaje mi sie ze kazdy lek ma takie skutki ktorym nie przypasuja, albo nadmierne pobudzenie, albo sennosc itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam biorę Citronil po przerwie 3-letniej.3 lata temu podziałał znakomicie.Do tego brałam Afobam.Teraz biorę od maja i nie jest tak wesoło.Fakt lęki zniesione ,poprawa znaczna nastoju.Lecz jestem ciagle śpiąca.Wtedy było zupełnie inaczej motywował mnie do działania a teraz z wielką trudnością robię cokolwiek.Wieczorem dołączył się objaw niespokojnych nóg.Mam kłopoty z zasypianiem ale Atarax 25mg 1,5 tabletki sprostał zadaniu.Zastanawiam się nad zmianą leku .Mój psychiatra na urlopie ,wraca w sierpniu.Mając na uwadze Wasze doświadczenia może coś mi podpowiecie abym mogła poczytać troszkę i ewentualnie zdecydować się na jakiś lek .Mój lekarz nie idzie w zaparte z jednym lekiem .Citronil sama sobie wybrałam.

Citronil 20mg rano-po konsultacji telefonicznej biorę 30 mg .Boję się bardzo leków nowych zanim coś wezmę jak już kupię to leży na talerzyku tabletka a ja chodzę wokół niej jak rekin.

 

Bedziesz senna, bo lek wali mocno selektywnie po serotoninie i tego sie obejsc nie da, ale ta sennosc z czasem mija, ratuj sie jakimis stymulantami, kawa, zielona cherbata, treningi poza domem na swierzym powietrzu. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ta sama substancja czynna tylko pod inna nazwa,najlepiej zmienic lek na cos innego skoro dobrze nie dziala na Ciebie.Moze Effectin albo Anafranil,staraj sie celowac w leki ktore najmniej dzialaja na serotonine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizytę u lekarza mam 30 września.Cały czas jestem na citronilu.Trittico odpadło ze wg na ból serca.Od jakiegoś czasu mam pogorszenie nastroju ,w zasadzie jak wzięłam parę razy Trittico mam problem z zapominaniem świeżych wiadomości.Muszę się dobrze zastanowić jaki dzień tygodnia jest.Coś co robiłam wczoraj wydaje mi się strasznie odległe,nierealne.Wiem że dziwnie to brzmi .Nie jestem już śpiąca na citronilu ale jakby otępiała.Czy ktoś z Was tak ma?Już zaczynam sobie guza mózgu wkręcać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOROTA777, a jak Ci się wchodziło na lek?

Bardzo dobrze .Jak zwykle zaczynałam od połowy tabletki czyli brałam 25 mg .Był moment iż myślałam,że mam duszności po nim.Jednak nałożyła się infekcja więc ona była winna dusznościom.Po zaprzestaniu brania Citronilu koncentracja poprawiła się bardzo ,minęły kłopoty z zapominaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×