Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

emilk, ja lubie szara rzeczywistosc :mrgreen: Nigdy mnie nie kreciły tego tpu rzeczy, stapam twardo po ziemi i dlatego wole leki-przynajmniej jako tako sa przebadane, a w dopalaczach jak czytałam to np. jest trutka na szczury :shock:

 

Mi chodzi o wenle a nie dopalacze :P a tak w nawiasie kiedys nie bylo zadnych trutek w dopalaczach ok 2010 roku ;) Byla pelna kontrola nad soba,tylko troszke ciezki zjazd podobny jak na psychotropach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na leki, mnie podniosły z barłogu (depresji) i z bóli 24 godzinnych (nerwica). Jezeli chodzi o stan euforii to nigdy takiego nie czułam i nie czułam bedac na lekach. Pozwalaja dobrze funkcjonowac i to juz sporo.

 

-- 27 lip 2015, 09:48 --

 

artur1978, to po co z tego schodzisz, jak w miare dobrze funkcjonujesz na lekach?

 

Bo bez lekow tez dobrze funkcjonuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, to ja widocznie za male dawki wenli brałam. :mrgreen::mhm:

 

No przeciez gdzie taka kobitka jak Ty by weszla na wieksza dawke niz 75mg :D

 

-- 27 lip 2015, 11:20 --

 

Ja jestem potezny i dawki mniej niz 200mg nie robia na mnie wrazenia,chlop 100kg to dawka musi byc konska :P

 

-- 27 lip 2015, 11:21 --

 

Ja nie narzekam na leki, mnie podniosły z barłogu (depresji) i z bóli 24 godzinnych (nerwica). Jezeli chodzi o stan euforii to nigdy takiego nie czułam i nie czułam bedac na lekach. Pozwalaja dobrze funkcjonowac i to juz sporo.

 

-- 27 lip 2015, 09:48 --

 

artur1978, to po co z tego schodzisz, jak w miare dobrze funkcjonujesz na lekach?

 

Bo bez lekow tez dobrze funkcjonuje?

 

Artur to jest chyba marzenie kazdego,zeby dobrze funkcjonowac besz lekow,mozesz byc z siebie dumny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na leki, mnie podniosły z barłogu (depresji) i z bóli 24 godzinnych (nerwica). Jezeli chodzi o stan euforii to nigdy takiego nie czułam i nie czułam bedac na lekach. Pozwalaja dobrze funkcjonowac i to juz sporo.

 

-- 27 lip 2015, 09:48 --

 

artur1978, to po co z tego schodzisz, jak w miare dobrze funkcjonujesz na lekach?

 

Bo bez lekow tez dobrze funkcjonuje?

 

Piszesz do emilka, ze lubi faze i euforie, a sam bierzesz psychotropy by wywolac stan hipomanii, troche to nie powazne, jak na osobe w twoim wieku i majaca dobre zycie, zle ci? ze musisz miec hipomanie, nie rozumiem na huj brac to po to by ciagle czuc sie jak na extasie, znaczy rozumiem. :mrgreen: , ale nie jest to odpowiedzialne zachowanie, ale huj tam to nie moja sprawa, ja sie dzisiaj czuje masakrycznie, mam wrazenie jakbym mial zaraz zemdlec albo zapasci dostac, przyszla paczuszka z tianeptyna, bardzo szybko przyszla, jestem az w szoku. :shock:

 

-- 27 lip 2015, 12:16 --

 

emilk, Jesli chcesz sie czuc, zajebiscie to polecam ci tianeptyne+moclobemid + ewentualnie jakiegos solidengo nootropa i kawe, bedzie tak o :twisted::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na leki, mnie podniosły z barłogu (depresji) i z bóli 24 godzinnych (nerwica). Jezeli chodzi o stan euforii to nigdy takiego nie czułam i nie czułam bedac na lekach. Pozwalaja dobrze funkcjonowac i to juz sporo.

 

-- 27 lip 2015, 09:48 --

 

artur1978, to po co z tego schodzisz, jak w miare dobrze funkcjonujesz na lekach?

 

Bo bez lekow tez dobrze funkcjonuje?

 

Piszesz do emilka, ze lubi faze i euforie, a sam bierzesz psychotropy by wywolac stan hipomanii, troche to nie powazne, jak na osobe w twoim wieku i majaca dobre zycie, zle ci? ze musisz miec hipomanie, nie rozumiem na /cenzura/ brac to po to by ciagle czuc sie jak na extasie, znaczy rozumiem. :mrgreen: , ale nie jest to odpowiedzialne zachowanie, ale /cenzura/ tam to nie moja sprawa, ja sie dzisiaj czuje masakrycznie, mam wrazenie jakbym mial zaraz zemdlec albo zapasci dostac, przyszla paczuszka z tianeptyna, bardzo szybko przyszla, jestem az w szoku. :shock:

 

-- 27 lip 2015, 12:16 --

 

emilk, Jesli chcesz sie czuc, zajebiscie to polecam ci tianeptyne+moclobemid + ewentualnie jakiegos solidengo nootropa i kawe, bedzie tak o :twisted::P

 

W pewnym sensie masz racje, chociaz punkt widzenia jest zmienny, kiedys jak pilem myslalem sobie jak wspaniale byloby nie pic i wydawalo m isie ze to rozwiaze wszystkie moje problemy, ale z czasem im wiecej mialem tym wiecej chcialem.Kiedys jak wystawialem pierwsza fakture na kilka tysiecy to bylem taki podniecony teraz duzo wyzsze nawet mnie nie ciesza. Po prostu moj uklad nagrody potrzebuje ciaglej stymulacji a ze nie zamierzam pic i brac narkotykow ani zdradzac zony to znalazlem sposob moim zdaniem najmniej destrukcyjny na zwiekszenie sobie troche amplitudy emocjonalnej.

Poza tym ja nie mam tendencji do psychoz, moja hipomanie sa slabo nasilone, rownie dobrze mozna powiedziec ze jestem wtedy hiperfunkcjonujacy.

To co napisalem do emila to nie byla krytyka ale spostrzezenie ,w sumie moim zdaniem jak lubi euforie to lepiej niech wali sprawdzone stymulanty niz sie meczy na wenli;)

Moje stosowanie lekow jest zawsze ograniczone i czasowo i w dawkach,unikam tego co szkodzi na kognicje i pamiec i zwieksza ryzyko demencji (benzo), nie uzywam tez zadnych niezweryfikowanych subtancji.

Zgadzam sie ze jest w tym jakas patologia ale dla mnie patologia jest tez siedziec po kilku latach na lekach, ktore nawet nie sa zbadane jesli chodzi i dlugoterminowy wplyw na mozg i inne organy.

Jeszcze sie okaze ze wiekszosc z nas dostanie demencji albo parkinsona duzo wczesniej niz nam sie wydaje. Wplyw dlugotrwalego stosowania SSRI szczegolnie na neurony dopaminergiczne w istocie czarnej nie jest zbadany,ale patrzac na to jak zjebany jest system nagrody i motywacji to raczej szalu nie ma.

 

Tianeptyna jest zbyt dobrym lekiem dla mnie zeby ja stosowac do tego celu. Zostawiam ja sobie na czasy keidy bede naprawde potrzebowal antydepresanta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz do emilka, ze lubi faze i euforie, a sam bierzesz psychotropy by wywolac stan hipomanii, troche to nie powazne, jak na osobe w twoim wieku i majaca dobre zycie, zle ci? ze musisz miec hipomanie, nie rozumiem na /cenzura/ brac to po to by ciagle czuc sie jak na extasie, znaczy rozumiem. :mrgreen: , ale nie jest to odpowiedzialne zachowanie, ale /cenzura/ tam to nie moja sprawa, ja sie dzisiaj czuje masakrycznie, mam wrazenie jakbym mial zaraz zemdlec albo zapasci dostac, przyszla paczuszka z tianeptyna, bardzo szybko przyszla, jestem az w szoku. :shock:

 

-- 27 lip 2015, 12:16 --

 

emilk, Jesli chcesz sie czuc, zajebiscie to polecam ci tianeptyne+moclobemid + ewentualnie jakiegos solidengo nootropa i kawe, bedzie tak o :twisted::P

 

W pewnym sensie masz racje, chociaz punkt widzenia jest zmienny, kiedys jak pilem myslalem sobie jak wspaniale byloby nie pic i wydawalo m isie ze to rozwiaze wszystkie moje problemy, ale z czasem im wiecej mialem tym wiecej chcialem.Kiedys jak wystawialem pierwsza fakture na kilka tysiecy to bylem taki podniecony teraz duzo wyzsze nawet mnie nie ciesza. Po prostu moj uklad nagrody potrzebuje ciaglej stymulacji a ze nie zamierzam pic i brac narkotykow ani zdradzac zony to znalazlem sposob moim zdaniem najmniej destrukcyjny na zwiekszenie sobie troche amplitudy emocjonalnej.

Poza tym ja nie mam tendencji do psychoz, moja hipomanie sa slabo nasilone, rownie dobrze mozna powiedziec ze jestem wtedy hiperfunkcjonujacy.

To co napisalem do emila to nie byla krytyka ale spostrzezenie ,w sumie moim zdaniem jak lubi euforie to lepiej niech wali sprawdzone stymulanty niz sie meczy na wenli;)

Moje stosowanie lekow jest zawsze ograniczone i czasowo i w dawkach,unikam tego co szkodzi na kognicje i pamiec i zwieksza ryzyko demencji (benzo), nie uzywam tez zadnych niezweryfikowanych subtancji.

Zgadzam sie ze jest w tym jakas patologia ale dla mnie patologia jest tez siedziec po kilku latach na lekach, ktore nawet nie sa zbadane jesli chodzi i dlugoterminowy wplyw na mozg i inne organy.

Jeszcze sie okaze ze wiekszosc z nas dostanie demencji albo parkinsona duzo wczesniej niz nam sie wydaje. Wplyw dlugotrwalego stosowania SSRI szczegolnie na neurony dopaminergiczne w istocie czarnej nie jest zbadany,ale patrzac na to jak zjebany jest system nagrody i motywacji to raczej szalu nie ma.

 

Tianeptyna jest zbyt dobrym lekiem dla mnie zeby ja stosowac do tego celu. Zostawiam ja sobie na czasy keidy bede naprawde potrzebowal

antydepresanta

 

Ale ja tez nie pisze krytycznie, to bardziej mialo byc pól zartem pól serio, dlatego napisalem, ze to w sumie nie moja sprawa, wiem jedno nie mozna byc caly czas na fazie, bo to nie ma sensu w dluzszym okresie czasu, bo zawsze na koncu, trzeba bedzie za to zaplacic hujowym samopoczuciem wogóle leki przeciwdepresyjne nie nadaja sie do rekreacji, a juz na pewno ssri sie do tego nie nadaja.

Zle mnie zrozumiales, ja nie cpam tianeptyny, kupilem sobie wiecej by czasem dorzucic troche i zaoszczedzic na tym, ja tez nie cpam i nie wpierdalam jakis syfów, choc w sumie do tego co zamówilem to nie wiem ile tak na prawde tej tiane.. tam jest, na pewno nie jest to feta czy koks, a swego czasu bralem to i to i gdybym mial porównac szkodliwosc ssri w stosunku do narkotyków to ssri sa gorsze dla mózgu, oczywiscie mówie o czystym towarze, nie z trutka na szczury czy skruszonym szklem.

Aha co do pieniedzy, to doskonale, cie rozumiem, pamietam jak wystawilem fakture na kilkanascie tysiecy zloty, w sumie mialem wtedy 25 lat czy jakos tak, podniecenie zajebiste, jak czlowiek w ciagu miesiaca mógl sobie pierdolnac konkretna fure, tyle ze ja wtedy bylem zdrowy i chcialo mi sie zyc, aktualnie po tym co przeszedlem i jak sie czuje, to wolalbym zarabiac np. 2 kola i nie miec depresji, niz miec wyjebana firme kupe kasy, ale chorowac na to scierwo, zdrowie zawsze bylo i bedzie najwazniejsze, to samo co rodzina, swoja droga szacun za uczciwosc wobec zony. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tez nie pisze krytycznie, to bardziej mialo byc pól zartem pól serio, dlatego napisalem, ze to w sumie nie moja sprawa, wiem jedno nie mozna byc caly czas na fazie, bo to nie ma sensu w dluzszym okresie czasu, bo zawsze na koncu, trzeba bedzie za to zaplacic hujowym samopoczuciem wogóle leki przeciwdepresyjne nie nadaja sie do rekreacji, a juz na pewno ssri sie do tego nie nadaja.

Zle mnie zrozumiales, ja nie cpam tianeptyny, kupilem sobie wiecej by czasem dorzucic troche i zaoszczedzic na tym, ja tez nie cpam i nie wpierdalam jakis syfów, choc w sumie do tego co zamówilem to nie wiem ile tak na prawde tej tiane.. tam jest, na pewno nie jest to feta czy koks, a swego czasu bralem to i to i gdybym mial porównac szkodliwosc ssri w stosunku do narkotyków to ssri sa gorsze dla mózgu, oczywiscie mówie o czystym towarze, nie z trutka na szczury czy skruszonym szklem.

Aha co do pieniedzy, to doskonale, cie rozumiem, pamietam jak wystawilem fakture na kilkanascie tysiecy zloty, w sumie mialem wtedy 25 lat czy jakos tak, podniecenie zajebiste, jak czlowiek w ciagu miesiaca mógl sobie pierdolnac konkretna fure, tyle ze ja wtedy bylem zdrowy i chcialo mi sie zyc, aktualnie po tym co przeszedlem i jak sie czuje, to wolalbym zarabiac np. 2 kola i nie miec depresji, niz miec wyjebana firme kupe kasy, ale chorowac na to scierwo, zdrowie zawsze bylo i bedzie najwazniejsze, to samo co rodzina, swoja droga szacun za uczciwosc wobec zony. :uklon:

 

Jezeli masz z ceretropic.com to masz apteczna jakosc oni maja swoje laboratorium analityczne i wszystko dokladnie badaja, bo jak wiesz Chinolowi nie mozna ufac.Swoja droga smieszne ze firma z USA moze to sprzedawac taniej niz u nas wychodzi po refundacji na P :D

 

-- 27 lip 2015, 13:25 --

 

Hej wszystkim

Ja dzisiaj po nocce nie poszedlem spac, jestem ponad 24 h na nogach i czuje sie duzo lepiej psychicznie.

Jak chcecie sie dobrze czuc to koka koka i jeszcze raz koka !

No ba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim

Ja dzisiaj po nocce nie poszedlem spac, jestem ponad 24 h na nogach i czuje sie duzo lepiej psychicznie.

Jak chcecie sie dobrze czuc to koka koka i jeszcze raz koka !

 

Deprywacja snu pomaga, szkoda, ze jak juz pójdziesz w kime to wszystko wraca do punktu wyjscia, musi byc cos na rzeczy z serotonina i melatonina, bo bez snu w depresji czlowiek czuje sie na prawde duzo lepiej psychicznie, wiem bo tez tak robilem, ale lepiej za czesto tego nie robic, bo to zdrowe nie jest, rozumiem firme Servier ze stworzyla agomelatyne, sadzili ze gdzies tam jest problem wlasnie z receptorami melatoniny, szyszynka jest bardzo wazna, ciekawe czemu ten lek nie wykazuje duzej skutecznosci, ssri widac jak dzialaja, wiec cos innego musi byc istotne w patogenezie depresji, sadze, ze gdyby w jakis sposób udalo sie oszukac ludzki mózg, ze w dzien mózg myslalby, ze jest noc, bylibysmy blisko rozpierdolenia depresji. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy lek ma negatywny wplyw na organizm,moze byc to tianeptyna czy wenla,nie ma znaczenia predzej czy pozniej mozg bedzie spustoszony i pojawia sie nie odwracalne zmiany w mozgu tak jak po dopalaczach tylko ze znacznie pozniej.Na starosc nie bedziemy juz funkcjonowac w realnym swiecie,bedziemy mieli swoj nie istniejacy swiat taka jest prawda.Moj lekarz rodzinny powiedzial kiedys ze jak bede bral tyle lekow to kiedys beda mnie przywiazywac do luzka.

 

-- 27 lip 2015, 15:04 --

 

Tak szczerze mowiac to pieniadze mnie juz nie ciesza od dawna,moga byc ale mi to zwisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy lek ma negatywny wplyw na organizm,moze byc to tianeptyna czy wenla,nie ma znaczenia predzej czy pozniej mozg bedzie spustoszony i pojawia sie nie odwracalne zmiany w mozgu tak jak po dopalaczach tylko ze znacznie pozniej.Na starosc nie bedziemy juz funkcjonowac w realnym swiecie,bedziemy mieli swoj nie istniejacy swiat taka jest prawda.Moj lekarz rodzinny powiedzial kiedys ze jak bede bral tyle lekow to kiedys beda mnie przywiazywac do luzka.

 

-- 27 lip 2015, 15:04 --

 

Tak szczerze mowiac to pieniadze mnie juz nie ciesza od dawna,moga byc ale mi to zwisa.

 

No tianeptyna z tego wszystkiego jest na prawde najzdrowsza, co do leków to zgadzam sie, nie powinno sie tego brac latami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence, Ale jesli bierzesz latami i nie ma wiekszej poprawy,to jest lipa.Ja tak na prawde nie czulem sie normalnie od 5 lat kiedy sie to zaczelo,pewnie jeszcze dluga droga leczenia przedemna.

 

-- 27 lip 2015, 15:31 --

 

Tianeptyne mozna latwo dostac czy nie bardzo ?

 

-- 27 lip 2015, 15:35 --

 

Zastanawia mnie to co sie dzieje z Inez juz jej tu dawno nie widzialem,wiecie cos ? Chyba nasz paka sie sypie,a bylo tak fajnie przez jakis czas,opuszczaja nas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko siadlo od czasow banow, jakby mialo to komukolwiek pomoc. Inez ma sie duzo lepiej i tyle, kazdy idzie dalej. Tutaj pozostaja nieliczni, ale fakt klimat na poczatku byl duzo duzo lepszy. Ja wenle odstawie i wchodze na tianeptyne w ciagu 8 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence, Ale jesli bierzesz latami i nie ma wiekszej poprawy,to jest lipa.Ja tak na prawde nie czulem sie normalnie od 5 lat kiedy sie to zaczelo,pewnie jeszcze dluga droga leczenia przedemna.

 

-- 27 lip 2015, 15:31 --

 

Tianeptyne mozna latwo dostac czy nie bardzo ?

 

-- 27 lip 2015, 15:35 --

 

Zastanawia mnie to co sie dzieje z Inez juz jej tu dawno nie widzialem,wiecie cos ? Chyba nasz paka sie sypie,a bylo tak fajnie przez jakis czas,opuszczaja nas...

 

Nie wiem jakbym sie czul bez leków, bo juz ze 3 lata na nich siedze, tianeptyne latwo dostac, mozesz od lekarza, mozesz sobie w necie kupic w prochu, to nie problem, ale to nie na kazdego dziala, niektórzy twiedza, ze to placebo, u mnie póki co jest byle jak, raz dobrze, potem znowu dól i tak w kólko, ale ja biore 2 leki przeciwdepresyjne, co do uzytkowniczki Inez, to pewnie czuje sie lepiej i tu nie wchodzi, nie dziwi mnie to, ludzie tu wchodza narzekaja, chca by ich poklepac po plecach i dodac otuchy, a potem znikaja, tak przynajmniej mi sie wydaje, z drugiej zas strony, po co ma tu ktos siedziec, skoro zycie mu stygnie i czuje sie dobrze. :mrgreen:

 

-- 27 lip 2015, 15:45 --

 

Wszystko siadlo od czasow banow, jakby mialo to komukolwiek pomoc. Inez ma sie duzo lepiej i tyle, kazdy idzie dalej. Tutaj pozostaja nieliczni, ale fakt klimat na poczatku byl duzo duzo lepszy. Ja wenle odstawie i wchodze na tianeptyne w ciagu 8 tygodni.

 

Czy ja wiem czy nieliczni tu siedza, raczej na odwrót, wiecej jest tych chorych, niz zdrowych. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z regoly tak jest ze jak komus jest lepiej to ucieka stad,tak nie powinno sie robic,bo to nie jest jakis przytulek dla bezdomnych,jak nie masz dachu to zostajesz a jak kupisz sobie dom to adios.

Mozna laczyc Tianeptyne z wenla ?

 

-- 27 lip 2015, 15:56 --

 

Ja tutaj wszystkich traktuje jak rodzine ;)

 

-- 27 lip 2015, 15:57 --

 

novymivo, Ja tez,ale co zrobimy ? byc moze w koncu jest mu lepiej gdzie indziej.

 

-- 27 lip 2015, 15:58 --

 

novymivo, Mam nadzieje ze Ty tez nie odejdziesz bracie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie sie czuje, na tych lekach, co biore, tak jakbym ciagle byl lekko na haju, ale nie takim przyjemnym tylko cos ala zjazd z czegos mocniejszego. :roll:

Kurwa, moze na mnie juz nic nie zadziala, przez te jebane serotoninowce, które wyrzadzily mi wiecej krzywdy niz mi daly pozytywów. :time:

Moze trzeba ostawic wszystko w pizdu i walczyc samemu bez tej jebanej chemii, ja w sumie tak na prawde nie wiem czy ja sie zle czuje z powodu depresji, czy z powodu leków a sprawdzic nie da sie tego inaczej jak tylko ich odstawieniem, tylko zaraz znowu odstawka, moze byc powrót do jeszcze gorszych czasów, czyli lózko max kibel i znowu wyro, o boze!! :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence, Nic mi nie mow o odstawianiu bo jak sobie pomysle ze kiedys trzeba bedzie odstawic wenle to juz mi sie podnosi.Ja sie czuje bardzo chemicznie jakby zamiast krwi plynela we mnie sama chemia,w dodatku wzrok chyba mi sie pogorszyl to znaczy ostrosc.Ehh te jebane leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilk ja jak odejde to raz i na zawsze heheh, najwyzej poczekam na Ciebie po drugiej stronie, w niebie oczywiscie :D

 

Tylko daj wczesniej zdac ;) Niebo jest jedyna ulga dla nas i calkowitym wyleczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, biorę znowu 150 mg i czuję brak mózgu

ale nagle powstał totalny brak chęci do życia, apatia, ciągłe spanie

nic nie robię, nic nie chce robić

wszyscy naciskają na mój wyjazd do anglii

mi sie nie chce

nie wiem czy cokolwiek mi sie chce, ale nikt tego nie rozumie

zaczynam psychoterapie ( o ile nie wyjadę ) chwilowo mam konsultacje

jak zostane to szpital.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, biorę znowu 150 mg i czuję brak mózgu

ale nagle powstał totalny brak chęci do życia, apatia, ciągłe spanie

nic nie robię, nic nie chce robić

wszyscy naciskają na mój wyjazd do anglii

mi sie nie chce

nie wiem czy cokolwiek mi sie chce, ale nikt tego nie rozumie

zaczynam psychoterapie ( o ile nie wyjadę ) chwilowo mam konsultacje

jak zostane to szpital.

 

Czesc pamietasz mnie ? ;) bedzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×